Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także lece kolejny dzień na neo.

i ile jeszcze będzie tutaj takich postów ?? ludzie, to jest tak losowa sprawa (przykład: kuzyn podpisał umowę 2 dni później a od czwartku jest bez netu (ja jeszcze mam)) - aż szkoda o tym pisać...

póki macie net, to się powinniście cieszyć, a nie narzekać... daje to szansę, że ta przerwa off-line potrwa krócej niż u tych co już nie zupełnie dostępu do świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mam pytanie odnośnie kuriera który przychodzi z papierami do pisania. Czy jeśli nikogo nie zastanie w domu zostawiania jakieś info o tym że był czy przychodzi aż do bólu?

 

W moim przypadku od rana praktycznie nigdy nikogo nie ma w domu więc jak popisać te dokumenty. Czy Netia wysyła papiery pocztą? Wybaczcie jeśli już o tym była mowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło wczoraj mailem. Nie wyrabiają się :D

 

Informacja dla Klientów TP, którzy podpisali umowę z Netia SA

 

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy poinformować, że w związku z procesem przełączania usługi stałego dostępu do Internetu z TP SA do Netii, u Klientów, którzy skorzystali z oferty "Internet dla Klientów TP" przed 14 lutego 2007 r., może wystąpić kilkudniowe opóźnienie w uruchomieniu usługi. Klientom, u których wystąpi opóźnienie, jako rekompensatę Netia przyzna dodatkowy rabat w wysokości 90% abonamentu za jeden miesiąc.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby proces przełączania przebiegł sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie po podpisaniu z Państwem umowy. Uprzejmie prosimy Państwa o cierpliwość w oczekiwaniu na uruchomienie usługi.

 

Z poważaniem

Netia SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak wygląda sprawa z tym kurierem - u mnie podobnie jak u RONINA nie ma nikogo w chacie ale nie o to chciałem pytać - czy papiery podpisuję od razu u kuriera i przekazuje mu dalej, czy muszę je wysyłać na własną rękę do netii??

btw neo też jeszcze działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Panie i panowie.

Już mam.

W piątek ok. południa mnie odłączyli a teraz tak sobie sprawdzałem bez nadziei na sukces i... zamiast wyjść wyrzucić śmieci to rozpocząłem aktywację ;PPPp

 

UWAGA!!!

Nie piszą o tym na stronie ale w panelu aktywacyjnym trzeba podać numer umowy dokładnie tak jak macie ją zapisaną razem z zerami wiodącymi i ukośnikami.

Kod aktywacyjny nie znajduje się na umowe natomiast tylko w załączniku "E" dotyczącym zgody na Bitstream.

 

Jeden zgrzyt to taki, że zamówiłem usługę 2M a na razie mój router pokazuje downstream 1312kbps czyli 1M. Zobaczymy po niedzieli - może "nie ma możliwości technicznych" i wtedy będzie potrzebny aneks do umowy ale nareszcie jestem podczepiony - HURA!

 

Doba bez netu była straszna. Aż się wziąłem dziś za sprzątanie - brrrr.

Edytowane przez dk75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi co z tymi ktorzy zlozyli rezygnacje przed 15 lutego i maja nadal NEO czyli np ja :D Dokladnie chodzi mi o to czy bede musial zaplacic za te wszystkie dni po 15 lutym korzystania z NEO bo jak sie dowiedzialem w TPSA to okres wypowiedzenia umowy wynosi 30 dni, czyli nawet o marzec moze zahaczyc ?? Wiec nie wiem juz w co wierzyc - czy jesli wypowiedzialem umowe przed 15 a TP nadal mi swiadczy uslugi internetowe to musze placic za te wszystkie dni po 15 ?? czy moze nie pobiora oplaty za te wszystkie dni (tzn przyjdzie na pewno faktura za caly luty, ale w marcu bedzie korekta i zwroca mi nadplate) i zaplace tylko do dnia w ktorym formalnie mam miec internet czyli 15 lutego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu ktoś kto przelączył się z Aster do Netii ? Jak wrażenia :D ? bo osobiście sam będe chyba rezygnował z aster choć naprawde nie narzekam i nie chciałbym jakiś dziwnych sytuacji z Netią

I pytanie w jakim okresie po wysłaniu umowy do netii podlączą neta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też zaniosłem osobiście do telepunktu i nie wiem co jest grane - ciągle mam neo - wczoraj coś mnie rozłączyło i z ulgą podłączyłem modemik - posiedziałem 10min rozłączyłem i po jakiś 30min na rozłączonym modemie gg się zalogowało - ździwko okrope - neo nadal działa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu ktoś kto przelączył się z Aster do Netii ? Jak wrażenia :D ? bo osobiście sam będe chyba rezygnował z aster choć naprawde nie narzekam i nie chciałbym jakiś dziwnych sytuacji z Netią

I pytanie w jakim okresie po wysłaniu umowy do netii podlączą neta ??

na twoim miejscu nigdy bym nie przeszedł :] do netii z aster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się trochę ludziom co się dziwią że mają jeszcze NEO - zerwaliście umowę, nie będziecie za to płacić. chyba że chodzi wam o to, że w miejsce neo nie pojawiła się jeszcze NETIA...

 

ja mam pytanie (nie zdążyłem przejrzeć 27 stron wątku)... jeżeli rezygnuję z TP i przechodze do NETII - to czy płacę tylko za internet NETII (czyli np 55zł za 512kB na 2 lata?) czy tez linia TP musi być aktywna i płacę 30 netto tepsie za utrzymanie łącza? jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się trochę ludziom co się dziwią że mają jeszcze NEO - zerwaliście umowę, nie będziecie za to płacić. chyba że chodzi wam o to, że w miejsce neo nie pojawiła się jeszcze NETIA...

 

ja mam pytanie (nie zdążyłem przejrzeć 27 stron wątku)... jeżeli rezygnuję z TP i przechodze do NETII - to czy płacę tylko za internet NETII (czyli np 55zł za 512kB na 2 lata?) czy tez linia TP musi być aktywna i płacę 30 netto tepsie za utrzymanie łącza? jak to jest?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK - rozumiem, że płacę telepsu albo za utrzymania linii, albo abonament socjalny

 

?

niech ktos mi poda szczesliwcow majacych juz net24 na kablu tp ale nie z okresu testowego.

Naliczylem 1 na 27 stronach watku. To powoli robi sie malo smieszne. Zarowno tp jak i netia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK - rozumiem, że płacę telepsu albo za utrzymania linii, albo abonament socjalny

 

?

Aby mieć Internet z Netii trzeba mieć aktywną linię w TP, czyli abonament socjalny, albo płacisz ozdzielnie za utrzymanie linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mi poda szczesliwcow majacych juz net24 na kablu tp ale nie z okresu testowego.

Naliczylem 1 na 27 stronach watku. To powoli robi sie malo smieszne. Zarowno tp jak i netia.

na konkurencyjnych forach jest podobnie... dosłownie pojedyncze "sztuki" userów ;) mają NET24... zaczyna mnie to już irytować (mimo że mam jeszcze neostradę aktywną)

 

Mixiu (i wszyscy kolejni): podaj strefę numeracyjną :)

Edytowane przez M4ciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konkurencyjnych forach jest podobnie... dosłownie pojedyncze "sztuki" userów ;) mają NET24... zaczyna mnie to już irytować (mimo że mam jeszcze neostradę aktywną)

 

 

Siemnko :)

 

U mnie na pipidówce już śmiga mi Net24, w środę 14.02 odcięcie Neo ( na rachunku z TP który przyszedł już tylko płacę za połowę Neo) a od soboty śmiga necik z Netii. Wlaśnie leci malutki pliczek 20GB (serial z TV pewien) prędkośc 122-128kb/s i tak stale od 17 godzin.

 

Pozdrawiam i cierpliwości życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dk75 dzięki za tracerta, te pingi po 1k ms mnie przezają. Powiedz mi jeszcze w jakich godzinach to robileś i czy dzielisz z kimś łącze.

 

@Mixiu

prosze zrob kilka tracert-ów ze stroną 38.112.59.148, ciekawi mnie czy tez bedziesz miał takie pingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zakomunikować że od kilkunastu minut mam Net24 6mb B-) Jeszcze nic nie ściągałem ale stronki otwierają się błyskawicznie. Bez neta byłem od piątku od około 13:00 więc trochę ponad 4 dni. Pozdrawiam wszystkich czekających :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...