Skocz do zawartości
bryce

Świąteczne Di Party.....

Rekomendowane odpowiedzi

THX ;) ,na miłe zakończenie dnia (przynajmniej mojego :lol: ) WR w cpuz d915 TU i TU niestety już na moich patriotach więc niezadużo mhzetów wyciągnołem i też troche mniejszy WR bo spi32m TU , a poprzednie 100% oc "BLOCKED" jakiś noobek zgłosił raport chyba ;) . Wyniki zapewne były by lepsze gdyby nie moje słabe memki ;). A historia powstania WR w d915 była dosyć dziwna bo przetestowałem ustawienia dla d920 (wyłączając memki) z spi1m, lecz niestety poszedł tak jedyny raz :lol: i przy próbie puszczenia spi był BSOD poczym bios padł i max z proca to było 5.2 :( dla dociekliwych to dwa różne proce ;). A di już sie skończyło :( .

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem właśnie ;) jak by było jeszcze DI i jaro zostawił mi firestixy to pewnie by było 5.6 w cpuz ;) a tak nima :rolleyes:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem :P ale odpowiedź mi na pytania. Jakie było mobo na którym zrobiłeś wynik i czy było modowane (byle szczerze ;) ) i dlaczego nierobiłeś więcej mhz skoro miałeś tylko 38" na procu ? :rolleyes:

 

Mobo P5WD2-E (i975X) posiadajaca tylko vdropmoda do tego raczej średnio skalibrowanego bo za chiny ludowe nie potrafie osiągnać dropa niższego niż 0,04V. Więcej na procu nie zrobilem bo potrzebował już chłodniej a jechałem tylko na misce zimnej kranówki ;) jakoś nie jestem przekonany do biegania z wiaderkiem non stop do łazienki.

 

Albo leniwy jestem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

O ja.... very nice! Właściwie to powinienem się schować z moim OC procka ale to tylko prowizorka, chwilowa zabawa :) Pomyśleć że ten procek ma taki zapas. W moich oczach zdobyliście ogromne uznanie!

 

PS. Bryce, sprawdzałeś ile ta 915'tka liczy próbkę 64 jednostki :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='26 gru 2006, 02:06' post='2440548']

PS. Bryce, sprawdzałeś ile ta 915'tka liczy próbkę 64 jednostki :lol: ;)

THX :P :P Niema czegoś takiego ale jak by było to pewnie 2razy więcej + troche :P chyba że chodzi Ci o 64k :lol:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to o seti chodziło :lol: wiecie co miałem zamiar to puścić troche, ale szkoda było nam di bo strasznie szybko schodziło a to tylko 20kg :oops: cały topic o di i ln2 jest tu ciekawe ile racu bym sobie narobił :lol:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabarzo chce mi sie wierzyć :lol: ze odpuściłeś sobie bieganie do łazienki po wiadro z wodą skoro miałeś już 2 miejsce mogło być pierwsze :lol: . Daj nam twoje mobo to zrobimy lepszy wynik :P . A jeśli chodzi o lenistwo to :lol2: :lol2: dobry jesteś :D

Tak wyglądalo moje stanowisko testowe więc przyznasz że średniowygodne byłoby wymienianie wody w tym podczas testu ;)

 

Dołączona grafika

 

Leniwy jestem i wcale się z tym nie kryje ;) do neta i gg 4,8GHz styka więc .... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...