Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

modemu nie musisz brać - jak masz, to zadeklaruj że nowego nie chcesz - będziesz miał 1. abonament z 90% zniżką.

 

informacji dot. zmiany prędkości (obojętne czy w górę czy w dół) w czasie trwania umowy - nie znalazłem

Przez cały okres trwania umowy można zmieniać prędkość w górę i w dół :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzwoniłem [;

U mnie ma to być od kwietnia ( 076 )

Nie przewidują nowych promocji

Nie moge mieć telefonu z netii, musze zostać przy TP

Jeśli chodzi o modem, to podłączam bezpośrednio kabel z gniazdka do routera (tak mi pani powiedziała, ja jestem troszku zielony w tym temacie) tak więc nie musze mieć modemu w moim przypadku

 

Ogólnie rzecz biorąc jak do wakacji nie będzie jakichś fajnych promocji to przesiadam się na 1mb, bo 2mb troche za drogie ...

I może mi ktoś powiedzieć, czy internet 512 od 1mb różni się bardzo jeśli chodzi o przeglądanie www ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego co mówił brat, to takowego nie mam =/ czyli będę musiał się zaopatrzyć w nowy router jak zmienie internet, no chyba, że jest inny sposób w co wątpie ? ;)

Swoją drogą ktoś pisał, że szykują jakąś pomocję na wakacje - mi o tym nie wspomnieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm troszke to pokrecone, ale ogolnie ciekawe.

Wkoncu moglbym przesiasc sie z radiowki na cos normalnego... i tu wlasnie tkwi moj problem.

 

Nie mam neostrady, mam abonament z tp, mozliwosc instalacji neo (czyli obecnie netu z netii tez). Chcialbym zachowac numer z tp i wziac internet z netii net24 1mbit/s, na rok lub dwa.

Ile wtedy bym musial placic? Zeby skorzystac z tej promocji, ktora kosztuje 64 za 1mbit, musze dac im jaksis papierek ze zrezygnowalem z neo?

 

Przegladalem stronke netii, ale jest ona tak zakreocna ze nic z tego nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm troszke to pokrecone, ale ogolnie ciekawe.

Wkoncu moglbym przesiasc sie z radiowki na cos normalnego... i tu wlasnie tkwi moj problem.

 

Nie mam neostrady, mam abonament z tp, mozliwosc instalacji neo (czyli obecnie netu z netii tez). Chcialbym zachowac numer z tp i wziac internet z netii net24 1mbit/s, na rok lub dwa.

Ile wtedy bym musial placic? Zeby skorzystac z tej promocji, ktora kosztuje 64 za 1mbit, musze dac im jaksis papierek ze zrezygnowalem z neo?

 

Przegladalem stronke netii, ale jest ona tak zakreocna ze nic z tego nie wiem...

Czytaj prosze poprzednie posty, bo w kolko sie odpowiada na to samo.

 

WARUNKI KONIECZNE I WYSTARCZAJACE SKORZYSTANIA Z TEJ PROMOCJI TO:

- POSIADANIE TELEFONU W TP SA

- ZAWARCIE UMOWY Z NETIA NA NETA NA CZAS 12 LUB 24 MIESIECY, PO WYMIENIONYCH STAWKACH

- TECHNICZNE MOZLIWOSCI SWIADCZENIA USLUGI

 

Jak sie ktos jeszcze raz o to zapyta, bedziemy leciec po %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm troszke to pokrecone, ale ogolnie ciekawe.

Wkoncu moglbym przesiasc sie z radiowki na cos normalnego... i tu wlasnie tkwi moj problem.

 

Nie mam neostrady, mam abonament z tp, mozliwosc instalacji neo (czyli obecnie netu z netii tez). Chcialbym zachowac numer z tp i wziac internet z netii net24 1mbit/s, na rok lub dwa.

Ile wtedy bym musial placic? Zeby skorzystac z tej promocji, ktora kosztuje 64 za 1mbit, musze dac im jaksis papierek ze zrezygnowalem z neo?

 

Przegladalem stronke netii, ale jest ona tak zakreocna ze nic z tego nie wiem...

 

Dokładnie jak napisał Daamain :]

 

co do radiówki znam ten ból :( choć zostało mi jeszcze dwa miesiące umowy to jednak zamówiłem netie :-P nawet założyłem telefon w tpsie :mur: tak jestem zdesperowany :(

 

mam pytanko co z tych padaczek dostępnych w ofercie netii byście polecili

 

 

* Sagem F@st 800 USB E3

* Sagem F@st 800 USB

* Sagem F@st 800 USB E2T

* Sagem F@st 1400W

* Thomson SpeedTouch 330 USB

* ZTE ZXDSL 852 USB

 

 

lub może coś innego :] oby tylko net chodził bez problemów (dwa lata z radiówką dały mi w kość).

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Speedtoucha 330 dosc dlugo (jakies 2 lata, moze nawet dluzej - zabawe z Neo zaczynalem, gdy 512 bylo najwyzsza opcja) - calkiem zgrabna zabaweczka, nie mialem z nim zadnych problemow. Jedyne moje zastrzezenie to ze modem ten ma kabel USB przytwierdzony na stale, a do dlugich on nie nalezy (metr dlugosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy TePsa ruszy d**** i coś w związku z tą sytuacją zaproponuje wkrótce? :blink: :?

 

Z Neo pod względem technicznym jestem bardzo zadowolony, po prostu działa za każdym razem (tylko ta cena i limity :mur: ).

 

A nie wiadomo jak to będzie działało w przypadku Netii. Czy nagle nie pojawią się problemy po stronie TePsy .... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łącze net24 na kablu TP , jak macie jakieś szczegółowe pytania to chętnie na nie odpowiem icon_smile3.gif

Witam. I jak ci się sprawuje łącze ?? Ile max wyciągasz ??

 

PS:

 

Napisałam email do TP i odpowiedzieli mi :o , normalnie szybko to było , wszystko mi pięknie wyjaśniła i zrywam umowe w poniedziałek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie mają żadnej oferty? blink.gif Nie próbują zatrzymać klienta? damage_wall.gif

Właśnie w tym sęk że nie zaproponowała żadnej oferty, więc nie ma na co czekać , nawet mi nie napisała żebym została , tylko że mam iść do najbliższego telepunktu lub wysłać listem poleconym :) Ale się zdziwiłam jak mi to napisała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze może podzielić się wrażeniami z użytkownania netii ? Póki co mam neo512 ale limity dobijają (dwa kompy w domu + serwer), a niestety tp nawet dla pracowników nic ciekawego nie oferuje :D tak więc pozostaje się ewakuaować na coś innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

ktos pytal czy netia nie zmieni cen w trakcie itd - odpowiedz w faq http://netia.novem.pl/faq

 

Czy ceny usług nie zostaną podniesione w trakcie trwania umowy?

Umowa to umowa, ceny obowiązują przez cały okres.

 

Ah rozmawialem wlasnie z blue line tp... i zapytalem czy zamierzaja powiekszyc tranfer badz zwiekszyc predkosc podstawowa nieodplatnie jak w upc i dostalem odpowiedz - NIE:P pan potem dodal ze za to caly czas sa rozne promocje itd;)...

 

pa tpsa ide do neti;)

Edytowane przez Just4Fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wysyłać roziazanie umowy do tp ? Bo pani z netii powiedziała za oni załatwia moja rezygnacje. Ale czy tp nie bedzie robiła problemów? Jak to jest wysłac czy nie wysyłać ?

 

Musze wysyłać roziazanie umowy do tp ? Bo pani z netii powiedziała za oni załatwia moja rezygnacje. Ale czy tp nie bedzie robiła problemów? Jak to jest wysłac czy nie wysyłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslij...

Ok. Wysle jak tylko pojawi sie kurier dzisiaj lub jutro.

Napisałem ze chce wypowiedziec z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Czyli jaki to okres ? Kiedy odłącza neo? 14 lutego? Czy moze napisac cos w stylu - prosze o odłączenie neostrady w dniu 14 lutego. Niewiem , moze na jedno wychodzi?

Edytowane przez witgit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...