Skocz do zawartości
arni92-14

Samsung Sm940bw

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie

mam kartę graficzną GF6600GT i ona ma takie obsługiwane rozdzielczości:

 

1152x864, 1280x960, 1920x1200, 1920x1440, VGA (640x480), SVGA (800x600), XGA (1024x768), HDTV (1920x1080), QXGA (2048x1536), SXGA (1280x1024), UXGA (1600x1200), SXGAW (1600x1024)

 

nie ma wśród nich 1440x900, czyli najwyższej możliwej (natywnej?) rozdzielczości tego monitora. czy będzie można taką rozdzielczość ustawić? nowe sterowniki dają taką możliwość czy nie? będzie problem czy nie?

Nie powinno być problemu .... jeśli jakimś cudem się nie pojawi po podpięciu monitora czy nawet po instalacji sterów do niego to można ją dodać programowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma z kolei pytanie tego typu wiem ze to nie ten watek ale rozchodzi sie o sm 931bw i wogole o panoramy :-|

 

a wienc po pierwsze co z grami czy naprawde wystrczy wpisac cos w jakims pliku i juz? i czy tak wogole te gry wygladaja tak zle jak sa rozciagniete?( gral ktos z was np. "wolfenstein enemy terytory" albo "europe Universalis 2" moze ktos wie jak wyglada sprawa z tymi grami? :unsure: )

 

2 niewieciie czy ge force fx 5700 pracuje na panoramicznych rozdzelczosciach np 1440x900?

 

i 3 co sadzicie o tym samsungu 931bw? oplaca sie go kupic bo jestem konkretnie zielony z tego tematu? jak nie to doradzicie cos (niemusi byc panorama ale dobrze by bylo :lol: ) w tej cenie no powiedzmy do 1500 bo ten sm jest za 900zl :D

 

z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma z kolei pytanie tego typu wiem ze to nie ten watek ale rozchodzi sie o sm 931bw i wogole o panoramy :-|

 

a wienc po pierwsze co z grami czy naprawde wystrczy wpisac cos w jakims pliku i juz? i czy tak wogole te gry wygladaja tak zle jak sa rozciagniete?( gral ktos z was np. "wolfenstein enemy terytory" albo "europe Universalis 2" moze ktos wie jak wyglada sprawa z tymi grami? :unsure: )

 

2 niewieciie czy ge force fx 5700 pracuje na panoramicznych rozdzelczosciach np 1440x900?

 

i 3 co sadzicie o tym samsungu 931bw? oplaca sie go kupic bo jestem konkretnie zielony z tego tematu? jak nie to doradzicie cos (niemusi byc panorama ale dobrze by bylo :lol: ) w tej cenie no powiedzmy do 1500 bo ten sm jest za 900zl :D

 

z gory dzieki za odpowiedz

Jeśli chodzi o Wolfenstein to nie powinno być problemu jeśli to na tym samym engine co Return to Castle Wolfenstein czy Quake 3 ..... kwestia wpisu w cfg

 

GF 5700 musi umożliwiać uruchomienie takiej rozdzielczości ( chyba że jest gorszy od nVidia Riva TNT 2 PRO )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 3 co sadzicie o tym samsungu 931bw? oplaca sie go kupic bo jestem konkretnie zielony z tego tematu? jak nie to doradzicie cos (niemusi byc panorama ale dobrze by bylo :lol: ) w tej cenie no powiedzmy do 1500 bo ten sm jest za 900zl :D

 

z gory dzieki za odpowiedz

Jeśli masz 1500zł to może zdecydujesz się na Samsunga 206BW - 20,1". Powiększona wersja 931BW.

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 1500zł to może zdecydujesz się na Samsunga 206BW - 20,1". Powiększona wersja 931BW.

B)

 

no juz niezabardzo bo mi sie na biurku niezmiesci :D czhyba ze jakas "kwadratowa" 20

 

a co do modelu to jakis dobry ten 931bw czy sa leprze odpowiedniki w tej cenie?

 

ma go moze ktos? jakie wrazenia?

Edytowane przez The PropheT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz niezabardzo bo mi sie na biurku niezmiesci :D czhyba ze jakas "kwadratowa" 20

 

a co do modelu to jakis dobry ten 931bw czy sa leprze odpowiedniki w tej cenie?

 

ma go moze ktos? jakie wrazenia?

 

Temat o 913BW jest dosłownie parę linijek niżej, zajrzyj tam ;]

 

link : http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=225405

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak :? Mam 940bw i jestem zadowolony, ale ostatnio miałem w ręce jakiegoś LG 17 cali i jestem w szoku. Obraz jest dużo lepszy kontrast itp :mur: Czy wam też się wydaje ze ten 940bw słabo świeci i mało niebieskiego jest oraz kontrastu ? Mam podłączone przez DVI, później pobawię sie na D-Sub...

Majstrując w opcjach coś lepiej ustawiłem :P ale w tamtym na def było lepiej ...

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...