Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5816

 

 

hehhe x)

 

044 jupi !

 

 

PS:Niech ktos mi powie z jaka predkoscia sciaga netia 1mbit chodzi mi o rzeczywista/realna a nie ta wyliczona i jak z pingami moze ktos ma netie/znajmoych z netia

PZDR

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS:Niech ktos mi powie z jaka predkoscia sciaga netia 1mbit chodzi mi o rzeczywista/realna a nie ta wyliczona i jak z pingami moze ktos ma netie/znajmoych z netia

PZDR

To nie jest jakis osiedlowy lan, albo inne miejskie wi-fi tylko operator z prawdziwego zdarzenia wiec jak kupujesz 1mbit to dostajesz 1mbit... (120-124 kb/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netia nie do końca jest tak ze nie ma limitów :?

W umowie jest zapis ze jezeli przez 3 kolejne miesiace sciagniesz ponad 40 giga w kazdym miesiacu to operator ma prawo uwalic ci transfer. Co prawda pan z netii powiedział ze w sumie jest to martwy przepis bo nikt tego tak za bardzo nie sprawdza- i nie ma jakis tam licznikow jak w tepsie ale taki pkt jest - na przestrzeni 3 lat tak jak w moim przypadku moga zacza egzekwowac te swoje 40 giga w miesiacu i wtedy nie bedzie juz tak fajnie.

Xxx

w netii w żadnej opcji nie ma limitów ani na sieci netii ani w bitstreamie, ten zapis co do 40gb dotyczył tylko jednej promocji, ktora już nie obowiązuje i rzeczywiście nie był w żaden sposób egzekwowany, dlatego znikł w następnych promocjach, i dobrze, tylko odstraszał klientów...

 

 

 

hihi, zabawne... zabawne... ciekawe że niektórzy w to wierzą :lol2:

sam korzystam w pracy z BiznesNeta 2mbps/512kbps i śmiga jak dziki, żadnych problemów z transferem, zarówno download jak i upload leci pełną szybkościa łacza (eehh to seedowanie), zero przerw, pingi ok, nie ma sie czego przyczepić.

Sam jestem ciekaw jak mi bedzie chodzić w domku bsa 6mbit, niestety tutaj tehnicznie jest przewaga udziału tepsy...

 

BTW jeśli ktos chce spisać umowę na n24 z kierunkowego 32,33,34 to niech poda jakis kontakt na pm.

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej zainteresowany ofertą Netii. Myślę jednak że sam przejdę się do najbliższego telepunktu z rezygnacją niż będę czekał aż zrobi za mnie to Netia. A co.. Niech zobaczę ich minę.. :twisted2: :gitarzysta:

Zastanawia mnie tylko opłata za luty. Jeśli Neo odetną mi 14 II to raczej nie mają prawa ściągać opłaty za cały miesiąc tylko za te 14 dni. Jak to w końcu jest :?:

I rozumiem, że 15 lutego będę już mógł korzystać z oferty Netii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I rozumiem, że 15 lutego będę już mógł korzystać z oferty Netii ?...

przygotuj się, że zapewne to nie będzie tak, że 14 wyłączą ci neo a 15 włączą n24, kilka dni bez internetu jest nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotuj się, że zapewne to nie będzie tak, że 14 wyłączą ci neo a 15 włączą n24, kilka dni bez internetu jest nieuniknione.

Mi Pani na Infolinii właśnie tak powiedziała :D 14 mam neo, 15 mam Net24.

No chyba pozostało mi tylko zadzwonić na infolinię. Nie wiem co stoi na przeszkodzie aby 15 mieć już N24 jeśli jest u mnie już dostępna (Sosnowiec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie spokojnie podarowac sciaganie tego - ten podrecznik sklada sie z instrukcji instalacji Speedtoucha 330 i informacji na jaka strone wejsc, zeby uzyskac login i haslo do normalnego korzystania z neta.

 

Jak ktos bardzo chce sie z tym zapoznac:

Net24_podrecznik_uzytkownika.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie coś w teście ping :? nie wiem czemu, mam to od dłuższego czasu i na Thomson speed touch 330 i na liveboxie <aktualnie LB> co mam robić ?? Czy to po stronie TP czy mojej ?? bo dawniej dobrze było :?

 

EDIT:

 

Internet działa normalnie z pełną prędkością.

post-140233-1169209601_thumb.jpg

Edytowane przez britfanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba pozostało mi tylko zadzwonić na infolinię. Nie wiem co stoi na przeszkodzie aby 15 mieć już N24 jeśli jest u mnie już dostępna (Sosnowiec).

to stoi na przeszkodzie, że z dnia na dzień tepsa nie przełączy kilku tysięcy użytkowników... gdybyś miał n24 na liniach netii, nic by nie stało na przeszkodzie, a tak to jest jeden czynnik nieprzewidywalny - tepsa. Min. kilka dni bez netu jest nieiuniknione :( ale opłaca się przeżyć tą "niedogodność".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Stronę wcześniej wszystko napisałem co i jak i nadal widzę głupie pytania i głupie posty :mur:. Płaci się za luty! Ile razy mam to powtarzać? Za cały luty! Dalej ktoś nie kuma? Echhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-D :-D Jupiiii Tata mi już załatwił Netie ^_^ Był dzisiaj w tp o wypowiedzenie umowy z powodu nie akceptacji nowego regulaminu..... przyjęli bez problemu B-) Teraz będzie zdzwonił do Netii o podpisanie umowy(przyślą kurierem). Neo odłączą 14 lutego ale Netia nie musii czekać do tego czasu tylko wcześniej już udostępnia neta, wystarczy tylko w modemie ustawić odpowiednie dane i można korzystać :gitarzysta: :rolleyes:

Edytowane przez Quintrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......... Netia nie musii czekać do tego czasu tylko wcześniej już udostępnia neta, wystarczy tylko w modemie ustawić odpowiednie dane i można korzystać :gitarzysta: :rolleyes: .........

 

:blink: :lol2: :lol2: :mur:

hehe czyli bedziesz mial aktywne neo, netia na tej samej linii aktywuje Ci n24 ty przekonfigurujesz tylko modem i bziuuuuuuuuut juz korzystasz z n24... :lol: :lol: litości... :)

Tata jest pewien, ze wszystko dobrze zrozumiał?

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Stronę wcześniej wszystko napisałem co i jak i nadal widzę głupie pytania i głupie posty :mur:. Płaci się za luty! Ile razy mam to powtarzać? Za cały luty! Dalej ktoś nie kuma? Echhh...

Jestes pewien, ze za caly, a nie za 14 dni? Skoro odlaczaja 15. lutego (a musza, bo po tym terminie swiadcza usluge wg. regulaminu, ktorego nie zaakceptowales), to branie pieniedzy za 14 dni po odlaczeniu uslugi jest chyba z lekka bezprawne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien, ze za caly, a nie za 14 dni? Skoro odlaczaja 15. lutego (a musza, bo po tym terminie swiadcza usluge wg. regulaminu, ktorego nie zaakceptowales), to branie pieniedzy za 14 dni po odlaczeniu uslugi jest chyba z lekka bezprawne?

To jest bezprawne, bo to tpsa :damage_wall: . Powiedziano mi w telepunkcie, że za luty płaci się cały abonament. Dlatego 7GB possam do 14.2, nie popuszczę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Stronę wcześniej wszystko napisałem co i jak i nadal widzę głupie pytania i głupie posty :mur:. Płaci się za luty! Ile razy mam to powtarzać? Za cały luty! Dalej ktoś nie kuma? Echhh...

Echhh...

Nie stresuj się tak :wink: Spójrz na cytat niżej i masz wszystko jasne. Sam widzisz, że nie wyjaśniłeś jednak wszystkiego do końca. Po co zaraz takie nerwy..

 

ja przechodze na netie, placi sie za luty cały, ale w nastepnym miesiacu tepsa przysyła korektę :)

Thx za info. Nie mają prawa ściągać kasy za cały miesiąc. Moja znajoma nie mając neta przez kilka dni (z winy TePsy) też nie płaciła za pełny miesiąc. Odciągneli jej wszystko w kolejnym rachunku.

 

To jest bezprawne, bo to tpsa :damage_wall: . Powiedziano mi w telepunkcie, że za luty płaci się cały abonament. Dlatego 7GB possam do 14.2, nie popuszczę ;).

Sam napisałeś, że to tpsa więc jak możesz im w cokolwiek wierzyć :wink: Spodziewałeś się, że przychodząc do telepunktu z rezygnacją przyjmą Cię z kwiatami i będą chętni do pomocy ??

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...