Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę podać nazwy, ale coś takiego wyczytałem i bardzo mnie to zaciekawiło. Chciałem się dowiedzieć od osób które mają ten internet czy to prawda?

nie prawda, ktos glupoty wypisuje. Zreszta zapytaj na neostrada.info na forum juz maja net24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja DSL oraz lini nie realne i nie możliwe, DSL jest usługą kierowaną na firmy i rezygnujesz z DSL-a i wyłączą telefon, niemożliwe stracili by kupe kasy wtedy, nie mają takiego prawa dostałem taki regulamin więc jak nie akceptuje rozwiązuje i netu nie ma. Jutro się wszystkiego dowiem bo sądzę że bez problemu będzie można zrezygnować z DSL-a jest to ich obowiązek przyjąć rezygnacje takie jest prawo i już. Dam znać co się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podać nazwy

Dlaczego nie mozesz podac nazwy forum, na ktorym wyczytales takie glupoty?

Z takimi tekstami to w piskownicy dzieci mozesz omamic. Nie osmieszaj sie.

No chyba, ze to bylo forum dla gejow or sth to Ciebie ewentualnie zrozumie :)

 

 

 

Mam pytanko z innej beczki, czy aby rozwiazac umowe, musze miec ostatni rachunek zaplacony?

Czy to, ze jeden mam zalegly, przeszkadza mi w bezproblemowym zalatwieniu sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś dlaczego usługa jest niedostępna dla Olkusza?

 

numer kierunkowy 32 (katowicki), województwo małopolskie.

 

IMHO powinno u mnie w mieście się to dać zrobić, zwłaszcza, że da się ale tylko przy numerach

647 i 641 (teraz nowe takie dają)

a przy 643, 645 już się nie da (te starsze, przyznawane póki pula się nie wyczerpała)

 

Czy jest jakieś ograniczenie z tym związane / możliwośći techniczne? czy poprostu niedopatrzenie ze strony netii na te numery?

 

Oczywiście neostrade da się założyć.

A masz tam dialog? Może warto rozważyć opcję uwolnienia się od monopolisty na dobre (tym bardziej, że do 15 lutego można im powiedzieć po prostu papa). Usługa Dialnet jak dla mnie cenowo i jakościowo nie ustępuje Netii: http://www.dialog.pl/dialoginternet_promoc...oly.php?obj=966

Czy to nie piękne uwolnić się w 100% od TPSA ;>? U siebie w pracy mam dialnet i sobie chwale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mozesz podac nazwy forum, na ktorym wyczytales takie glupoty?

Z takimi tekstami to w piskownicy dzieci mozesz omamic. Nie osmieszaj sie.

No chyba, ze to bylo forum dla gejow or sth to Ciebie ewentualnie zrozumie icon_smile3.gif

Ja znalazłam Temat o tych portach na alt.pl.neostrada :

 

http://groups.google.pl/group/alt.pl.neost...7de886d18a5bb72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zamówiłem Net 24 na linii TP (śląskie) bo mi darmowe neo które miałem od ponad pół roku wyłączyli (jezu jaki oni w TP muszą mieć burdel - pół roku!) Umowa podpisana i kazali mi czekać na login/hasło/starter...

Ile to może trwać?, już dwa tygodnie czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mozesz podac nazwy forum, na ktorym wyczytales takie glupoty?

Z takimi tekstami to w piskownicy dzieci mozesz omamic. Nie osmieszaj sie.

No chyba, ze to bylo forum dla gejow or sth to Ciebie ewentualnie zrozumie :)

Mam pytanko z innej beczki, czy aby rozwiazac umowe, musze miec ostatni rachunek zaplacony?

Czy to, ze jeden mam zalegly, przeszkadza mi w bezproblemowym zalatwieniu sprawy?

Przykro mi , ale nie dam ci powodów do radości, nie było to forum dla gejów ani sth:) Nie chcę podawać nazwy ponieważ raz kiedyś za to dostałem bana, bo zareklamowałem inne forum o podobnej tematyce.

Edytowane przez xenionq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy. starszyzna zdecydowala ze nie chca miec nic wspolnego z tpsa i tym samym zostaje niedlugo bez netu co jest dla mnie katastrofa :D jak bez rak i nog. pomyslalem o podlaczeniu netii i teraz mam pytanie czy aby "podlaczyc sie do netii" musze miec usluge tel z telekomuny? bo rodzice rezygnuja i z telefonu i z internetu. sprawdzilem czy usluga jest dostepna w moim miescie i pisze ze sprzedaz jest uruchomiona wiec chyba jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy. starszyzna zdecydowala ze nie chca miec nic wspolnego z tpsa i tym samym zostaje niedlugo bez netu co jest dla mnie katastrofa :D jak bez rak i nog. pomyslalem o podlaczeniu netii i teraz mam pytanie czy aby "podlaczyc sie do netii" musze miec usluge tel z telekomuny? bo rodzice rezygnuja i z telefonu i z internetu. sprawdzilem czy usluga jest dostepna w moim miescie i pisze ze sprzedaz jest uruchomiona wiec chyba jest ok ;)

Wedle tego co jest napisane to musisz mieć telefon w TPSA z tym, że możesz przejść na tańszy plan socjalny (czy jak to się tam nazywa).

 

Ja chyba narazie jednak poczekam z decyzją... Trochę boję się, że jak miliony ludzi przejdzie do Netii to zacznie im się sypać wszystko... (tak jak kiedyś było z neostradą po wprowadzeniu jakiejś korzystnej promocji). Zdecydowałem się, że zaczekam do listopada kiedy kończy mi się umowa na Neo512 i wtedy (jeśli opinie użytkowników będą pozytywne) przejdę na Net24. Btw... może tepsa wprowadzi jakąś promocję na szybkość albo limit podniosą :wink:

W sumie limit ostatnio rzadko kiedy wykorzystuje, a prędkość wystarcza do moich zastosowań, więc się jeszcze trochę wstrzymam z w.w. powodów.

Ale chętnie poczytam opinie ludzi, którzy już będą korzystać z Netii :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na umowę od Netii :D Fajna sprawa, że załatwiają wszystkie formalności z tepsą. Jak dzwoniłem na infolinię to mi powiedzieli, że mają bardzo dużo telefonów. To znaczy, że ludzie się interesują, ale w końcu to zrozumiałe bo jest taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja DSL oraz lini nie realne i nie możliwe, DSL jest usługą kierowaną na firmy i rezygnujesz z DSL-a i wyłączą telefon, niemożliwe stracili by kupe kasy wtedy, nie mają takiego prawa dostałem taki regulamin więc jak nie akceptuje rozwiązuje i netu nie ma. Jutro się wszystkiego dowiem bo sądzę że bez problemu będzie można zrezygnować z DSL-a jest to ich obowiązek przyjąć rezygnacje takie jest prawo i już. Dam znać co się dowiedziałem.

Też mam DSLa i jakbyś wiedział czy przejście na Netię możliwe (to znaczy czy też można z DSLa zrezygnować ) to daj znać... Bo niestety 2 lata umowa z czego zostało jeszcze z 20 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 11 stron przeczytane ;) uf... Naszło mnie pare pytań...

 

1. "możesz obniżyć abonament za telefon wybierając tańszy plan socjalny tp " - może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ?

2. Gdy podpisze z netią umowę np. na 12 miesięcy to kaplica, nie moge rozwiązać lub podwyższyć ? chodzi mi tu o np. że wezme 1mb za 60zł a za pare miesięcy będzie on za 30zł tak dla przykładu

3. Mam telefon w TP ale internet radiowy - czy mogę z ZACHOWANIEM NUMERU Z TP przejść na internet + telefon w netii ?

4. Czy modem, który dają, będzie kompatybilny z routerem ? Ten co mam z poprzedniej neostrady jest na USB więc klapa

5. Czy ktoś wie, dowiedział się bądź przeczuwa kiedy internet tą drogą będzie dostępny w rejonie 076 ?

 

z góry dziękuje ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 11 stron przeczytane ;) uf... Naszło mnie pare pytań...

 

1. "możesz obniżyć abonament za telefon wybierając tańszy plan socjalny tp " - może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ?

2. Gdy podpisze z netią umowę np. na 12 miesięcy to kaplica, nie moge rozwiązać lub podwyższyć ? chodzi mi tu o np. że wezme 1mb za 60zł a za pare miesięcy będzie on za 30zł tak dla przykładu

3. Mam telefon w TP ale internet radiowy - czy mogę z ZACHOWANIEM NUMERU Z TP przejść na internet + telefon w netii ?

4. Czy modem, który dają, będzie kompatybilny z routerem ? Ten co mam z poprzedniej neostrady jest na USB więc klapa

5. Czy ktoś wie, dowiedział się bądź przeczuwa kiedy internet tą drogą będzie dostępny w rejonie 076 ?

 

z góry dziękuje ;)

Ad.1 chodzi o to ,że zmniejszają ci się koszty za abonament(socjalny abonament kosztuje 28zł),ale podobno rozmowy są droższe .

Ad.3Tak możesz

Ad.5 po prostu zadzwoń na infolinię 0-801-802-803

Edytowane przez Fikoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Nie podobno, tylko na pewno ;) CHodzi o to, ze Neo nie mozna bylo miec na abonamencie socjalnym i zeby miec neta, tzreba bylo miec ktorys z drozszych abo. Po przejsciu do Netii mozna przejsc na abonament socjalny jesli ktos chce.

Ad.2 - niestety taki urok lojalek. Przez rok siedzisz na tym, co kupiles (choc pewnie regulamin wyszczegolnia zmienianie predkosci w czasie trwania umowy - obowiazywal Cie jednak bedzie cennik, ktory podpisales wraz z lojalka).

Ad. 3 - tak, nie musisz wtedy skladac wypowiedzenia TP SA na neo, za to musisz powiedziec papa obecnej radiowce (no, chyba ze chcesz miec dwa lacza :P )

Ad. 4 - daja takie same modemy jak tepsa, wiec nic z tego.

Ad. 5 - odpowiedz dostales wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modemu nie musisz brać - jak masz, to zadeklaruj że nowego nie chcesz - będziesz miał 1. abonament z 90% zniżką.

 

informacji dot. zmiany prędkości (obojętne czy w górę czy w dół) w czasie trwania umowy - nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Nie podobno, tylko na pewno ;) CHodzi o to, ze Neo nie mozna bylo miec na abonamencie socjalnym i zeby miec neta, tzreba bylo miec ktorys z drozszych abo. Po przejsciu do Netii mozna przejsc na abonament socjalny jesli ktos chce.

kurna czuje sie ignorowany :]

Czyli telefon trzeba i tak dalej miec? Nie pozbede sie tp z domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie, Meg23 wspomniala ze byc moze taka usluga bedzie dostepna w marcu, czyli podlaczenie netii do nieaktywnej calkowicie linii tpsa (internet i tel). ale nie wiem czy to cos pewnego. tez o to pytalem bo moi starsi nie chcieli miec nic z tpsa no ale ze bedzie mozna zmniejszyc abonament na tel to nie bedzie tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna czuje sie ignorowany :]

Czyli telefon trzeba i tak dalej miec? Nie pozbede sie tp z domu?

Jak chcesz pozbyc sie TP to rozwiaz umowe na neo i telefon i po sprawie.

Potem zaloz w netii telefon, net czy w jakiejkolwiek sieci.

 

Ludzie czy wy naprawde macie problemy z rozumieniem slowa pisanego?

Bo w tym watku niektore pytania sa juz naprawde dobijajace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...