Skocz do zawartości
KaxxL

Regulamin..

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisaj listonosz przyniosl mi nowy regulamin TPSA

 

W kotrym pisze ze do 14.02.2007 moge zrezygnowac z neo bez rzadnych roszczen z ich strony. I tu pytanie czy moge zrezygnowac z neo i podpisac nowa umowe?? czy tez sie nie zalape na zadne promocje? ;(

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice !

 

teraz tylko modlic sie, zebym nie byl wsrod tych 30%...

 

btw, zdazy sie wypowiedziec umowe neo i przeskoczyc na netie :>?

 

a, i jeszcze, skoro po kablach TP, to rozumiem, ze problemy typu utrata pakietow pozostaną :mur: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice !

 

teraz tylko modlic sie, zebym nie byl wsrod tych 30%...

 

btw, zdazy sie wypowiedziec umowe neo i przeskoczyc na netie :>?

 

a, i jeszcze, skoro po kablach TP, to rozumiem, ze problemy typu utrata pakietow pozostaną :mur: ?

??

 

mozesz napisac jakie to masz straszne utraty pakietów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha !

moze najpraktyczniejszy przyklad, css :lol:

od pol roku, co 5 sekund skacze loss, niezaleznie od pingu itp.

podczas sprawdzania pingu w uruchom potrafi wywalic co chwile linijke 'uplynal limit zadania...'

kumpel ktory mieszka po tej samej stronie osiedla co ja, ma to samo (ta sama skrzynka)

kumpel mieszkajacy na przeciwleglej stronie osiedla, juz nie.

programy diagnostyczne, wykazuja iluś tam procentowe utraty pakietów.

podczas zwyczajnego 'surfowania' po necie, problem ciezko dostrzegalny, ale np. czesto przerywa podczas downloadu.

Wiem wiem, taki ze mnie specjalista od sieci jak z koziej [gluteus maximus] trabka, ale nie jest wszystko wporzadku.

Zawolany mister od TP, stwierdzil, ze utrata pakietow na serwerach zalezy od liczby graczy itp ... po ich stronie jest wszysztko gites, dowidzenia.

Olałem granie przez neta i tak to sie skonczylo. Co nie oznacza, ze wszystko jest jak byc powinno.

 

Stad moje pytanie, problemy przejdą w spadku po dziadku :lol: ?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie? Mój wujek swego czasu też cośtam gdzieś zrezygnował. Jak chciał do TP z powrotem, to było grzeczne "wy[ciach!]aj, nie ma promocji".

 

EDIT: D.I.Y. [ciach!], automagika nie zadziałała... :mrgreen:

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha !

moze najpraktyczniejszy przyklad, css :lol:

od pol roku, co 5 sekund skacze loss, niezaleznie od pingu itp.

podczas sprawdzania pingu w uruchom potrafi wywalic co chwile linijke 'uplynal limit zadania...'

kumpel ktory mieszka po tej samej stronie osiedla co ja, ma to samo (ta sama skrzynka)

kumpel mieszkajacy na przeciwleglej stronie osiedla, juz nie.

programy diagnostyczne, wykazuja iluś tam procentowe utraty pakietów.

podczas zwyczajnego 'surfowania' po necie, problem ciezko dostrzegalny, ale np. czesto przerywa podczas downloadu.

Wiem wiem, taki ze mnie specjalista od sieci jak z koziej [gluteus maximus] trabka, ale nie jest wszystko wporzadku.

Zawolany mister od TP, stwierdzil, ze utrata pakietow na serwerach zalezy od liczby graczy itp ... po ich stronie jest wszysztko gites, dowidzenia.

Olałem granie przez neta i tak to sie skonczylo. Co nie oznacza, ze wszystko jest jak byc powinno.

 

Stad moje pytanie, problemy przejdą w spadku po dziadku :lol: ?

ma twoim miejscu atakował bym telepunkt :] i zrobił małą awanturę o to :] ostatnio walcze z własnym providerem (radiowym) aż szkoda mi tej dziewczyny do której dzwonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz obczail jakie sa zmiany w ... cenniku ??

bez zadnych rewelacji, w sumie to co bylo, to jest nadal (standardowe ceny)

 

Nikt nie wie czy po rezygnacji bedziemy objeci promocjami ?

nie bedziemy, niestety, bo na stronie jest napisane ze te wszystkie promocje obejmuja uzytkownikow ktorzy na dzien bodajrze 16 paz 06 nie mieli zainstalowanej neo

Edytowane przez AndiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to odstalem i chcialem Was zapytac czy dobrze zrozumialem jedna rzecz: mozemy zrezygnowac z uslugi telefonicznej (i tym samym z duzego abonamentu, u mnie i tak nikt nie korzysta z telefonu bo kazdy ma koma a abonament za tel trza placic bo jest neo) i zostawic sobie tylko neostrade. dobrze zrozumialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to odstalem i chcialem Was zapytac czy dobrze zrozumialem jedna rzecz: mozemy zrezygnowac z uslugi telefonicznej (i tym samym z duzego abonamentu, u mnie i tak nikt nie korzysta z telefonu bo kazdy ma koma a abonament za tel trza placic bo jest neo) i zostawic sobie tylko neostrade. dobrze zrozumialem?

Źle zrozumiałeś.

 

Owszem możesz zrezygnować z abonamentu telefonicznego i mieć samą neostradę ale mając samą neostradę i tak będziesz musiał płacić dodatkowe 36 złotych za "utrzymywanie łącz" TPSA. Być może UKE spowoduje, że ta opłata będzie niższa (z tego co wiem UKE urządzałaby opłata w wysokości 20-25zł), a sprawa na pewno znajdzie swoją kontynuację w sądzie.

All in all i tak będziesz musiał płacić kasę za możliwość posiadania neo bez telefonu. Obecny standardowy abonament to koszt około 50zł, więc różnica wyniesie 14zł (a gdy mamy ten stary abonament telefoniczny, to na tym wszystkim zyskamy kilka złotych). Gra niewarta świeczki, no chyba że weźmiemy pod uwagę abonament socjalny, choć z tym dokładnie jak jest, to nie wiem.

 

Jedyna dobra wiadomość to taka, że TPSA musi udostępniać swoje łącza innym (chyba 46% kosztów utrzymania będą musieli ci inni gracze płacić tepsie za to), a to spowoduje, że w przeciągu kilku miesięcy ceny netu z pewnością spadną. Już teraz widać, że Netia coś z tym robi, Dialog zdaje się też. Za rok ceny netu będą niższe. O ile? Trudno powiedzieć, bo może nowi gracze będą mieli ofertę nieco niższą od tepsy, a wtedy wątpię, aby ludzie masowo zaczęli zmieniać providera.

 

Głupio zrobili ci, którzy podpisali umowę z TPSA na 2 czy nawet 3 lata. Za taki czas ceny będą o wiele niższe, przynajmniej tak sądzę (myślę, że nie tylko ja ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innych ciekawostek to na razie niepotwierdzona informacja ze podobno od 8 stycznia beda migorwac uzytkownikow 512 do 1Mb... kazdy bedzie placil tyle ile placi w zaleznosci od tego jaka promocja byl objety jak zamawial usluge, ale za free bedzie automatycznie przyspieszony, bez zadnych aneksow itp...

 

pracuje w tepsie wiec informacja bezposrednio ze zrodla, acz jeszcze oficjalnie nie potwierdzona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innych ciekawostek to na razie niepotwierdzona informacja ze podobno od 8 stycznia beda migorwac uzytkownikow 512 do 1Mb... kazdy bedzie placil tyle ile placi w zaleznosci od tego jaka promocja byl objety jak zamawial usluge, ale za free bedzie automatycznie przyspieszony, bez zadnych aneksow itp...

 

pracuje w tepsie wiec informacja bezposrednio ze zrodla, acz jeszcze oficjalnie nie potwierdzona...

Wreszcie zaczyna sie cos dziac :) Moze jeszcze dozyjemy czasow gdy internet bedzie po sensownych cenach :lol2: Dobra, zarty na bok.

Nawet gdyby mi dali ten 1Mb to i tak bym chcial do Netii przeskoczyc - taniej i bez limitow... Co to 25 GB jest, ja na 512 30GB miesiecznie swego czasu sciagalem, niestety juz zaczeli liczyc skrupulatnie i 15 nie da rady przekroczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innych ciekawostek to na razie niepotwierdzona informacja ze podobno od 8 stycznia beda migorwac uzytkownikow 512 do 1Mb... kazdy bedzie placil tyle ile placi w zaleznosci od tego jaka promocja byl objety jak zamawial usluge, ale za free bedzie automatycznie przyspieszony, bez zadnych aneksow itp...

 

pracuje w tepsie wiec informacja bezposrednio ze zrodla, acz jeszcze oficjalnie nie potwierdzona...

No to fajnie, ale co z użytkownikami 128/256 (sam już nie wiem jaką mam promocję). Też mi zwiększą do 1 MBit. Kosa w kieszeni mi się rozkłada kiedy patrze, że ludziska mają 4 razy szybciej za połowe taniej :-(. Ja muszę jeszcze czekać 6 miesięcy do końca umoway (no chyba, że uda się coś załątwić z tym aneksem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio zrobili ci, którzy podpisali umowę z TPSA na 2 czy nawet 3 lata. Za taki czas ceny będą o wiele niższe, przynajmniej tak sądzę (myślę, że nie tylko ja ;)).

dlaczego głupio ?? tpsa wprowadza w lutym nowy regulamin :] każdy kto chce może nie przyjąć nowego regulaminu bez żadnych konsekwencji i zrezygnować z neostrady :D

 

 

może Pan Noiser nam wyjaśni jak jest naprawdę?? :D

mam do Pana pytanko ;) obecnie mam nieaktywną linię telefoniczną (ok. 4lata temu zrezygnowałem z telefonu stacjonarnego) co muszę zrobić żeby aktywować tą linię, ile muszę zapłacić i w końcu ile muszę czekać na aktywację.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie pan :P

 

co do lini telefonicznej to nie moja dzialka wiec nie mam pojecia, zadzwon na 9393 ;)

 

 

Co do abonentow posiadajacych nizsze opcje to pojecia nie mam, na logike powinni tez przyspieszac, bo w calej operacji chodzi o to zeby 1Mb byl standardem, ale z logika w tej firmie roznie bywa ;) Ale tak jak mowie to tylko informacje ktore kraza po korytarzach, oficjalnego komunikatu na razie nie ma, wiec nie ma sie co podniecac ;) Choc sam licze ze sie sprawdzi bo siedze na 512 za 84pln i troche mi drogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innych ciekawostek to na razie niepotwierdzona informacja ze podobno od 8 stycznia beda migorwac uzytkownikow 512 do 1Mb... kazdy bedzie placil tyle ile placi w zaleznosci od tego jaka promocja byl objety jak zamawial usluge, ale za free bedzie automatycznie przyspieszony, bez zadnych aneksow itp...

 

pracuje w tepsie wiec informacja bezposrednio ze zrodla, acz jeszcze oficjalnie nie potwierdzona...

boshe, tylko nie to... juz widze te chordy dzieci neostrady dzwoniace na infolnie i bluzajace po necie że "dostalem darmowe przyspieszenie, ale z tej tepsy to złodzieje bo zamiast sciagać mi 128Kb/s sciaga mi tylko 100!!!!!!!!! ZŁODZIEJE I ZLI LUDZIE TO SOM!"

 

Pozatym - jest takie powiedzenie: Popie oczy, wilcze gardło. Zastanawiam się czy dyrekcja czasem patrzy na to co sie dzieje, czy caly czas siedza w tym swoim malym swiecie. Problemy przeciażeniowe praktczynie co chwila, infrastruktura ledwo stoi, a oni jeszcze daja nastepne promocje... No nie ma co, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innych ciekawostek to na razie niepotwierdzona informacja ze podobno od 8 stycznia beda migorwac uzytkownikow 512 do 1Mb... kazdy bedzie placil tyle ile placi w zaleznosci od tego jaka promocja byl objety jak zamawial usluge, ale za free bedzie automatycznie przyspieszony, bez zadnych aneksow itp...

 

pracuje w tepsie wiec informacja bezposrednio ze zrodla, acz jeszcze oficjalnie nie potwierdzona...

I co, wiadomo cos wiecej?

Edytowane przez -weS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...