Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Takie błędy powstają jak nie ma mikrofiltrów założonych na telefon i inne urządzenia podpięte do gniazdka.

Mikrofiltr na telefon mam założony cały czas. Innych urządzeń podpiętych do gniazdka nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak kolega J10. Modem speedtouch 330, wczesniej na neo zero błędów, teraz Netia i bywa ze przez pewien czas (najczescie pare, lub parenascie minut) internet w ogole nie odpowiada - znaczy niby polaczenie jest aktywne, a wyglada jakby nie bylo. Wtedy tez z duza iloscia narastaja te bledy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebije mnie ktos:

post-140846-1182867776_thumb.jpg

 

Oczywiscie w miedzyczasie bylo juz odeslanie papierow do TPSA bo pomylili koncowke mojego numeru. Czekam do polowy przyszlego tygodnia na podlaczenie. Jesli nie to ide do kumpla z osiedla ktory ma firme zakladajaca neta (powracam do starych nawykow :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przyszedl mi pierwszy rachunek z netii i juz jest zonk ;/ oczywiscie ladnie mam odliczone za to ze mialem swoj modem (90% upustu) i za dlugi czas oczekiwania na uruchomienie netu (90% upustu) ale....no wlasnie jest jedno ale. dlaczego mimo iz internet uruchomili mi dopiero 28marca na rachunku mam policzone jakbym caly marzec korzystal z netu. WTF?! przeciez tak nie powinno byc. dlaczego mam im placic za 28dni w ktorych nie mialem jeszcze neta. chyba bez telefonu do nich sie nie obedzie. a i jeszcze chcialem zapytac bo zdaje mi sie ze kiedys w necie widzialem nr. na infolinie netii dla klientow (bylych klientow) tpsa (polaczenie darmowe). chyba ze cos mi sie pomieszalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przyszedl mi pierwszy rachunek z netii i juz jest zonk ;/ oczywiscie ladnie mam odliczone za to ze mialem swoj modem (90% upustu) i za dlugi czas oczekiwania na uruchomienie netu (90% upustu) ale....no wlasnie jest jedno ale. dlaczego mimo iz internet uruchomili mi dopiero 28marca na rachunku mam policzone jakbym caly marzec korzystal z netu. WTF?! przeciez tak nie powinno byc. dlaczego mam im placic za 28dni w ktorych nie mialem jeszcze neta. chyba bez telefonu do nich sie nie obedzie. a i jeszcze chcialem zapytac bo zdaje mi sie ze kiedys w necie widzialem nr. na infolinie netii dla klientow (bylych klientow) tpsa (polaczenie darmowe). chyba ze cos mi sie pomieszalo

Spokojnie...Nawet dzwonic nie musisz...napisz po prostu ladne pisemko z reklamacja i wyslij faxem albo mailem. Jezeli jest tak jak piszesz na pewno uwzglednia i zrobia korekte. Ja juz dwa razy reklamowalem... i z powodzeniem:) Zrobili i przyslali korekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takich przypadkach netia jest nastawiona bardzo prokliencko w odróżneiniu od tp; kiedyś jak złożyłem w tp słuszną reklamacje bo mi transfer obcięli to odrzucili mi ją i powiedzieli, że więcej nie mam prawa składać reklamacji i sąd mi pozostaje ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sekman

Czy komus przyszla faktyra za lipiec? Troche dziwne bo mi wlasnie przyszla, i dlaczego mam placic za cos czego jeszcze nie wykorzystalem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus przyszla faktyra za lipiec? Troche dziwne bo mi wlasnie przyszla, i dlaczego mam placic za cos czego jeszcze nie wykorzystalem....

No nie wiem czy takie dziwne... abonament placi sie zawsze z gory za dany miesiac... wiec wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przeczytałem 1szą i ostatnie 5 stron tematu i mam kilka pytań.

 

Umowa z tepsą kończy mi się któregoś września. Interesuje mnie przejście do innego operatora i instalacja prędkości 1MB na okres roku. Z tego co widzę w cenach netia najtańsza(69pln). Prosze mnie pouczyć czy wystarczy taka procedura: zgłaszam się i wypełniam na stronie netii ten cały formularz wpisując tam kiedy mi się kończy umowa z tepsą i zaraz jak skończy się z nią umowa to net przeskakuje na netię(oczywiście rozumiem jakiś 2 dniowy delay). Wyczytałem też że super modem co mam od tepsy(sagem) zostaje dla mnie. Czy ja musze pisać coś do tepsy że nie przedłużam umowy itp?Czy netia to wszystko sama załatawia. Czytając najbardziej martwią mnie te opóźnienia, czy mam się przygotować na tygodnie bez neta? Chciałbym także przejść na plan socjalny w tepsie. To mam się zgłosić do tepsy w tej sprawie po całej akcji z netem, czy mogę równolegle na dwóch frontach obniżać swoje opłaty?

 

Dziękuję za opowiedzi

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz zlozyc w TPSA rozwiazanie umowy, bo jesli tego nie zrobisz umowa z czasu okreslonego przejdzie Ci automatycznie na czas nieokreslony. Pamietaj tez o 30-dniowym okresie wypowiedzenia.

Mozesz miec neta z Netii na abo socjalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

 

Dzięki za odp. Ostatnia wątpliwość. Czy moge teraz już złożyć zamówienie w netii i net od nich będe miał wraz zakończeniem umowy z tepsą, czy to jakoś najdzie na siebie i w pewnym momencie będe płacił 2x za to samo. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie aktywowalem (w koncu) Net24 1mbit :) Strasznie to szybciutko smiga. Tylko mam cos wysokie pingi :/ na wp mam az 118. Czy to normalne na takim laczu ?

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ostatnio, ze Netia zwiekszyla predkosc uploadu.

Zawsze bylo 256kbit (32KB/s) a teraz wyciaga ~512kbit (64KB/s) mila niespodzianka :)

 

U was tez sie cos zmienilo?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...