Skocz do zawartości
LukeXE

3 Stopniowa Autokaskada Na I Stopniu Kaskady, Kolejny Pomylony Agregat.

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba, że Ty jak mówisz FC to myślisz kaskada :P

Ja jak mowie FC to mysle FC i ewentualnie precyzuje czy singiel czy kaskada. No dobra, ja koncze tego offtopa w tym topicu :P Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles to dzisiaj zrobic, ciekawi efektu jestesmy.

Sam jestem ciekaw efektu, ale mam do zapakowania 4 inne agregaty do wysylki w piatek. Nie wiem czy sie wyrobie do konca, ale w tym tygodniu mam nadzieje to zrobic (zmienic kape).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie wycieczke, jakies 150 km to nie jest daleko :]

Pewnie tak sie to skończy ... klo z GG zniknął, z PurePC też ... jedynie na XS sie udziela

A moja "prawie gotowa kaskada" nadal nie działa i bidulek nie może jej sprzedać ... tak ciężko jest wypierdzielić CPVa i zrobić to na kapilarze - że półtora miecha nad tym siedzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak sie to skończy ... klo z GG zniknął, z PurePC też ... jedynie na XS sie udziela

A moja "prawie gotowa kaskada" nadal nie działa i bidulek nie może jej sprzedać ... tak ciężko jest wypierdzielić CPVa i zrobić to na kapilarze - że półtora miecha nad tym siedzi ??

wymiana zajmuje chwile, ale jak widac na opisie z XS, jest on bez kompa i jednak woli zaczynac nowe projekty niz konczyc stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana zajmuje chwile, ale jak widac na opisie z XS, jest on bez kompa i jednak woli zaczynac nowe projekty niz konczyc stare.

Jest bez - bo tak wygodniej - jakoś na XS potrafi odpisać a na GG ni chu chu ...

będzie już jakieś półtora miecha jak dokańcza moją kaskadę by ją sprzedać ... a ja mam jak głupek czekać aż to łaskawie uczyni

jak dle mnie niezły tupeciaż

na XS też co nieco na ten temat skrobnąłem, bo widzę że olewka jest totalna

i na pytanie kiedy dostane reszte kasy nadal na odczepke "no przecież mówiełm że jak sprzedam tą kaskade to oddam reszte" - ciekawe kieeedy skoro nawet nie dokończona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, nie przesadzajcie z tymi wulgaryzmami..

Rozumiem ze yoto zdecydowal sie na pisanie w tym temacie bo PW skutku nie przynosiły - jednak trzeba trzymac okreslony poziom skoro jest to forum publiczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego pisze na XS a tu ani słowa :?

 

Co do wypadku to :-|

bo z XS jest KASA a rodzimych ziomali ma w DU*PIE (łącznie ze mną) - sorki ale taka jest prawda ... ehh mam już dosyć dopraszania się o swoje

po wypadku to na XS chyba świętym zostanie ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy na XS sa tak optymistycznie nastawieni :D

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...mp;postcount=22

 

yoto >> nic tylko wspolczuc, taka prawda ze w Polsce nie ma komu zlecic zrobienia agregatu :(, bez obawy o ostateczne dzielo i czas jego realizacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy na XS sa tak optymistycznie nastawieni :D

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...mp;postcount=22

 

yoto >> nic tylko wspolczuc, taka prawda ze w Polsce nie ma komu zlecic zrobienia agregatu :(, bez obawy o ostateczne dzielo i czas jego realizacji :(

hehe - czyli nie JA sie uwziąłem - tylko widać innych też kuka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy na XS sa tak optymistycznie nastawieni :D

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...mp;postcount=22

 

yoto >> nic tylko wspolczuc, taka prawda ze w Polsce nie ma komu zlecic zrobienia agregatu :(, bez obawy o ostateczne dzielo i czas jego realizacji :(

 

dziekuje entu za te slowa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoto >> nic tylko wspolczuc, taka prawda ze w Polsce nie ma komu zlecic zrobienia agregatu :(, bez obawy o ostateczne dzielo i czas jego realizacji :(

a Piotres? Nie widziałem żeby olał kogoś z kraju i żeby były jakieś obsuwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek, ale zobacz to od innej strony :P masz ulokowane 250zł :PP Normalnie tak jak w banku :P tylko bez stopy procentowej :P

hymm co do tego że nikt w Polsce nie umie tego dobrze zrobic Pan Piotres Zobaczcie co czyni.. Np Pan ryba robi układy chaotycznie (mowa o zabezpieczeniach :P ) ale tez sa zimne Luke jednak robi najfajniejsze bo w sumie duzo kombinacji jest :) Jednak że z takimi układami jest smiesznie bo taki jeden układ moze dać Ci po [gluteus maximus] i ciagle być cos nie tak :) a szczególnie z tymi skomplikowanymi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje entu za te slowa :mur:

Tobie juz nic nie zlece, bo potem ludziom wypominasz ze dales na cos rabat.

a Piotres? Nie widziałem żeby olał kogoś z kraju i żeby były jakieś obsuwy...

Ja z pewnych zrodel slyszalem ze niektore agregaty dzialaly nie tak jak tego chcieli nabywcy, skad nie powiem, ale zrodla sprawdzone, poza tym piotres ma najwieksze ceny zdaje sie z tego co kiedys robilem rozeznanie rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kurde jak ma być coś na czas skoro nawet głupia poczta sie opierdziela w tamten poniedziałek wysłałem do luka dysk a jeszcze go nie ma ;] Albo coś wysyłali i na czas nie dochodzi to tez trochę wina nie wszystko jest w rodzinnym mieście... Piotres ma drogo ale wszystko robione w pro warsztacie. Zgadzam sie z masellem Ze układy fajne ale wydajność ich nie jest Elo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek, ale zobacz to od innej strony :P masz ulokowane 250zł :PP Normalnie tak jak w banku :P tylko bez stopy procentowej :P

hymm co do tego że nikt w Polsce nie umie tego dobrze zrobic Pan Piotres Zobaczcie co czyni.. Np Pan ryba robi układy chaotycznie (mowa o zabezpieczeniach :P ) ale tez sa zimne Luke jednak robi najfajniejsze bo w sumie duzo kombinacji jest :) Jednak że z takimi układami jest smiesznie bo taki jeden układ moze dać Ci po [gluteus maximus] i ciagle być cos nie tak :) a szczególnie z tymi skomplikowanymi. :)

Chaotyczne? Bez zabezpieczen tak, ale nie chaotyczne, przynajmniej te nowe :P

 

P.S czasem warto stosowac ","

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...