Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jeszcze jutro sie ktos obudzi i spyta do kiedy mozna zrezygnowac z umowy.

No ja przed chwilą byłem w telepunkcie i zerwałem umowe ;)

Jeżeli ktoś z warszawy jeszcze ma zamiar to zrobić to może w Arkadii do godziny 22, tylko trzeba sie liczyć ze sporą kolejką ... ja czekałem prawie godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... u Ciebie coś jest w reklamacjach, a u mnie zupełnie innego (chociaż podobnego) ale w zamówionych usługach

Dołączona grafika

Kiedy podpisywałeś umowę? U mnie nic nie ma, a umowę podpisałem 6.02 u lokalnego przedstawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jesli mam sam abonament w TP SA (bez neostrady) i abonament socjalny i chce zamowic internet w Netii to czy musze cos z tepsa zalatwiac? Jakas umowe rozwiazac/podpisac? Dlugo bede czekal mniej wiecej od momentu kiedy wypelnie i wysle ten formularz ?

 

PS. A o co chodzi z tym cennikiem ? :| 2508986[/snapback]

Zmiany po 14 lutego w net24

Nie ma już możliwości rozwiązania umowy w związku ze zmianą regulaminu ale można złożyć u Partnera Handlowego NETII zamówienia na usługę Net24 po liniach TP o ile:

- abonent nie posiada usługi neostrada a numer jest dostępny w sprzedaży;

- abonent ma umowę neostrada ale skończył się okres lojalnościowy (umowa przeszła na czas nieoznaczony) lub jest 30 dni do końca tego okresu

 

Równocześnie przejście w tryb standardowej sprzedaży oznacza:

a) Oferta dla klienta jest taka sama jak przed 14.02.2007 (te same ceny) oraz do dyspozycji rabat za modem - zmienia się tylko tryb wypowiadania w TP umowy!

b) oferta zostaje ta sama bowiem w regulaminie promocji Internet dla klientów TP jest mowa:

Część II Warunki Skorzystania z Promocji

"1.2. w okresie od dnia 17.01.2007 r. zawrze z Operatorem Umowę Promocyjną

na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, licząc od daty

rozpoczęcia świadczenia Usługi. Operator zastrzega sobie prawo odmowy

zawarcia Umowy Promocyjnej w przypadku zgłoszenia przez Nowego Abonenta

woli zawarcia takiej umowy po 14.02.2007 r."

b) w przypadku abonentów posiadających usługę neostrada (zmieniają operaotra) i mających podpisane umowy terminowe(lojalnościowe) :

- klient musi sprawdzić na blue line TP do kiedy ma okres obowiązywania umowy zawartej na czas oznaczony (kiedy kończy się jemu lojalka) np. kończy się dnia 20/03/2007

- następnie jeśli data zakończenia umowy lojalnościowej jest za mniej niż 30 dni (20 dni roboczych) to z taki klient może podpisać umowę. Oznacza to, iż w przypadku daty 20/03/2007 klient powinien podpisać z NETIĄ poprzez ich Partnera Handlowego umowę nie wcześniej niż 20/02/2007 (aby oświadczenie nie straciło ważności).

- w oświadczeniu w sekcji: "LISTA UMÓW Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ, PODLEGAJĄCYCH ROZWIĄZANIU" należy wpisać:

- z dnia: data zawarcia umowy, którą abonent rozwiązuje

- o świadczenie usługi: NEOSTRADA

- dla urządzenia końcowego nr: podać numer telefoniczny

- zainstalowanego w: podać adres instalacji

- KLIENT NIE SKŁADA W TP WYPOWIEDZENIA - WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNI SEKCJĘ "LISTA UMÓW Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ, PODLEGAJĄCYCH ROZWIĄZANIU" zgodnie z powyższą instrukcją

c) w przypadku abonentów posiadających usługę neostrada (zmieniają operaotra) ale mają umowę zawartą na czas nieoznaczony np. skończyła się lojalka i przeszli na cennik:

- stosowane są te same zasady co w punkcie b) ale nie wpisuje się w uwagi daty końca umowy na Neostradę TP

- TP przełączy klienta w 7 dni roboczych od złożenia do nich zamówienia - czyli od podpisania umowy około 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na której stronie lepiej składać zamówienie?

http://www.partner-netia.com/joomla/index....r&Itemid=82

czy

http://www.netia.pl/dla_domu,zamowienie_uslugi,59.html

 

Na tym drugim linku w sumie nie ma wyboru opcji jaką się chce zamówić.

A może lepiej telefonicznie to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które miały kiedyś Neostradę a teraz mają Net24: czy żeby przekonfigurować połączenie koniecznie trzeba uruchamiać ten programik konnfiguracyjny ze strony Netii? Czy wystraczy ręcznie coś zmienić? Jeśli wystarczy to co trzeba zmienić, jakie parametry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które miały kiedyś Neostradę a teraz mają Net24: czy żeby przekonfigurować połączenie koniecznie trzeba uruchamiać ten programik konnfiguracyjny ze strony Netii? Czy wystraczy ręcznie coś zmienić? Jeśli wystarczy to co trzeba zmienić, jakie parametry?

meg23 powiedziala, ze jezeli nie uzywam softu od tpsa i sam ustawiam dane uzytkownika i haslo, to nie trzeba programiku uzywac :>

 

 

 

A ja dostalem pare godzin temu numer aktywacyjny :)

Aby na stronce netii uzyskac wlasny login itd :)

 

EDIT:

 

Dołączona grafika

 

Z dzis :)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem, na stronie netii napisane jest, że promocja dla neozdradowiczów będzie ważna jeżeli umowę się podpisze do 14 lutego, czyli dzisiaj. W takim razie, jeżeli jutro wyśle umowę z dzisiejszą datą to wszystko będzie ok? Czy liczy się data wpłynięcia listu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw podstawowa sprawa to rozwiązana umowa z neo do dziś, ewentualnie kończąca się umowa lojalnościowa na max 30 dni przed zakończeniem

umowę z netią możesz podpisać kiedy chcesz byle został zachowany wcześniejszy warunek

Edytowane przez thermalfake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłem dzisiaj osobiście w telepunkcie i zerwałem umowe.

 

edit:

powiedziano mi że odłączą mnie w ciągu 30 dni

 

Na stronie netii:

"Usługa neostrada tp świadczona przez TP SA przestanie działać nie wcześniej niż 15 lutego 2007 r. "

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłem dzisiaj osobiście w telepunkcie i zerwałem umowe.

 

edit:

powiedziano mi że odłączą mnie w ciągu 30 dni

 

Na stronie netii:

"Usługa neostrada tp świadczona przez TP SA przestanie działać nie wcześniej niż 15 lutego 2007 r. "

niestety taka prawda, tych co zrezygnowali w ostatniej chwili odłączą najpóżniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety taka prawda, tych co zrezygnowali w ostatniej chwili odłączą najpóżniej

Tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Jeśli odłączać mnie mogą nawet do 30 dni, to w takim razie będę musiał zapłacić za następny okres rozliczeniowy, co z resztą potwierdził koleś w telepunkcie ... tylko niby jakim prawem, jeżeli umowę zerwałem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowę rozwiązałeś teraz, ale usługa będzie nadal świadczona. Jeśli faktycznie odłączą ci neta w marcu to płacisz za cały miesiąc a dopiero potem przyjdzie korekta odliczająca pozostałe niewykorzystane dni niestety.

 

EDIT:

Chyba to nie tak do końca. Po 15 lutym nie mają prawa już pobierać opłat. Korekta przyjdzie napewno jeśli ktoś dostał do zapłaty za cały miesiąc luty.

Edytowane przez thermalfake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zerwałem dzisiaj i babka powiedziała że moze już od jutra nie bede miał netu

 

i dzisiaj też wypełniłem formularz do netii i tam pisze wydrukuj sobie dokumenty i wyślij poleconym - czemu nei przyjedzie do mnie kurier? co zrobić zeby jak najszybciej mieć net24? (bo boje się że nie bede miał netu od jutra wogóle do niewiadomo kiedy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko zastanawia co wy sobie obiecujecie po netii i gtsie?

Cene za 1Mbit na poziomie 25-30% (nie chce mi sie dokladnie liczyc) obecnej oplaty za 2Mbit.

 

Biorac poprawke na to, ze przez chyba 3 czy nawet 4 lata (nie pamietam, kiedy weszlo Neo) nie mialem zadnej awarii, to jestem sklonny zaryzykowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem żadnych problemów z tepsą jak do tej pory, ale ich ceny mnie dobijają. A najbardziej ich promocje, raz skorzystasz i [gluteus maximus] blada, potem płać nie wiadomo ile. Tak mnie wycyckali, że za 256 płace ok 60zł, w netii będę mieć za tyle samo 1MBit, wiec chyba warte zachodu.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem rezygnację z neo i powiem Wam zabawną rzecz - kobieta, która przyjmowała rezygnacje po miłej rozmowie stwierdziła, że ona sama też rezygnuje z neo ale (tutaj nie wiem czy nie wialnęła przygotowanej ściemki) czeka jakiś czas bo ma przecieki na nowe opcje w neo (tylko jak to załatwi? skoro już nie obejmują ją promocji - może nr. przepisze na kogoś innego) ale to nic. Dzwonie sobie do netii (cholera cały dzień próbowałem i chyba dopiero po 17 się dodzwoniłem) odebrał wykończonym głosem, bardzo uprzemy konsultant, załatwił ze mną formalności i przy okazji zapytałem czy jest duże oblężenie ze strony neozdradowiczów - powiedział, że masakra i osobiście też zrywa z neo (w sumie prawdopodobne kto powiedział, że konsultant w netii musi miec ich usługi) - mówił, że zainteresowanie było ogólnie duże ale ostatni tydzień to masakra:)

wniosek prosty - najpierw czekaliśmy na 1Mbit dla każego, potem na ewentualne dodatkowe promocje - tpsa dała ciała na całej lini więc trzeba ją olać:) hehe już nie moge się doczekać 1Mbit za 30zł mniej niż płace teraz na 512:)

Edytowane przez 3loader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zarząd Netii podjął decyzję o wprowadzeniu upustu w wysokości 90 proc. pierwszego abonamentu dla tych osób, których podłączenie opóźni się z jakichkolwiek przyczyn."

skąd ta informacja ? :) bo ciekawi mnie wobec tego co jeśli ja już w umowie dostałem 90% zniżki za 1 okres (mam swój modem); dwa miesiące ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to będzie jak ma już upust 90% za swój modem, to doliczą jeszcze 90% (bez sens), czy to przejdzie na następny okres rozliczeniowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...