Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z teraz:

 

Onet - 28ms

Google - 61ms

Allegro - 17ms

forum.purepc - 61ms

 

:)

 

Pomorskie - 6MBit

 

 

EDIT:

 

Teraz w ciagu dnia:

 

Onet - 27ms

Google - 68ms

Allegro - 18ms

forum.purepc - 61ms

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wszystko się wieczorkiem zapycha. Widać szczególnie różnice np przy onecie gdzie rano pingi są na poziomie 18 a wieczorami potrafią przekraczać 70 mówie oczywiście o tepsie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z teraz:

 

Onet - 28ms

Google - 61ms

Allegro - 17ms

forum.purepc - 61ms

 

:)

 

Pomorskie - 6MBit

EDIT:

 

Teraz w ciagu dnia:

 

Onet - 27ms

Google - 68ms

Allegro - 18ms

forum.purepc - 61ms

jak spingowac strone ? jak to robicie? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie np. ping wp.pl -t

Wtedy polecą cały czas a nie tylko 4 pingi.

Kończysz ctrl + c.

 

Pingujcie wp zawsze najmniejsze. :wink:

Zalezy w jakiej jestes strefie numeracyjnej, u mnie najszybszy jest onet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie moge zaktywować usługi jest to wina kompa , który przydziela loginy?

 

Jutro zadzwonie na pomoc techniczną , bo dzisiaj nie mogłem się dodzwonić.

 

Pingi

 

Netia - 21ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, zrobione przed chwila:

 

onet - 22ms

google.com - 130ms :blink:

google.pl - 38ms

allegro.pl - 17ms

forum.purepc.pl - 46ms

 

netia 1Mbit, strefa 22, router Linksys WAG200G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja juz nie mam słów co do tepsy.... Netia wysłała im papiery 20 MARCA a oni nie dość ze dopiero 8 kwietnia odesłali papiery to jeszcze pomylili numery !! Zamiast sprawdzic linie dla mojego numeru to przekrecili koncowke na XXXXX713 a powinno byc 712 :/ i znowu bede czekal dwa miechy za netem ? ja juz nie wyrabiam, co za ludzie...

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u Ciebie tak rzekomo pomylili numery. U kumpla było to samo.

 

BTW zauważyłem dziwną przypadłość Netii, jak uploaduje z max prędkością, to download spada łeb na szyję i ze 128 kB/s spada do 80-90 kB/s :|

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co martwić, ja mam teraz na Netii to samo. Muszę ustawiać w torrencie wysyłanie na 10 kB/s, bo inaczej download mi spada praktycznie trzykrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w tym miesiącu "wyrównali" za wygórowane opłaty i od wczoraj mam 2M zgodnie z umową.

Od lutego miałem 1M z umową podpisaną na 2M i konsultanci nie mogli zrozumieć, że nie chodzi mi o transfery tylko o synchronizację.

W końcu napisałem im w mailu "co mam zrobić? zwrócić się o pomoc do sądu w sprawie usługi niezgodnej z umową? linię mam skrosowaną na 1M a umowa jest na 2M i nie obchodzi mnie czy to wina Telekomunikacji czy źle wysłanego zamówienia w Netii." i widać podziałało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w tym miesiącu "wyrównali" za wygórowane opłaty i od wczoraj mam 2M zgodnie z umową.

Od lutego miałem 1M z umową podpisaną na 2M i konsultanci nie mogli zrozumieć, że nie chodzi mi o transfery tylko o synchronizację.

W końcu napisałem im w mailu "co mam zrobić? zwrócić się o pomoc do sądu w sprawie usługi niezgodnej z umową? linię mam skrosowaną na 1M a umowa jest na 2M i nie obchodzi mnie czy to wina Telekomunikacji czy źle wysłanego zamówienia w Netii." i widać podziałało...

Spoko...ja od ponad 2 miesiecy walczylem z netia... najpierw,ze w ogole nie mam skrosowanej linii...a oni twierdzili,ze wszystko dziala... a pozniej jak juz wlaczyli, ze mam lacze 0,5 megabita...a umowe mialem na 6 megabitow ;/ i tez ciagle nie rozumieli,ze nie chodzi o zle transfery tylko o zla synchronizacje... a zglaszalem to kilkanascie razy :mur: wlacznie z dwoma pismami do UKE.

W koncu w czwartek ustawili jak trzeba i teraz juz jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również polecam cFosSpeed'a dla tych co mają problemy z osiągnięciem wydajności max down/max up jednocześnie :) pomagało na neostradzie, pomaga na net24 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak wyglada sprawa zerwania umowy z netia jezeli usluga nie zostala jeszcze uruchomiona? Mam juz dosyc czekania i coraz bardziej sklaniam sie do tego by ta umowe anulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekałem na podłączenie do netii prawie 3 miesiące podczas gdy mój sąsiad cieszył sie netem po 2 czy 3 tygodniach od podpisania umowy, a podpisywaliśmy razem... zaoszczędzone na prądzie (bo komp prawie nie chodził) wydałem na telefony do nich... =/ ale uważam że warto było czekać. Obecnie ciesze się internetem 1 mb, bez limitów i zmiennym ip (różnica to brak limitów i prędkość 2x większa) i mimo iż nie raz już szału dostawałem (jak byłem bez neta) ciesze się że wytrwałem =) ba, dzięki zmianie providera od netu mogłem odejść na stałe od telekomuny! teraz nie mam od nich nic, i jest mi z tym bardzo dobrze =)

 

Santi jeżeli mnie pamięć nie myli.... to jeżeli masz umowę podpisaną ale usługe nie aktywowaną (nie uzyskałeś poprzez strone loginu i hasła) to możesz zerwać umowę i nic ci nie zrobią.... przynajmiej mi tak mówiła babka przez którą wszustko załatwiałem... hmm ale głowy nie dam, że ciągle tak jest... musiałbyś się upewnić na ich infolinii 0-700 albo w salonie neti

Edytowane przez taimons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...