Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Rezygnacje z neo mozna zanieść do jutra czy trza dziś ?

Dziś to już chyba za wiele nie zrobisz :)

 

Zdaje się jeszcze jutro można złożyć rezygnację.

 

 

Neo wyłączają 15 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, a u mnie w tym dziale totalnie pusto... pewnie sobie poczekam...

a pytanie organizacyjne ;) dzwonili faktycznie do Ciebie i informowali o aktywacji usługi ? (tak jak to informują wszędzie) :D i o ile mnie pamięć nie myli - nie miałeś wcześniej neozdrady ?

 

Nie dzwonili, nadal nie otrzymalem modemu :-| , tak nie mialem neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ciekawe jak tp chce to zrobić skoro mają odciąc pojutrze wszystkim co złozyli rezygnacje skoro niektorzy złożyli ją dopiero dziś ciekawe do ktorego bedziecie mieć neta. Ja swoją rezygnajce wysłałem 1 lutego ale na koncie w tp nic nie pisze wiec tak sobie mysle ze bedziemy miec dłuzej net niz do 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w Netii mają strasznie dużo pracy, więc jak komuś się spieszy, niech się wiele nie spodziewa. Mi umowę przysłali bardzo szybko, ale jak zobaczyłem kolejki w Telepunkcie czy jak tam się to ustrojstwo nazywa to normalnie mnie zatkało. Przyszedłem o rano, zaraz po otwarciu, były 3 stoiska i przy każdym były ok. 3 osoby - praktycznie każda z nich rezygnowała z Neostrady. Wyobraźcie sobie teraz firmę Netia, która miała wiele problemów z utrzymaniem się na rynku i nie jest tak dobrze rozbudowana. I tak radzi sobie świetnie. Chyba napisałem, głupoty, ale poprawcie mnie jeżeli nie mam racji......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekombinowana ta netia, za dużo kruczków, a to "testy" a to okresy rozliczeniowe po znizonej cenie (170 zlotych brutto za 1 MB to drozej niz w tpsa, przy czym w tpsie nie ma juz limitów). Ani się obrócicie a walnie wam abonament tak jak kiedyś cyfra+ w konia robiła klientów ;) najpierw abonamencik 69 a tu rach ciach ciach i zrobiło się 90. Pozostało tylko rozwiązanie umowy z cyferką. W moim przypadku nie widzę sensu przenoszenia się do netii, neostrada zaczyna być korzystniejsza dla klienta indywidualnego niż to miało miejsce jeszcze pare miesięcy temu, a za 1 Mb płacę po przedłużeniu umowy około 60 złotych bez limitów. Wsio.

Z tym wyłączaniem netu to się nie martwcie, mam przyjaciółkę ktora w tpsa pracuje, mają tam taki bordello ze nie wiadomo co do czego. =)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5 gdzie Ty jakies kruczki widzisz?

Testy uslugi sie juz dawno skonczyly, teraz jest normalna oferta.

1MB 55zl i 64zl na roku i na dwa. Kogo obchodzi ile kosztuje jak ktos zerwie umowe i jeszcze raz chce wziaść bez promocji?

 

W ciagu trwana umowy nie moga zmienic cennika. Po co by to mieli robic poza tym? Zeby klientow stracic? Jak juz to ceny ida w dol.

Zmienia ceny? Konczy sie umowa przechodzisz gdzie indziej, co za problem?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem co robić obecnie mam neostrade 512 za 85 zł i umowe mam do września 2007 roku i jestem w tej strefie 062 gdzie są przeciążenia myślałem żeby zmienić na netie 1 Mb za 64 zł na 12 miesięcy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdynii jest jakaś filia netii

Netia SA

0 801 80 28 03

Gdynia, Stefana Batorego 28-32

netia nie prowadzi zadnych telepunktow!

skladasz zamowinie albo przez net albo zdobywasz nr telefonu do konsultanata ktory po umowieniu przyjezdza do ciebie i podpijuesz na miejscu umowe...

W gdansku naprzeciwko dworca we Wrzeszczu tez jest spory nowy biurowiec netii ale watpie czy cos sie tam by zalatwilo..

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany po 14 lutego w net24

Nie ma już możliwości rozwiązania umowy w związku ze zmianą regulaminu ale można złożyć u Partnera Handlowego NETII zamówienia na usługę Net24 po liniach TP o ile:

- abonent nie posiada usługi neostrada a numer jest dostępny w sprzedaży;

- abonent ma umowę neostrada ale skończył się okres lojalnościowy (umowa przeszła na czas nieoznaczony) lub jest 30 dni do końca tego okresu

 

Równocześnie przejście w tryb standardowej sprzedaży oznacza:

a) Oferta dla klienta jest taka sama jak przed 14.02.2007 (te same ceny) oraz do dyspozycji rabat za modem - zmienia się tylko tryb wypowiadania w TP umowy!

b) oferta zostaje ta sama bowiem w regulaminie promocji Internet dla klientów TP jest mowa:

Część II Warunki Skorzystania z Promocji

"1.2. w okresie od dnia 17.01.2007 r. zawrze z Operatorem Umowę Promocyjną

na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, licząc od daty

rozpoczęcia świadczenia Usługi. Operator zastrzega sobie prawo odmowy

zawarcia Umowy Promocyjnej w przypadku zgłoszenia przez Nowego Abonenta

woli zawarcia takiej umowy po 14.02.2007 r."

b) w przypadku abonentów posiadających usługę neostrada (zmieniają operaotra) i mających podpisane umowy terminowe(lojalnościowe) :

- klient musi sprawdzić na blue line TP do kiedy ma okres obowiązywania umowy zawartej na czas oznaczony (kiedy kończy się jemu lojalka) np. kończy się dnia 20/03/2007

- następnie jeśli data zakończenia umowy lojalnościowej jest za mniej niż 30 dni (20 dni roboczych) to z taki klient może podpisać umowę. Oznacza to, iż w przypadku daty 20/03/2007 klient powinien podpisać z NETIĄ poprzez ich Partnera Handlowego umowę nie wcześniej niż 20/02/2007 (aby oświadczenie nie straciło ważności).

- w oświadczeniu w sekcji: "LISTA UMÓW Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ, PODLEGAJĄCYCH ROZWIĄZANIU" należy wpisać:

- z dnia: data zawarcia umowy, którą abonent rozwiązuje

- o świadczenie usługi: NEOSTRADA

- dla urządzenia końcowego nr: podać numer telefoniczny

- zainstalowanego w: podać adres instalacji

- KLIENT NIE SKŁADA W TP WYPOWIEDZENIA - WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNI SEKCJĘ "LISTA UMÓW Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ, PODLEGAJĄCYCH ROZWIĄZANIU" zgodnie z powyższą instrukcją

c) w przypadku abonentów posiadających usługę neostrada (zmieniają operaotra) ale mają umowę zawartą na czas nieoznaczony np. skończyła się lojalka i przeszli na cennik:

- stosowane są te same zasady co w punkcie b) ale nie wpisuje się w uwagi daty końca umowy na Neostradę TP

- TP przełączy klienta w 7 dni roboczych od złożenia do nich zamówienia - czyli od podpisania umowy około 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos sie zaczelo dziac, tylko czemu tak pozno :/

Dołączona grafika

Dzieki za info, nie myslalem ze tam znajde takie info :)

heh... u Ciebie coś jest w reklamacjach, a u mnie zupełnie innego (chociaż podobnego) ale w zamówionych usługach

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dzisiaj wysłać poleconym wypowiedzenie neo, czy nie?

Nie liczy się data stempla?

Nie, ale możesz się przejść do punktu sprzedaży tp i dać im papierek B-) ja wczoraj byłem, ciekawe kiedy mi neta odłączą chyba jutro a umowa od GTS mi jeszcze nawet nieprzyszła :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w desperacji dzwoniłem dzis na 9393 pytam sie babki czy doszła rezygnacja wysłałem 3 lutego polecony priorytet. Babka odpowiada ze rezygnacji nie ma, ja na to ze wyslałem do krakowa a ona na to ze moze kraków jeszcze do nich nie odesłał albo rezygnacja jest u nich ale jeszcze jej nie ruszali. Nie wiem co o tym mysleć ale nie jest fajnie bo co jeśli gdzieś to sie zagubiło dodam jeszcze ze umowe na multimo odesłałem wczoraj . Nie wiem czy nie lecieć do telepunktu i złożyc rezygnacje jeszcze raz bo troche mnie to zdenerwowało!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lecieć do telepunktu i złożyc rezygnacje jeszcze raz bo troche mnie to zdenerwowało!!

Lecieć, wtedy będziesz miał pewność, że zdążyłeś z rozwiązaniem umowy przed 15 lutego - bo później to na cokolwiek będzie za późno

 

Moje rozwiązanie umowy z TePsą dotarło do nich, Novum dało radę. Ciekawe ile będę czekał na net z Netii .... :twisted2: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności należy załatwiać przejście do netii?

Najpierw trzeba się zgłosić do netii a potem rezygnować z tepsy?

 

W ostateczności mogę jeszcze dzisiaj podskoczyć do telepunktu i rozwiązać umowę z tymi naciągaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz na stronie netii lub zadzwon pod infolinie czy możesz mieć swiadczona usługe a potem zgłoś się do telepunktu aby zrezygnowac z neo masz tylko chyba dzisiaj możliwośc taka że za darmowe w przeciwnym razie będziesz płacił kase tp za zerwanie umowy.Póżniej załatwiaj z netią umowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności należy załatwiać przejście do netii?

Najpierw trzeba się zgłosić do netii a potem rezygnować z tepsy?

 

W ostateczności mogę jeszcze dzisiaj podskoczyć do telepunktu i rozwiązać umowę z tymi naciągaczami.

 

 

jeśli chcesz zrezygnować to się spiesz bo punkty są czynne do 17 a do 14 lutego można rezygnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jesli mam sam abonament w TP SA (bez neostrady) i abonament socjalny i chce zamowic internet w Netii to czy musze cos z tepsa zalatwiac? Jakas umowe rozwiazac/podpisac? Dlugo bede czekal mniej wiecej od momentu kiedy wypelnie i wysle ten formularz ?

 

PS. A o co chodzi z tym cennikiem ? :| http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/cenniki/net24_bsa.pdf

 

Kiedy i dla kogo on bedzie obowiazywal ?

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...