Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Internet w Netii dla Klientów TP

Link do strony Neti

 

 

 

Na tej stronie wszystko jest dokładnie wyjasnione

Link do przedstawiciela Neti

 

 

 

 

 

Netia, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w kraju, oferuje stały dostęp do Internetu Klientom indywidualnym posiadającym linię telefoniczną TP SA.

 

 

 

 

 

 

. aktywacja tylko 1,22 zł brutto .

. bez limitu ilości przesyłanych danych .

. możesz nabyć nowy modem za 1,22 zł brutto .

. 11% taniej niż w aktualnej ofercie TP SA za Internet 1 Mbit/s .

. stała, niska cena za Internet przez cały okres trwania umowy .

. możesz obniżyć abonament za telefon wybierając tańszy plan socjalny tp .

. zachowujesz swój dotychczasowy modem i otrzymujesz dodatkowo 90% rabatu na abonament za pierwszy miesiąc .

 

post-16542-1169040564_thumb.jpg

 

 

Szczegółowe Warunki Promocji: Internet dla Klientów TP - Umowa na 12 miesięcy (plik PDF, 117kB)

 

Szczegółowe Warunki Promocji: Internet dla Klientów TP - Umowa na 24 miesiące (plik PDF, 118kB)

 

Net24 - Podręcznik użytkownika

 

Jak Działa Bitstream Access

PDF, 50 stron

 

bitstream_access.pdf

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net24 Netii dostępny dla klientów TP

 

Próby potrwają do końca stycznia, na początku lutego usługa będzie dostępna na normalnych zasadach dla około 70% klientów TP. Zasięg usługi będzie sukcesywnie zwiększany przez następne miesiące.

I jeszcze jedna ważna rzecz:

 

Powyższe warunki obowiązują klientów, którzy podpiszą umowę w okresie testów. Oferta komercyjna będzie zmodyfikowana.

Ponoć w lutym ma wejść w życie nowy regulamin TPSA, więc będzie możliwość wypowiedzenia obowiązującej umowy. Ja jednak poczekam i zobacze jak będzie wyglądać ta oferta komercyjna Net24 i jakie będą różnice. Mimo wszystko to bardzo dobra wiadomość, że pojawiła się alternatywa dla neostrady. Ciekawe co wymyśli TPSA, żeby nie stracić klientów...

 

To chyba tylko plotki na alt.pl.neostrada, ale...

 

Od marca dwukrotne zwiększenie limitów w Neostradzie

Wątek @alt.pl.neostrada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Kilka pytań związku z tym:

 

1) Czy trzeba mieć aktywną linię TP czy tylko poprowadzone kable?

2) Jak z upload'em?

3) Jak z jakością takiego internetu? Pingi, transfery itp?

4) 2 Mbit'y troche drogie...

 

Brak limitów mnie nie interesuje ale podejrzewam że 80% "dzieci Neostrady" będzie zachwycona...

 

EDIT//

 

I co to za wiejska strona :o ( http://www.polmar.org.pl/index.php?option=...=view&id=47 )

Jeśli myślą że takim design'em zdobędą klientów to życze powodzenia...

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tak musi byc aktywna

2. upload taki sam jak w tpsa

3. tak samo jak w tpsa (BS)

4. nie takie drogie jesli przyjac ze bez limitu

 

Ps. nie jestem dzieckiem neo, z internetu korzystam od 1998r :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak w TP nie moglem zalozyc neo 1 mbit, bo niby za daleko od centrali (3km) to bede mogl zalozyc w Netii 1mbit. A co do cen to bardzo ciekawe sa. Moze tp sie zrekompensuje i da normalne ceny za neo, bo jak nie to beda trzymac przy sobie ludzi tylko cyrografem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ps. nie jestem dzieckiem neo, z internetu korzystam od 1998r :)

Ale czemu mi się tłumaczysz :lol2:

 

Wracając do tematu. W takim razie koniecznie Netia musi ostro przycisnąć ceny żeby ludzie się na to kupili.

Najlepsze to to, że TP też na d*** nie siedzi i coś wymyśli. Niech mi tylko dadzą możliwość przejścia na min. 1 Mbit/s i mnie wystarczy B-)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo czy będzie to także dla dotychczasowych klientów ??

Nie wiadomo nawet czy to prawda z tym podwojeniem limitów. Jeśli jednak Net24 będzie miał korzystną ofertę i nie będzie limitów to TPSA może stracić wielu dotychczasowych klienów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Trzeba pamietac tez o tym ze nie tylko netia ma bitstream access w TP :D czyli od 2007 zapowiada sie mala rewolucja :)

Oby tak było. Wówczas myślę że większa połowa użytkowników TPSA by skorzystała z takiego rozwiązania. Pakiet socjalny + necik z Netii i do przodu rodacy :) Tylko co z tego że inny operator jak łącza wciąż te same a bynajmniej nie należą do super szybkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Mbit'ów to mało? To jakie chciałbyś mieć łącze?

 

Jeszcze sprawa limitów, niby w Net-24 nie ma limitów, ale jak zaczną sie historie takie jak były z neostradą czyli masowe tworzenie sieci osiedlowych byle tylko zmniejszyć koszta ciekawe co w wtedy zrobi Netia? Chyba, że Netia pozwala dzielić łącze poza lokal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jeszcze sprawa limitów, niby w Net-24 nie ma limitów, ale jak zaczną sie historie takie jak były z neostradą czyli masowe tworzenie sieci osiedlowych byle tylko zmniejszyć koszta ciekawe co w wtedy zrobi Netia? Chyba, że Netia pozwala dzielić łącze poza lokal.

 

// dodam rowniez ze net z neti mozna LEGALNIE dzielic poza lokal :) (info z infolini i regulaminu)

 

Uczymy się czytamy jeszcze raz: a, b, c, d..... ...z i jeszcze raz :P

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak w TP nie moglem zalozyc neo 1 mbit, bo niby za daleko od centrali (3km) to bede mogl zalozyc w Netii 1mbit. A co do cen to bardzo ciekawe sa. Moze tp sie zrekompensuje i da normalne ceny za neo, bo jak nie to beda trzymac przy sobie ludzi tylko cyrografem

też Ci nie będzie działać, bitstream działa tylko tam gdzie tepsa ma możliwość odpalenia neostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w neti tez jest dynamiczne IP??

 

PS. http://polmar.org.pl/index.php?option=cont...k=view&id=8 w netii za 1mb trzeba zaplacic 70zl poniewaz rabat jest na polaczenia telefoniczne :/

To dokladna kopia ofert TP, tylko bez limitow i taniej. Nie pisz dwa razy tego samego w roznych tematach...

Na polaczenia telefoniczne w czym? W TP? :P Ta oferta tyczy sie ludzi ktorzy maja telefon w Netii, a dla udreczonych przez TP jest tak jak w pierwszym linku, o ile dobrze rozumiem :P

Hm, jak jest z formalnosciami zwiazanymi z wypowiadaniem umowy? Czy jesli zaczne klocic sie w styczniu, wyrobie sie zeby w lutym miec juz Netie? :) Wie ktos gdzie mozna sprawdzic czy jest sie w tych 70%?

 

BSA TP

 

Hm, czyli do konca jeszcze nie jest wszystko ustalone... Na glownej stonie Netii cisza o ofercie dla umeczonych, opieramy sie wciaz na tym jednym linku :P Moze dzwonil juz ktos do Netii zeby dowiedziec sie czegos wiecej?

 

Edit: Kurde, nie zauwazylem linka Satoshie, wiec na poczatku lutego bedzie dostepna... W takim wypadku jeszcze bardziej interesuja mnie formalnosci zwiazane z wypieciem sie na TP :P

Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć NEO 128 kb/s i mnie już troszkę denerwuje ale mam pytanko mam umowe na 24 miesiące a podpisywana była pół roku tem w lipcu i nie wiem czy bede mógł zmienić sobie na Netie ten necik na kablach TP.

Bo Ciekawe mają ceny w tej Neti tylko jeszcze jedno czy z TP bedzie normalnie abonament i rozmowy a z Neti tylko necik i czy jak bede miał neta z neti to czy bede tylko i wyłącznie płacił za ten Internet z neti czy bedzie jeszcze jakiś dodatkowy abonament w Neti??

:unsure:

 

Z góry dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z netii dostaje sie fakturke za samego net`a - net24

a na stronie netii nie ma jeszcze informacji na temat tej oferty, gdyż to sprzedaz testowa na razie prowadzona w strefie numeracyjnej 32, 22 i gdańska (nie pamietam jaki tam kierunkowy).

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sprzeczne informacje do mnie docieraja, wiec prosze o wyjasnienie - jesli Neo mam od listopada 2005 z umowa na 2 lata to czy moge bez zadnych problemow zrezygnowac i miec od lutego Netie 1 Mb za 64 zl badz jaka tam akurat cene beda mieli? O ile bedzie u mnie dostepna ofc.

Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tepsa wie co robi z nami i tak łatwo się nie sprzeda. Zresztą w umowie jasno jest napisane, że za zerwanie umowy grozi kara w wysokości 40zł (nie pamiętam czy netto/brutto) za każdy miesiąc licząc od początku instalacji do momentu zerwania umowy. Pewnie doliczają także za zestaw sagem shitu (w promocji za zł) i być może jakieś opłaty jak ktoś brał neo w promocji - ja miałem pół roku za złotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, normalnie trzeba zapłacić dodatkowo za zerwanie umowy, ale jak już pisałem wcześniej ponoć w lutym wchodzi w życie nowy regulamin. Nowy regulamin daje możliwość zerwania umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Hm, czyli skok do Netii by sie szykowal... Cos mi sie zdaje ze gdzies musi tkwic haczyk, TP nie jest taka glupia i w ten sposob stracilaby mnostwo klientow. Ponoc nowy regulamin poczta przychodzi, jak dotad na oczy nie widzialem wiec haczyka nie wyszukam :P Ktos juz moze zglebial temat, czy bedzie mozna sie w miare bezbolesnie do Netii przeniesc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...