Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

o to mam do ciebie pytanie,

czy netia zajmuje się wymówieniem umowy telefonu w TP ? chodzi o to czy po prostu netia zalatwia wszystkie formalnosci związane z rezygnacją z domowego w tp oraz przeniesieniu numeru? bo mam zamiar wziac internet+telefon od netii

i jeszcze jedno, czy podczas trwania umowy mozna zmienić prędkośc internetu ? oczywiscie wraz z ceną abonamentu :)

NETIA sie zajmuje wszystkim co dotyczy TPSA, jak wezmiesz umowe na dwa lub trzy lata mozesz zmienic promocje raz lub dwa razy jak bierzesz na rok to nie mozesz zmienic promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wie ktoś jaki modem daje netia za 120 zł? Mam zamiar podpisać umowę, niestety nie robię tego osobiście tylko przez mamę, bo jestem poza domem. I wiem tylko, że pan z netii zaproponował modem za 120 zł, nic więcej ;). Co za to dostanę? Bo chyba coś lepszego niż jakieś g... na usb zwykle sprzedawane za 1zł? Finalna umowa dopiero w piątek, więc jeszcze mogę odmówić tego modemu i kupić własny router, ale sam nie wiem czy warto, bo czasem tylko jak przyjadę to będę swojego laptopa podłączał a tak to tylko komp stacjonarny będzie. Za to pewnie ten ich domyślny modem (czy router - nie wiem) pewnie łatwiej podłączyć (znowu mama ;)). Więc warto brać to co dają czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma routera/modemu za 120pln, jest:

- na sieci Netii i na LLU (promocja 4xszybszy internet) za 29pln modem usb w przypadku usługi na miedzi netii lub 29pln router bez wi-fi siemensa na LLu albo za 99pn brutto router z wi-fi na sieci netii chyba sagem a na LLu siemens

 

- w przypadku oferty na BSA tylko zwykly modem usb za 29pln brutto

 

@up to nie sa te routery siemensa, tamte maja bramke voip (w przypadku LLU glos jest tak naprawde po voip`ie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały mętlik. Jestem z Rzeszowa, obecnie posiadam NEO 1Mb.

Mam nadzieję, że za niedługo będę już po przesiadce na Netię 4Mb w cenie 2Mb.

1 pytanie - czy ktoś ma podpisaną umowę jak wyżej (4 w cenie 2) ? Jak mu się ten internet sprawuje i czy nie ma jakiś kruczków w umowie.

2 pytanie - wypowiedzenie NEO już złożyłem zgodnie z terminem. Ale jest problem dotyczący szybkości łącza. W 2 różnych punktach TP prosiłem o sprawdzenie możliwości mojego łącza ile max mogę wycisnąć. W obu przypadkach Pani z TP po konsultacji z monterem dzwoniła do mnie iż jest możliwość 6Mb/s. Natomiast w 2 różnych punktach Netii (salon Play) powiedziano mi, że na moim łączu pójdzie max 2Mb/s - Kto ma rację ? TP bo to w końcu ich łącze czy Netia wprowadza promocję 4 w cenie 2 a tak naprawdę każdemu mówi, że się 4 nie da i się kończy na 2mb w normalnej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzie z Neti mają rację. Jak chcesz się przekonać to dzwonisz do TP, mówisz, że zamierzasz przejść na opcję 4-6 Mbps i zamawiasz wywiad techniczny w domu. Przyjeżdża monter i sprawdza u Ciebie na chacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzie z Neti mają rację. Jak chcesz się przekonać to dzwonisz do TP, mówisz, że zamierzasz przejść na opcję 4-6 Mbps i zamawiasz wywiad techniczny w domu. Przyjeżdża monter i sprawdza u Ciebie na chacie.

Ci z netii co mi mówili, że 4mb nie pójdzie u mnie sprawdzali to na podstawie jakiejś bazy danych w excelu nie wiadomo z którego roku. Właśnie, że kobieta z TPSA dzwoniła do mnie przekazać mi nowinę po zapytaniu do montera. Więc chyba TP ma rację a netia nie chce mnie uświadczyć swoją promocją ...

 

Ponoć moje łącze (centrala) było końcem ubiegłego roku modernizowane. Tego też się dowiedziałem od kobiety z TPSA.

 

Jest jakaś możliwość sprawdzenia czy ta moja centrala to BSA czy LLU ? (nie wiem czy dobrze napisałem te skróty - prawdę mówiąc nie mam na ten temat pojęcia, ale gość w netii coś wspominał chyba o LLU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest zasadnicza różnica. BSA to nic innego jak korzystanie przez firmę trzecią (w tym wypadku Netię) z całej infrastruktury TP (czyli kable i wszystkie urządzenia). LLU pozwala natomiast dzierżawić kable TP, ale podpinać je już do własnych urządzeń (demultipleksery, filtey, routery brzegowe itd.).

 

I teraz jeżeli w danej centrali Netia korzysta z usługi LLU, to to czy jest wstanie dać 1,2 czy 6 Mbps to zależy już tylko od niej samej (TP nie ma nic do tego bo daje same kable).

 

EDIT

 

Co do sprawdzenia to możesz zapytać Netię i TP.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam netie od prawie dwoch lat , ale ostanio zaczeły robic sie straszne lagi. Czy jest ktos z łodzi i gra w cod4, cs itd. dzisiaj co 5 min mam straszne lagi visual route pokazuje mi ze to wina neti w warszawie. Umowa mi sie konczy 28 lutego zaczyznam sie zastanawiac nad zmianą providera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam telefon w Netii na linii tp w ofercie "Lepszy Telefon" od jakiegoś miesiąca. Czy jak będę chciał wziąć u nich w maju internet, to będę miał 10zł taniej (49zł za 1Mbit) z racji tego, że mam u nich telefon czy 59zł? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam telefon w Netii na linii tp w ofercie "Lepszy Telefon" od jakiegoś miesiąca. Czy jak będę chciał wziąć u nich w maju internet, to będę miał 10zł taniej (49zł za 1Mbit) z racji tego, że mam u nich telefon czy 59zł? Proszę o odpowiedź.

wg obecnej promocji, tansza opcja, a co bedzie w maju... kto wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie mogę się połapać w tych promocjach Netii związanych z przedłużeniem umowy.

W II.2007 podpisałem umowę z Netią na internet BSA 1mbps w ramach tej migracji użytkowników Neostrady do innych usługodawców.

We IX.2008 przeszedłem z telefonem z TP na Tele2, które już było wykupione więc na wszystkich infoliniach informowano mnie, że to bez różnicy czy podpiszę z Tele2 czy Netią, a że akurat przyszła konsultantka Tele2 to podpisałem.

 

Teraz chciałbym przedłużyć internet, ale jedyną ofertą jaką mi proponują to 1mbps za 55zł (czyli tyle samo - żadnej promocji).

Przeczytałem o ofercie 4x szybszy internet. Mogę skorzystać z niej lub jakiejkolwiek innej promocji, żeby obniżyć koszty lub ew. niewiele dopłacić i mieć 2mbit? Teraz w przedłużeniu oferują mi też 2mbit za 79zł no to troszke przydużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam netie 2mb ,od 3 dni mam ten sam problem.. mianowicie, powiedzmy od "rana" godz 8.00 (tak wstaje) do godziny 15-16 mam to 2 mb ,po 16... spada transfer aż do 1mb czasami poniżej mam nawet 80kb/s / 70kb/s ! .Powtarza sie to od 3 dni i nie zanosi na poprawe.. Usługa to BSA. Gdy zamawiałem netie pan powiedział mi że z 2 mb nie będzie takich numerów ale jak widać są. CO z tą sprawą zrobić?? Ktoś ma podobnie?? .NA infolini mówią mi że to mogą być przeciążenie na centrali, ale co mnie to obchodzi?! płace za 2mb i mam tyle mieć. Ja rozumiem jakieś drobne wahania powiedzmy 240kb- 220kb/s ale nie o ponad połowe..... .Dzisiaj dzwoniłem 3 raz i ciekawe co mi jutro powiedzą, ale narazie nie jestem zadowolony :(. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę z Netią podpisałem w październiku. Po niespełna półtora-miesięcznym czekaniu podłączyli mnie do swojego internetu(przy okazji zamówiony modem Siemensa). Początkowo był to 1Mbit zamiast 4, jednakże po rozmowie na infolinii i ściągnięciu plików testowych internet działał jak marzenie. Było naprawdę w porządku, prędkość stała, bez żadnych rozłączeń itd. Problemy zaczęły się na święta Bożego Narodzenia. Internet rozłączał się po kilka razy dziennie, zdaje się na dwa tygodnie przed końcem grudnia przez cały weekend telefon nie działał(po kilkukrotnym rozłączeniu internetu telefon po prostu "nie zaskakuje" i nawet restart modemu nie pomaga). Oczywiście był to okres, w którym telefon jest dość potrzebny, przygotowania do świąt i te sprawy. W związku z tym od razu dzwoniliśmy na infolinię. Efekt był taki, że przez cały tydzień internet nie dość, że od czasu do czasu się rozłączał to miał 1/4 nominalnej prędkości. W kolejny weekend problem się powtórzył. Rozmowy z infolinią nic nie pomagały - była jedynie informacja, że jacyś technicy zajmują się łączem i dlatego jest wolniej, problem miał być wkrótce rozwiązany. Bezskutecznie. Jak się okazuje problemy wcale nie miały się na tym skończyć. Podczas świąt praktycznie telefon nie działał(podobnie z resztą jak sieć).

Co gorsza problem trwa do dziś. Netia tłumaczy się tutaj, że linie dzierżawi od TP i że skierowała do nich odpowiednią prośbę o sprawdzenie łącza(która z kolei nie wykryła żadnych nieprawidłowości). W między czasie, wymieniany był modem i rozmów z infolinią było kilkanaście, jeżeli nie więcej. Dodatkowo problem wielokrotnie zgłaszałem przez internet, przez formularz zgłoszeniowy na stronie Netii. Ostatnio padła nawet informacja, że rzekomo łącze jest po prostu zbyt słabe, żeby zapewnić internet 4Mbit. Co ciekawe od prawie tygodnia mam internet o połowę wolniejszy i problem wcale nie zniknął. Kłopoty wyglądają mniej więcej tak: przez kilka, czasem 2-3 dni internet działa wzorowo(choć też nie zawsze), a przez kolejne rozłączenia mają miejsce po kilka-kilkanaście razy dziennie. Przy każdy rozłączeniu zrywane jest połączenie z internetem jak i telefon. Trudno jest do kogokolwiek dzwonić, bo jest bardzo mało prawdopodobne, że rozmowa nie zostanie przerwana. Często też rozmówca przestaje mnie słyszeć i/lub są jakieś trzaski bądź też zniekształcenia. Kilka razy zdarzało mi się nawet słyszeć w tle inną rozmowę. Czasami jedno rozłączenie następuje 20-30 sekund po poprzednim. Co do korzystania z internetu to jest to często niemożliwe. Trudno jest zrobić przelew czy napisać maila. Programy często głupieją tracąc nagle połączenie. Trudno nawet ściągnąć z internetu byle plik czy załącznik z poczty!

Wcześniej korzystałem z neostrady, internet więc działał na tej samej zasadzie, przez modem ADSL. Problemów z łączem nie było właściwie w ogóle, pomijając dość rzadkie, jakieś chwilowe - jedno dniowe kłopoty techniczne.

Tymczasem reklamuję już Netię od kilku miesięcy i wciąż, nie ma żadnej właściwej rekcji z ich strony! Firma ta nie liczy się z klientem. Mało tego, kilka dni temu doszedł nawet rachunek za cały okres rozliczeniowy od grudnia! Zdecydowanie nikomu nie polecam Netii, to czego doświadczam jest jakąś kpiną i wyrazem braku kompetencji firmy, która przecież jest jak mogło by się wydawać jedną z większych i solidniejszych na rynku telefonii i dostawców internetu w naszym kraju. Zamierzam udać się z tym do Federacji Konsumentów. Podpisując umowę z taką firmą spodziewałem się solidnej usługi, tymczasem to co widzę przerasta ludzkie pojęcie. Dodam jeszcze, że mieszkam niedaleko centrum dużego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od kwietnia telefon w Netii (Lepszy telefon do wygadania), a jutro chcę sobie jeszcze wziąć internet 1Mbit na linii TP. Zwracam się do was, ponieważ nie wiem za bardzo na czym polega usługa "Elektroniczny Obraz Faktury" :? Aktywacja internetu jest z tą usługą znacznie niższa, więc chciałbym się dowiedzieć na czym to polega i czy ktoś z was z tego korzysta. Obecnie mając jedynie telefon w Netii, nie mam aktywnej tej usługi. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostajesz papierowych rachunków, wsio przychodzi na maila.

 

Od 18 maja nowa promocja na llu.

 

umowa 24 miesiące 4mbit

 

pierwszy rok 49zł

drugi 64zł

 

18 miesięcy 4mbit

 

pierwszy rok 59zł

drugi 74zł

 

reszta bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam nastepujace uslugi zakupione w Neti:

 

Lepszy Telefon do wygadania

 

Szybki Internet III 1Mbit/s - pakiet oferta z gwarancją ceny.

 

Umowy na okres 24 miesiace.

 

W kwietniu zostala uruchomiona usluga swiadczenia internetu na laczu TP. Dostalem rachunek, ktory blednie naliczono.

 

Abonament za internet od 2 - 30 kwietnia = 46,75 zl netto

 

Abonament za internet od 1 - 31 maja = 48,36 zl netto

 

Rabat na Internet = minus 8,20 netto

 

Blad tkwi w tym, ze nie dostalem rabatu za internet miesiac kwiecien. Jedynie za maj.

 

48,36 netto (za maj) minus 8,20 netto = 40,16 netto + 22% = 49zl brutto.

 

Zglosilem reklamacje, ktora zostala rozpatrzona negatywnie. Pozwole sobie zacytowac tresc pisma.

 

 

"Chcielibysmy wyjasnic, ze oplata abonamentowa naliczana za pierwszy niepelny okres rozliczeniowy

od dnia 2 kwietnia 2009r. do dnia 30 kwietnia 2009r. zostala naliczona proporcjonalnie do dlugosci

trwania okresu wedlug stawki zgodnie z przedstawionymi cenami w tabeli, czyli w Pana przypadku 59zl brutto.

Natomiast w oplacie abonamentowej naliczonej za okres rozliczeniowy od dnia 01 maja 2009r. do dnia 31 maja

2009r. zostal uwzgledniony przyslugujacy Panu rabat - 8,20zl netto, co daje kwote w wysokosci 40,16 zl netto (49zl brutto).

 

Podstawa prawna art 106 Ustawy z dnia 14 lipca 2007r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 poz.171 1800)."

 

Czy ktos moglby mi pomoc i wyjasnilby mi, bo ja juz nic z tego nie rozumiem....Dlaczego miesiac kwiecien licza mi bez

rabatu jakbym nie mial umowy na 24 miesiace lub nie mial u nich abonamentu za telefon, a z kolei miesiac maj

licza mi prawidlowo ... hm..?

 

Az boje sie myslec co mi znowu wylicza w nastepnym rachunku. Informuja, ze policzyli mi za kwiecien proporcjonalnie

do dlugosci trwania okresu wedlug stawki zgodnie z przedstawionymi cenami w tabeli. Ja mam umowe 24 miesiace a w tabeli

widze cene 49zl brutto, a nie 59zl brutto.

 

Reklamacje zglaszalem telefonicznie. Konsultanka przyznala mi racje, ze nie policzono rabatu za kwiecien, a dzis przyszlo

pismo, iz reklamacja zostala odrzucona.

 

Co by nie mowilo sie o Telekomunikacji Polskiej to przez tyle lat otrzymywania rachunkow od nich nigdy jeszcze nie policzono

mi blednie rachunku.

 

Juz zaczynam zalowac, ze dalem sie namowic na Netie.

 

Ma ktos pomysl co z tym fantem zrobic? Nigdy nie musialem zglaszac reklamacji a co dopiero walczyc o swoje prawa.

Nie mam w tym doswiadczenia. Na koncu napisali, ze niniejsza odpowiedz na reklamacje wyczerpuje droge postepowania

reklamacyjnego oraz, ze przysluguje mi prawo dochodzenia roszczen droga sadowa. Przeciez nie bede kierowal sprawe

do sadu o 8zl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio konsultant z Neti do mnie zadzwonił z ofertą.

16mb za 119 zł i abonament za telefon 35 zł.

Obecnie posiadam Neostrade 2mb , która chodzi 2mb non stop bez żadnych awarii.Pingi niskie wszystko cukierkowo już od 2 lat.

 

Niestety jak się dowiadywałem więcej niż 2mb umnie nie pójdzie , bo za słaba infrastruktura.(stwierdzenie tpsa)

Mieszkam praktycznie w centrum, więc pewnie żeby skorzystać z opcji 6mb u tpsa musiałbym w tym samym budynku z nimi mieszkać chyba.

 

Pan z infolini Netii zapierał się że opcja 4mb będzie bez problemu śmigać tak samo z 16mb, tylko że na ich kablach a nie dzierżawionych od TPSA. Teraz się zastanawiam jak to możliwe przecież mieszkam tam od urodzenia i nigdy nie widziałem żeby ktoś nowe kable kładł.Na jakiej to jest zasadzie ? Lody znów probują kręcić?

Trochę również czytałem po necie i dużo ludzi używa BSA i LLU ? O co z tym chodzi ?

 

Czego jeszcze sie dowiedzieć żeby mnie w maliny nie wpuścili a później z reklamacjami żebym nie biegał ?

 

Z tego co się dowiedziałem przejście między tpsa a netią jest teraz płynne , ważne żeby uruchomić proces 50 dni prezd wygaśnieciem umowy , wtedy w dniu końca umowy przychodzi technik TPSA odpina mnie i podpina pod NETIE.

 

Prawda to ? Czy czeka się znów po 2-3 miesiące bez internetu i telefonu aż podłączą, albo z powrotem wraca się do TPSA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jakieś 2 miechy temu przesiadłem się na 2 Mb i tu netia mnie zaskoczyła bo nie ma umowy na rok,tylko dla nowych użytkowników,albo na czas nieokreślony ale nie można tego załatwić telefonicznie większej bzdury nie słyszałem i zmuszony niejako zostałem do podpisania umowy na 2 lata,ciekawe czy za 2 lata będę musiał podpisać na dożywocie ale jedno muszę przyznać że działa bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak przemyślałem jakby to 16mb nie miało chodzić to i tak lepiej niż 6mb neo.

Z drugiej strony chyba jak 16mb by się rozłączało albo chodziło jak 5-6mb to bez problemu moge aneksować umowe na 4mb ?

W końcu 1mb uploada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BorysVasiliev oferowali Ci te 16mb bo blisko Ciebie jest centralka NETI a nie TP, netia nie oferuje 16mb po liniach TP takze o działanie sie nie martw, będzie smigało ładnie 16mb.

Edytowane przez Peczuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BorysVasiliev oferowali Ci te 16mb bo blisko Ciebie jest centralka NETI a nie TP, netia nie oferuje 16mb po liniach TP takze o działanie sie nie martw, będzie smigało ładnie 16mb.

Dzięki o to mi chodziło.

Umowa kończy mi się dopiero koniec sierpnia więc w sumie pod koniec czerwca mogę ruszyć z cała procedurą aby wszystko płynnie przeszło (zerwanie+podpisanie nowej).Podobno 50 dni przed końcem umowy.(wtedy uruchamiają jakieś aktywacje podpisywanie umowy itd), żebym później bez neta nie został.Ciekawe ile w tym prawdy.

Może ktoś wie na czym działa Netia ? Bo mam Linksysa WAG200 ADSL2+ na Annex A i będe musiał zmieniać na Annex B ? Czy przy tym zostaje ? A może skusić się na ich siemensa (co mi za bardzo śmierdzi bublem ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie od wczoraj mam 4mb w netii, ale chodzi to jak by chcialo a nie moglo, podlaczylem modem bo na ruterze transery tak jak wczesniej 120, 130kb, szybkosc polaczenia "4,9MB/s", zadowolony wchodze na strone ze speedtestem a tu zonk, calosc ledwo co dobija do 1mb a przy uploadzie do 270kb, jestem troche wkurzony, jesli do poniedzialku sie nie poprawia bede ich napastowal, dodam ze calosc jest na drutach netii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BorysVasiliev oferowali Ci te 16mb bo blisko Ciebie jest centralka NETI a nie TP, netia nie oferuje 16mb po liniach TP takze o działanie sie nie martw, będzie smigało ładnie 16mb.

oferuje na liniach tepsy (LLU) i to zapewne bedzie to (te magiczne 50 dni) zreszta z tego co kojarze w Płocku chyba nie ma miedzi netii.

W przypadku LLU gdy bierzesz pakiet (internet+telefon) korzystasz ze sprzetu jaki netia daje (router bez wifi za 29pln`ów albo z wifi za 99plnów) a to dlatego, ze maja one bramki voip'owe i glos w LLu idzie po voip`ie.

Jak Ci nie pojdzie to bedziesz mógł albo zmienic umowe na 4Mbps albo zerwać ją.

 

Mam 16mbps (w prawdzie na sieci rdzennie netiowskiej w biurze) i smiga to bajerancko, przy tym moje domowe 6mbps na BSA wydaje sie wooooolne ;)

 

@up skoro to 4Mbps na sieci netii to moze coś ericsson zle zestawił (nic niezwyklego), zadzwon na infolinie i oni Ci zdalnie zbadaja co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Playu "Netia" i porozmawiałem z Panią i głośno wyraźnie powiedziała.Jeśli TPSA nie jest w stanie założyć danej usługi NETIA też tego nie zrobi.

Więc wszystkie gadanie o 4mbps lub 16mbps to bajki.

Kabel jest kabel i koniec.Jedyne co mogę spróbować to 4mbps może będzie chodziło bo 6mbps napewno nie.

Pokrycie LLU w płocku to jedyne 3% (niby w/g systemu do nich należe ale to tylko urządzenia a nie kabel).

Już sam nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferuje na liniach tepsy (LLU)

To dlaczego u mnie nie można ? Jedni mówią tak inni jeszcze inaczej. Dzwoniłem nie raz, konczy mi się umowa pod koniec września - chciałem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 16mb po liniach tp (jeżeli chodzi o linie to pojdzie spokojnie) lecz pani (nie jedna) do ktorej się dodzwoniłem urzejmnie mnie poinformowała że nie ma takiej możliwości po liniach TP, to ja jej mowie ze nawet na stronie jest napisane "internet 16mb po liniach TP" - kazda mowila ze musi być linia LLU neti...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też oferowano tą promocje "4mb w cenie jednego 1mb za 49zł" ?? .Obecnie mam 2mb w neti na śmieciach TP BSA...... 10 czerwca był u mnie konsultant/przedstawiciel netii i zaoferował mi właśnie tą promocje czyli 4mb a płacisz jak za 1mb..... .Powiedział że wszystko jest możliwe... że zamiast tych 2mb będe miał 4mb i jeszcze płacił taniej. Wypełnił nową umowe, w rogu pisze LLU HOME itd i powiedział że czas oczekiwania to 2 tygodnie i że będą jeszcze do mnie dzwonić i potwierdzać dane.. mija dwa dni dzwonią potwierdzam i ok. Dzisiaj mamy już 29 czerwiec więc 2tyg spokojnie mineło.Dzisiaj dzwonie zniecierpliwiony na infolinie neti, odbiera jakaś nie kumata pani.Pytam co z moim "zamówieniem" itd a ta mi wyjeżdza z textem że niestety taka zmiana jest niemożliwa itd , no to ja jej mówie że był u mnie przedstawiciel itd i zapewniał że będzie wszystko ok a ona mówi że wogóle nie powinien podpisywać takiej umowy. Ja powiem szczerze że osobiscie wierze temu konsultantowi który był u mnie , no bo jaki sens miał by kłamać,tym bardziej że dzownili do mnie dwa dni po jego wizycie potwierdzać dane...

 

NIEWIEM czy śmiać sie czy płakać :lol2: .I co wy na to ??

Edytowane przez deek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...