Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem przez internet Net24 jakieś dwa tygodnie temu, dziś był kurier z umową, podpisałem co potrzeba, wziął i pojechał dalej :) Widać było, że mu się bardzo spieczy. Mam nadzieję, że długo bez neta nie zostanę ;] Wygląda na to, że mają naprawdę dużo roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezła sciema ten internet sie teraz zrobił ;/ ponawiam moje wczesniejsze pytanie. Czy po 14 lutym osoby bez neozdrady beda mogly miec Net24 w Netii ?? I czy nadal po promocyjnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na novem dodali na stronce:

 

Uwaga! Czas realizacji zamówienia wynosi około 12 dni roboczych. Wynika to z konieczności przeprowadzenia następujących operacji: Dostarczenie umowy przez Pocztę Polską minimum 3 dni roboczeDostarczenie dokumentów do TP SAminiumum 1 dzień roboczyCzas odpowiedzi od TP SA7 dni roboczychCzas na uruchomienie przez Netięmaksymalnie 24 h od otrzymania danych od TP SATP SA wyłączy usługę neostrada tp z dniem 15 lutego 2007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezła sciema ten internet sie teraz zrobił ;/ ponawiam moje wczesniejsze pytanie. Czy po 14 lutym osoby bez neozdrady beda mogly miec Net24 w Netii ?? I czy nadal po promocyjnej cenie ?

Tak.

 

Na novem dodali na stronce:

 

Uwaga! Czas realizacji zamówienia wynosi około 12 dni roboczych. Wynika to z konieczności przeprowadzenia następujących operacji: Dostarczenie umowy przez Pocztę Polską minimum 3 dni roboczeDostarczenie dokumentów do TP SAminiumum 1 dzień roboczyCzas odpowiedzi od TP SA7 dni roboczychCzas na uruchomienie przez Netięmaksymalnie 24 h od otrzymania danych od TP SATP SA wyłączy usługę neostrada tp z dniem 15 lutego 2007.

tak jak pisałem, czym bliżej 14.02 podpisana umowa tym dłuższa przerwa w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Netii żeby się dowiedzieć kiedy będę mieć net. Czekałem z 5min aby się połączyć do techników. I tak, 5 lutego papiery dotarły do TPSA, która ma 7 dni roboczych na odłączenie mnie. Więc wychodzi na to że mnie odłączą 13,14 lutego, potem 24h i mam Net24. Jak będzie, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie z tego co wyczytałem wypowiedzenie umowy TP.SA bez żadnych konsekwencji jest do dnia 14.02.07r. ale dokumenty mają dotrzeć do tego dnia do siedziby TP.SA czy liczy się data stępla pocztowego kiedy został wysłany list z rozwiązaniem umowy? Bo nie wiem czy mam wysłać dokumenty z rozwiązaniem umowy czy wyrobię się w tym terminie? Czy mogę podjeść do punktu TP.SA i dać im wypowiedzenie umowy a oni za mnie resztę załatwią tylko tak żebym nie musiał płacić za zerwanie umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak oddasz osobiscie w Telepunkie 14stego to masz rozwiazana umowe w terminie (tylko wez ze soba dwa egzemplarze, jeden niech ci podbije pieczatka, date i podpis by miec dowod w razie gdyby zgubili or smth ;) ). Co do wysylania poczta to no idea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, 1 raz na tym forum :D

 

30 stycznia - telefoniczne zamowienie Net24, podanie danych, zawarcie umowy

 

08 luty - przyjazd kuriera, zlozenie podpisow

 

Czy jak u was byl kurier to zostawil wam jakies dokumenty? Kopie umowy? Bo wszystko co podpisala moja matka on zabral. A wyczytalam na zalaczonej kartce, ze 1 kopia powinna zostac u nas. Nie pierwszy raz chyba kurier to robi, wiec chyba wie lepiej. Nie wiem.

I drugie pytanie, byla tam rezygnacja z Neo, do wypenienia nr tel, dane, podpis. Kurier kazal tylko podpisac. Wiec jest puste wszystko. Przeciez powinno byc to wypenione, przez nas, przez Netie? Tez tak mieliscie?

 

Jestem strasznie zla na matke, ze tak na odczepke to zalatwila. Zero skupienia sie i zastanowienia :angry:

 

Na www Neti jest program ktory trzeba zainstalowac, aktywujacy. Rozumiem ze kiedy odetnie mnie TPsa i bede miec tel z Neti ze linia dziala, wtedy go uruchomic?

 

Slicznie prosze o komentarze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnas dostac:

 

Umowe

Zalacznik E

Regulamin swiadczenia uslugi

Mam tez Szczegolowe warunki promocji, jak zainstalowac modem itp.

I jakas jeszcze jedna karte na ten temat :)

 

Na wypowiedzeniu umowy dla tp, powinna zostac wpisana miejscowosc, data oraz podpis.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ CarsonPoland

 

jak sie okaze ze zapomnieli/niezdazyli wyslac mojego wymowienia i zostane z tpsa ?

hehe mało tego za netie też ci przyjdzie płacić bo podpisałeś umowę :)

mam nadzieje, że moja wysłana umowa oraz rezygnacja z neo zostaną załatwione jak szybko się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie przyszedł modem Thomson SpeedTouch 330, taki lamerski z wyglądu a do tego 4 stronicowa instrukcja z cyklu jak zrobić żeby śmigało. A ten plastik to chyba abs jest, kable jakieś z przemiału, a rozdzielacz sygnału jakby z recyklingu pochodził, większej tandety nie widziałem :lol:. Ale czego można oczekiwać za 1 zł. Byle śmigało i się nie rozłączało jak głupi Sagem ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem umowe 25 stycznia na 6mbit i nadal czekam na nie mrugajacą diode ADSL [;

 

 

Ciekawe ile jeszcze... Na infolinie w tej chwili nie idzie sie dodzwonic czekam 10min i caly czas prosze czekac.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisaliście o jednym małym drobiazgu, osobiście trzeba wymówić neostradę (złożyć pisemko w telepunkcie mniej więcej tej treści)

 

Jan Kowalski _________________________________________ Telekomunikacja polska S.A

Numer abonenta 0000000000000 __________________________ 00-105 Warszawa

PESEL 00000000000 ____ ______________________________ ul. Twarda 18

00-00 Warszawa0

ul. Smocza Jama

telefon 022-000-00-00

 

 

 

Wypowiedzenie umowy szerokopasmowego podłączenia internetowego „NEOSTRADA”

 

 

 

 

W związku ze zmianą regulaminu TP S.A. i brakiem jej akceptacji przeze mnie, bardzo proszę o rozwiązanie umowy numer ww/0000/000/000000000000 z dnia 2006-xx-xx o świadczeniu usługi „NEOSTRADA”

 

 

Dzwoniłem pod 9393 i tak mi powiedzieli żeby napisać wypowiedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnas dostac:

 

Umowe

Zalacznik E

Regulamin swiadczenia uslugi

Mam tez Szczegolowe warunki promocji, jak zainstalowac modem itp.

I jakas jeszcze jedna karte na ten temat :)

 

Na wypowiedzeniu umowy dla tp, powinna zostac wpisana miejscowosc, data oraz podpis.

 

Regulamin mam;) chociaz cos hehe

 

Umowe i zal E nie, licze na to ze odesla. Kurier zabieral wszystkie dokumenty, wiec NIE mnie jedyna tak zalatwil. Nie mial wytycznych aby ja zostawic, ja tylko o tym wyczytalam na zalaczonym pismie.

 

Modemu nie bralam wiec nie mam instrukcji.

 

W pon pojde do TP sa jeszcze osobiscie zlozyc wymowienie, na wszelki wypadek, aby po 14 nie zostac nabita podwojnie w rachunki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spylon. Nie wiem kto tu jest głupi. Jak Ci zrywało i była to wina modemu SAGEM to trzeba go było zareklamować. Ja mam 1,5 roku Sagema i jakoś mi sam z siebie nie rozłącza. ALe to właściwie nie wątek na takie dysputy. Sorki.

A w Netii, może i bajzel ten sam będzie ale przynajmniej za mniejszą kaskę mogę mieć 2x szybsze łącze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chcialem sie dowiezieć jak sprawdzić czy zaakceptowali moją rezygnacje, ponieważ umowa już przyszła coprawda od gts ale pisze to tu bo ten temat jest bardziej aktywny. Waham sie teraz czy podpisywać bo nie jestem pewien czy przyjeli moja rezygnajce wysyłałem ją listownie, ale moze jest jakis sposob aby to sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze w godzinach szczytu internet(neo i net24) spowalniają sie. Kumpel który ma neo 512 rano wyciąga 55-60 kB/s a po południu ledwo 15 kB/s mu ciągnie. Taki jest od mniej więcej 2 tygodni.

Edytowane przez xenionq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam tak z NEO. Jeszcze nie tak dawno było OK. Takiego muła dostało od czasu kiedy zaapelowano o zniesieniu limitów.

No i teraz jest porażka. Jedynie kiedy dobrze chodzi to nad ranem i późno w nocy.

Przechodzę na NET24 i myślę że tam tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam tak z NEO. Jeszcze nie tak dawno było OK. Takiego muła dostało od czasu kiedy zaapelowano o zniesieniu limitów.

No i teraz jest porażka. Jedynie kiedy dobrze chodzi to nad ranem i późno w nocy.

Przechodzę na NET24 i myślę że tam tak nie będzie.

U mnie to już przeszło, serwer niby im padł w mojej okolicy i wszyscy naokoło ok 16 mieli 5-10 kbps...

Teraż śmiga aż miło.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z was internet od netii przez partnera netii?

Na ich stronie widnieje moja umowa, jako odesłana (znaczy, że ją ode mnie dostali - i to już dosyć dawno było, nawet do mnie raz dzwonili, bo pytali o jakieś dane), ale od tamtego czasu nic, zero jakichkolwiek informacji. Kontaktujac się z nimi odsyłają na 0801802803, a kiedy tam zadzwoniłem, to oni mówią że nic nie wiedzą na temat mojej umowy (nawet jej nie mają w systemie), a partner netii umywa ręce, bo twierdzą że teraz już nie mają na nic wpływu!

Ja tu widze niezły burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko zastanawia co wy sobie obiecujecie po netii i gtsie?

zastanawia mnie czy zapomnieliście że to bedzie po kablach neostrady? najwięcej problemów (99%) występuje między abonentem a centralą i na centrali. Potem to przeskakuje do sieci szkieletowej i jechane - siec szkieletową naprawde cieżko przeciążyć, jedyny znany mi jak na razie przypadek tego to kierunkowy 62. A wszystkie pozostale to przeciazenie cental do których takze wy bedziecie podlaczeni. Czyli net bedzie mulił tak samo jak neo.

Ale racja, moze bedziecie mieli... 5zl taniej? Woha. A teraz sobie wyobrazmy ze macie awarie neta. Dzwonicie do netii i zgłaszacie. Netia sprawdza ze u nich wszystko ok, wysyla zgloszenie do tepsy... I tepsa ma 2 tygodnie na odpowiedz. Na pewno nie bedzie sie spieszyc, bo kto dba o nieswojego klienta? gdy juz przyjdzie odpowiedz i wyjdzie na to ze niedajboze potrzeba montera... znow zgloszenie do tepsy i nastepne 2 tygodnie. Pierwszy monter zwykle nie zalatwia sprawy, po dwóch tygodniach jest odpowiedz od niego ze niby wszystko ok, a wam dalej net nie dziala mimo ze miesiac juz mina. No to idzie drugi monter, nastepne 2 tygodnie. Półtora miesiąca, powinno juz działać, ale nic nie wiadomo, bo kto bedzie dbał o nieswoich klientów?

Podczas gdy placac 5zł wiecej i dzwoniac do tepsy co jakis czas mozecie miec neta czynnego w max 9 dni...

 

Napewno wam sie to oplaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnej awarii neo przez 2 lata nie miałem - jedynie jakieś zamulenia czasowe - jednym słowem wszystko OK.

Ale :]

za neta 256 :lol2: płace jakies 75zł (cos kolo tego). Zeby miec neta musze miec abonament telefoniczny za 50zł, nie mniejszy.

Po przejściu na netie będę mieć 4 razy szybszego neta (11zł taniej) i bede mógł zrezygnowac z abonamentu za 50zł na rzecz abon. za 28 który mi w zupełności wystarczy.

Tak więc będe płacił 33zł mniejsze rachunki mając 4 razy szybsze łącze. - nie opłaca się?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko zastanawia co wy sobie obiecujecie po netii i gtsie?

zastanawia mnie czy zapomnieliście że to bedzie po kablach neostrady? najwięcej problemów (99%) występuje między abonentem a centralą i na centrali. Potem to przeskakuje do sieci szkieletowej i jechane - siec szkieletową naprawde cieżko przeciążyć, jedyny znany mi jak na razie przypadek tego to kierunkowy 62. A wszystkie pozostale to przeciazenie cental do których takze wy bedziecie podlaczeni. Czyli net bedzie mulił tak samo jak neo.

Ale racja, moze bedziecie mieli... 5zl taniej? Woha. A teraz sobie wyobrazmy ze macie awarie neta. Dzwonicie do netii i zgłaszacie. Netia sprawdza ze u nich wszystko ok, wysyla zgloszenie do tepsy... I tepsa ma 2 tygodnie na odpowiedz. Na pewno nie bedzie sie spieszyc, bo kto dba o nieswojego klienta? gdy juz przyjdzie odpowiedz i wyjdzie na to ze niedajboze potrzeba montera... znow zgloszenie do tepsy i nastepne 2 tygodnie. Pierwszy monter zwykle nie zalatwia sprawy, po dwóch tygodniach jest odpowiedz od niego ze niby wszystko ok, a wam dalej net nie dziala mimo ze miesiac juz mina. No to idzie drugi monter, nastepne 2 tygodnie. Półtora miesiąca, powinno juz działać, ale nic nie wiadomo, bo kto bedzie dbał o nieswoich klientów?

Podczas gdy placac 5zł wiecej i dzwoniac do tepsy co jakis czas mozecie miec neta czynnego w max 9 dni...

 

Napewno wam sie to oplaca?

Ta 5zl nie rozsmieszaj ludzi w tym temacie... n/c

 

Jezeli przez 4 lata nie mialem awarii na Neo, to czemu mialbym miec awarie przy Net24, zwlaszcza ze wszystko leci po tych samych kablach TPsy itd. itp. :>

 

edit:

 

Wyciag z regulaminu TP neostrada:

 

Dział VIReklamacje(...)§ 271. Komórka organizacyjna TP rozpatrująca reklamację udzielaw formie pisemnej odpowiedzi na reklamację, w terminie do 30 dniod dnia jej złożenia.

Rownie dobrze TP, moze nas dymac z czasem odpowiedzi na reklamacje.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...