Skocz do zawartości
sender28

Głośniki Tracer Macarena I Wielki Problem Z Nimi... :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem dziś od ciotki właśnie te głośniczki. Fajne bo malutki ale mniejsza z tym. Normalnie nie mogę już na nie patrzeć. Nie mogę zmusić wszystkich głośników do jednoczesnej pracy. Tzn. gdy podłączam wszystkie wtyczki kolorami w odpowiednie gniazda a na kompie ustawiam konfig. 5.1 to działają tylko 4 satelity bez centralnej i bez bass'u. Natomiast gry przełącze bass i centralną satelita na kanał dla satelitów przednich lub tylnych to bass i centralna kolumna działają. Ale wtedy nie działają te które odłączyłem żeby podłączyć bass i centralke. Normalnie męczę się z tym od 19.00 i nic.! Mam zintegrowaną kartę dźw. Nvidii na ALC850 . Zonka zaliczyłem gdy podłączyłem je do karty mojego brata do Sound Blaster 5.1 Pro. i to samo. Nie wiem o co biega... :mur: :mur: :mur: :mur: Może ktoś mial takie traumatyczne przeżycia z głośnikami? Help ME!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość poproś ciotkę żeby ci nie kupowała złomowatych Tracerów.

Pogrzeb trochę w ustawieniach sterowników, ew sprawdź jeszcze raz czy wszystkie kable poprawnie podłączyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość poproś ciotkę żeby ci nie kupowała złomowatych Tracerów.

Pogrzeb trochę w ustawieniach sterowników, ew sprawdź jeszcze raz czy wszystkie kable poprawnie podłączyłeś.

Już działa... Bo do mojej karty zitegrowanej pasują sterowniki od Nvidii i Realteka. Zainstalowałem te Realteka i wszystko jest ok. dzis widzialem sie jeszcze ze znajomym i tez cos wspominał że miał problem ze swoim Logitechem bo nie wszystkie satelity działały. A Logitechy mojej znajomej nie współpracują z WindowsMediaPlayer i Winampem. Działają tylko przednie i bass. Za cholere sie nie da uruchomić reszty. Tylko Foobar2000 działa z nimi ok. Więc dobra marka wcale nie oznacza że problemów nie będzie bo sa do dzisiaj.... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...