Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

NetHosting - Pakiet Hostingowy Podstawowy

 

NetHosting to nowoczesna platforma pozwalająca na profesjonalne świadczenie usług hostingowych obejmujących konta poczty elektronicznej i utrzymanie serwisów internetowych. Dla klientów stałego dostępu do Internetu Net24 jest udostępniona możliwość korzystania z usług na tej platformie. W ramach abonamentu za usługę Net24, niezależnie od wybranej przepustowości, można aktywować Pakiet Hostingowy Podstawowy, który charakteryzuje się następującymi cechami:

 

 

miejsce na dowolną liczbę kont email - 400MB

miejsce na strony www - 200MB

adres w domenie systemowej enetia.pl

miesięczny limit transferu do serwisu www - 10GB

brak limitu transferu na pocztę

dowolna konfiguracja ilości i wielkości kont e-mail

brak ograniczeń na wielkość przesyłki

nieograniczona liczba aliasów do kont pocztowych

ustawianie autorespondera i forwardu przez użytkownika poczty

możliwość odbierania i wysyłania poczty przez WWW

zabezpieczenie antywirusowe poczty

ochrona antyspamowa poczty wraz z białymi i czarnymi listami

obsługa skryptów PHP

nielimitowana liczba kont FTP do serwera WWW

zabezpieczony dostęp do wydzielonych katalogów

panel do zarządzania wszystkimi usługami dostępny przez WWW

wysokie bezpieczeństwo zasobów zgromadzonych na serwerach (regularne kopie zapasowe)

całodobowy monitoring sieci i serwerów obsługiwany przez Centrum Zarządzania Siecią Netii

 

 

 

 

Więcej szczegółów o usłudze na stronie

www.nethosting.pl

AKTYWACJA

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też jeszcze jestem w tepsie ale z tego co wyczytałem gdzieś w necie standardowy okres tzw. umowy na odcięcie od usługi i rozłącznie neta to 30 dni, czyli sądzę że jak wymówienie złożyłem 13 to spokojnie do końca miesiąca będę miał necik w neo, gorszą sprawą jest to, że najprawdopodobniej będę musiał zapłacić za cały ten okres czyli cały luty a nie tak jak ktoś pisał wcześniej - korekta za okres po wypowiedzeniu :(

---------------------------

co do oferty hostingowej to uważam ją za rewelację - na takim czymś można już spokojnie postawić jakiś malutki serwisik informacyjny albo bezproblemowo testować nowe stronki - nie będzie potrzeby ciągłego odpalania wampa:) hehe bardzo pozytywna sprawa no i wstyd dla neo przy okazji

Edytowane przez 3loader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jeszcze neo, zobaczymy kiedy zostaniemy rozłączeni. A o hostiongu już gdzieś czytałem i całkiem ładna oferta jak za darmo.

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktos zacznie narzekac ze dlugo rozlaczaja i podlaczaja to niech sobie, przypomna jak to bylo w 2003r kiedy neo wchodzila z wielka promocja na rynek (miech za free, a pozniej mozliwosc rezygnacji)

Tyle ludzi sie rzucilo, ze czas oczekiwania u mnie np. wynosil 2-3tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Netia do tej pory miała w oparciu o własną sieć 60 tys. abonentów szerokopasmowego netu: http://gielda.onet.pl/0,1479820,wiadomosci.html

a możliwe, że będzie miała kolejne co najmniej 170 tys.: http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/news/1...eostrady,871076 :blink: :lol2:

 

to chyba nie jest dziwne, że tak Netia jak i TePsa nie przełączy ich wszystkich ot tak ..... W mgnieniu oka .....

 

Kilka dni temu "Puls Biznesu" pisał, powołując się na jednego z menedżerów Netii, że sprzedaż 100 tys. łączy przy wykorzystaniu infrastruktury TP do końca roku będzie przez Netię uznana za sukces. W oparciu o własną sieć Netia ma 60 tys. abonentów szerokopasmowego internetu.

he he he :lol2: :lol2: :lol2: :banana: :banana: :banana: Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwila poczytalem sobie http://forum.neostrada.info/

 

I smiech na sali bierze co dzieci neostrady wypisuja, na temat tego ze ich jeszcze tpsa nie odlaczyla :D

Krzycza, burza sie, opluwaja, n/c , ze monterzy sie opieprzaja itd.

 

Normalnie rotfl neobekarty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do umowy - jeżeli zerwałem z tp umowę, to czy automatycznie wszelkie aneksy do niej (livebox i aneks o przedłużenie i zwiększenie prędkości) tracą również ważność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zarząd Netii podjął decyzję o wprowadzeniu upustu w wysokości 90 proc. pierwszego abonamentu dla tych osób, których podłączenie opóźni się z jakichkolwiek przyczyn."

http://www.netia.pl/aktualnosci,dla_domu,217.html

 

Jednego a nie pierwszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ze spokojem dzisiaj netie zamowilem :D hehe oj bedzie przerwa przez mojego starego, który będąc ze mna w klotni nie poinformował mnie ze zerwał umowe zeby mnie wQ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland: trochę mnie pocieszyłeś a na pewne potwierdzenie podaję arta z gol'a:

 

Są problemy z bitstream access

 

Telekomunikacja Polska i Netia powołały zespół mający rozwiązać problemy grupy klientów TP, którzy rozwiązując z TP umowę na dostęp do Internetu nie zawarli umowy z Netią lub nie została ona jeszcze zgłoszona do TP, w ramach umowy o bitstream access (BSA) zawartej pomiędzy Netią a TP.

 

W przypadku około 7 tys. wniosków złożonych przez klientów zgodnie z procedurą wynikającą z umów między operatorami, przejście do nowego operatora powinno odbyć się w terminie i bez większych problemów.

 

Niestety, jak wynika z informacji uzyskiwanych przez TP, zdarzają się przypadki w których klienci rozwiązując umowy z TP mogą zostać czasowo pozbawieni dostępu do Internetu, w wyniku braku skutecznego zawarcia umowy z operatorami alternatywnymi. Aby zminimalizować niedogodności związane z chwilowym brakiem możliwości korzystania z szerokopasmowego Internetu, TP zdecydowała się na utworzenie wspólnego z Netią zespołu roboczego, który będzie rozwiązywał te problemy.

 

Wszyscy klienci, którzy dotychczas nie podpisali umów z operatorami alternatywnymi, a których umowa z TP wygasła 14 lutego 2007 roku na skutek wypowiedzenia, mogą się zwracać do TP z prośbą o zgodę na cofnięcie oświadczenia woli. TP będzie się starać uwzględniać takie życzenia jeśli tylko będzie to technicznie możliwe (zwolnione porty mogły w międzyczasie zostać przydzielone nowym klientom).

 

Według danych TP, pomimo agresywnej kampanii różnych operatorów w mediach prowadzonej niekiedy z naruszaniem obowiązujących w tej mierze zasad, jedynie 1,8% bazy klientów zrezygnowało z neostrady tp korzystając z możliwości rezygnacji z usługi bez kar umownych, związanej ze zmianą regulaminu neostrady. Liczba nowych klientów, którzy w tym samym czasie zdecydowali się na skorzystanie z usługi neostrada tp znacznie przewyższyła liczbę osób, które zdecydowały się z tej usługi zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja zlożona jakieś 2 tygodnie temu a neotrucizna jeszcze u mnie :blink:

Ale to nic jeszcze tyle czasu wytrzymałem z tymi ździercami to wytrzymam jeszcze te parę godzin/dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg widzieliście nowe ceny

opłata aktywacyjna -> 82 zł

abonament Net24 - 1M -> 134,20

 

http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/cenniki/net24_bsa.pdf

Taaa... strasznie nowe... :mur:

Poczytałbyś trochę topicu zanim się zaczniesz udzielać... bo się nowe małe "neostrada.info" tu zaraz zrobi... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwales umowe z tp ze wzgledu na zmiane regulaminu, wiec jakim cudem mieliby Tobie swiadczyc dalej usluge?

Liveboxa tez oddajesz :>

No spoko dzięki - to jest logiczne ale wolałem się upewnić - nie zagłębiałem się nigdy w szczegóły prawne takich umów.

A kiedy trzeba oddać liveboxa? po rozwiązaniu? czy jakoś teraz? babka z tepsy nic mi na ten temat nie wspomniała a ja zapomniałem się zapytać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymówienie złożyłem 2007-02-09

Dziś neostrada miała mnie odłączyć, no i nie odłączyli może jutro.

Dzwoniłem do netii i dowiedziałem się, że prawdopodobnie podłączą mnie dopiero

2007-02-23

A miało być szybko

:mur: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...