Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Meg23 tak bedzie lepiej niz plik doc

 

2482762[/snapback]

A co z tym szkieletem o, którym piszą na swojej stronie:

"Krajowa sieć szkieletowa Netii, obejmująca swoim zasięgiem największe polskie miasta, miała na dzień 30 czerwca 2006 roku 5.002 km długości." http://inwestor.netia.pl/o_netii.html

?

To jest schemat BitStream , natomiast jeśli chodzi o szkielet Netii to już inna bajka.

 

Mamy taki zwyczaj na forum, ze nie cytujemy obrazkow.

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy gdybym chciał wypowiedzieć neo i przejść do Netii, co z umową o Liveboxa? Mam go dopiero od miesiąca, a to jest jakiś aneks czy wręcz osobna umowa, promocja abonamentowa itd... no i nie wiem. :/

Dotychczasowy modem wykorzystywany w usłudze neostrada tp nie musi być

zwrócony do TP SA (za wyjątkiem livebox tp).

Jeśli jest to jeden z poniższych modeli:

- Sagem F@st 800 USB E3

- Sagem F@st 800 USB

- Sagem F@st 800 USB E2T

- Sagem F@st 1400W

- Thomson SpeedTouch 330 USB

- ZTE ZXDSL 852 USB

 

Jak macie jakieś wątpliwości zapraszam na stronę : http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/instr..._net24_tpsa.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś wątpliwości zapraszam na stronę : http://www.netia.pl/files/dom/uslugi/instr..._net24_tpsa.pdf

Widziałem to... ale chodzi mi o to czy przy rezygnacji z neo automatycznie rezygnuję z liveboxa (również bez żadnych opłat/kar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Orientuje się ktoś czy gdybym chciał wypowiedzieć neo i przejść do Netii, co z umową o Liveboxa? Mam go dopiero od miesiąca, a to jest jakiś aneks czy wręcz osobna umowa, promocja abonamentowa itd... no i nie wiem. :/

liveboxa masz w dzierzawie mozesz go oddac kiedy chcesz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czekales na ta umowe ?? Bo ja juz prawie tydzien i cisza :(

 

BTW. Nasze kochane NEO :D

post-9454-1169735984_thumb.jpg

 

I tak juz z 4 dni jest limit ostro przekroczony i nic sie nie dzieje, a ja sie ciesze, bo juz do konca miesiaca niedaleko a od 15 lutego "NETIA WELCOME"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

A ile czekales na ta umowe ?? Bo ja juz prawie tydzien i cisza :(

 

BTW. Nasze kochane NEO :D

 

I tak juz z 4 dni jest limit ostro przekroczony i nic sie nie dzieje, a ja sie ciesze, bo juz do konca miesiaca niedaleko a od 15 lutego "NETIA WELCOME"

ja co miesiac przekraczam i nic sie niedzieje... nie wiem o co chodzi ale puki tak jest to nazekac nie bede;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Nasze kochane NEO :D

 

 

I tak juz z 4 dni jest limit ostro przekroczony i nic sie nie dzieje, a ja sie ciesze, bo juz do konca miesiaca niedaleko a od 15 lutego "NETIA WELCOME"

Bo jestes z jakiejs pipidowy gdzie jak widac nikt nie sprawdza transferu :] Niestety w wiekszych miastach limit jest problemem ;/

 

btw, 50gb na 6mb laczu to okrutny zart ze strony tp...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Just4Fun

Bo jestes z jakiejs pipidowy gdzie jak widac nikt nie sprawdza transferu :] Niestety w wiekszych miastach limit jest problemem ;/

 

btw, 50gb na 6mb laczu to okrutny zart ze strony tp...

ja jestem z Warszawy... wiec chyba nie tu lezy "problem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limity sa sprawdzane recznie. Moj kuzyn w piszu nie ma problemow po przekroczeniu limitu, a w gdansku juz jest roznie. W grudniu lacze ucieli 15 po 59gb, a w styczniu ucieli mi wczoraj po 79gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreg , mam dokładnie tak samo . 512 kb/s w neo . Sam rozwalam ten śmieszny limit w niecałe 5 dni :/

A tepsa z tymi promocjami to daje ciała na całego wkurzając aktualnych klientów . P.S. Ciekaw jestem czy w kwietniu da się z nimi zerwać za free czy " takiego wała frajerze - bul " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy w kwietniu da się z nimi zerwać za free czy " takiego wała frajerze - bul " .

Jeśli nie będzie Ci się kończyła umowa, to za zerwanie będziesz musiał zapłacić karę. No chyba że TPSA ponownie zmieni regulamin, ale na to bym nawet nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestes z jakiejs pipidowy gdzie jak widac nikt nie sprawdza transferu :] Niestety w wiekszych miastach limit jest problemem ;/

 

btw, 50gb na 6mb laczu to okrutny zart ze strony tp...

Dzieki za komplement, ale nie w tym rzecz. Mi sie wydaje, ze to z prostej przyczyny - zbyt duza ilosc uzytkownikow. TP sobie z tym nie radzi. Jeszcze 2 lata temu kiedy przekroczylem limit o 500 MB to juz na nastepny dzien mialem obciety transfer. A teraz "chlopaki z technicznego" sobie nie radza a mnie i pewnie nie tylko mnie to cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Coz za herezje... Jakim cudem niby sprawdzaja na bieząco tym setkom tysiecy ludzi tranfer tak, że gora w kilka godzin po przekroczeniu jest obnizona predkosc? Oczywiscie ze jest to zautomatyzowane, ale jak dotad nikt nie wie czemu raz liczy a raz nie. Ja np. do listopada przekraczalem co miesiac, a od grudnia licza co do MB.

EOT

 

Zastanawiam sie, czy lepiej samemu zlozyc rezygnacje w telepunkcie, czy przez Netie... Z jednej strony Netia powinna to dobrze zalatwic, lecz z drugiej bardzo mozliwe ze maja tam teraz niemaly burdel :P

Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg23 - czy jesli zamawialismy Net24 na infolinii, to potrzebne dokumenty wysylaja oni Poczta Polska czy kurierem?

są na to 2 sposoby:

- adres otrzymuje przedstawiciel handlowy i dzwoni Ciebie (mogę to byc ja lub ktos inny :)

- umowa wysyłana jest kurierem lub pocztą (wtedy trwa to nieco dłużej)

 

jeśli chcecie zamówić Net24 do 15 lutego radzę nie dzwonić na infolinie ponieważ zanim wasze zamówienie trafi do przedstawiciela minie troche czasu. Jesli znacie juz przedstawicieli w waszych miastach lepiej od razu się do nich zgłosić i podpisać umowę (np u mnie kierunkowe 42 43 44 46). Infolinia potrafi przekazywać taki adres ok 5 dni. Aha i jeszcze jedno, jeśli myślicie o przejściu z Neostrady na Net24 najlepiej podpisać umowę do 2 lutego wtedy nie będzie znaczącej przerwy w dostawie Netu (góra 24h)

 

ps. sorry za ten obrazek :)

 

Zastanawiam sie, czy lepiej samemu zlozyc rezygnacje w telepunkcie, czy przez Netie... Z jednej strony Netia powinna to dobrze zalatwic, lecz z drugiej bardzo mozliwe ze maja tam teraz niemaly burdel :P

Znam takich, co złożyli rezygnację od razu w telepunkcie i jak przyszli do domu nie mieli już neostrady:) Netia wysyła wypowiedzenie razem z umową więc tego samego dnia, którego wyłączają klienta przesyłają parametry do Netii. Od tego czasu góra 24 h i można się logować lub przyjeżdża kurier z modemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na to 2 sposoby:

- adres otrzymuje przedstawiciel handlowy i dzwoni Ciebie (mogę to byc ja lub ktos inny :)

- umowa wysyłana jest kurierem lub pocztą (wtedy trwa to nieco dłużej)

 

jeśli chcecie zamówić Net24 do 15 lutego radzę nie dzwonić na infolinie ponieważ zanim wasze zamówienie trafi do przedstawiciela minie troche czasu. Jesli znacie juz przedstawicieli w waszych miastach lepiej od razu się do nich zgłosić i podpisać umowę (np u mnie kierunkowe 42 43 44 46). Infolinia potrafi przekazywać taki adres ok 5 dni. Aha i jeszcze jedno, jeśli myślicie o przejściu z Neostrady na Net24 najlepiej podpisać umowę do 2 lutego wtedy nie będzie znaczącej przerwy w dostawie Netu (góra 24h)

Zadzwoniłem sobie wczoraj na infolinie, złożyłem zamówienie. Teraz pytanie: czy konsultować sie jeszcze z przedstawicielem ze swojego regionu, np z Tobą :), czy to przyśpieszy sprawę? Czy po prostu teraz już czekać, ewentualnie te kilka dni dłużej? Jeśli szybciej będzie przez przedstawiciela, to zapraszam Ciebie Meg23 na mój numer gg: 1637043 (woj łódzkie, Pabianice)

Edytowane przez Ojcze Samotni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy konsultować sie jeszcze z przedstawicielem ze swojego regionu, np z Tobą :), czy to przyśpieszy sprawę? Czy po prostu teraz już czekać, ewentualnie te kilka dni dłużej?

4 dni temu podpisałam umowę z Panią, której numer otrzymałam od jej zięcia, zanim jednak do niej zadzwoniłam ona dzwoniła na infolinię jeszcze w naszej bazie nie ma jej adresu a minęło 5 dni. Niestety maja tam tyle pracy, zę chyba lepiej podpisać umowę u mnie ja w ciagu 24 h (dni robocze) wysyłam j ja kurierem do Netii. jeśli zadzwoniłeś na infonetię to nic po prostu gdy otrzymamy Twoj adres nie będziemy już do Ciebie dzwonic:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na to 2 sposoby:

- adres otrzymuje przedstawiciel handlowy i dzwoni Ciebie (mogę to byc ja lub ktos inny :)

- umowa wysyłana jest kurierem lub pocztą (wtedy trwa to nieco dłużej)

Wczoraj na stronie WWW złożyłem podanie o 1MB na rok. Co dalej będzie się działo? Ile będę czekał na dokumenty? Jak je dostanę? Mieszkam w Legionowie k/ W-wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś się orientuje czy ta przesyłka "kurierska" z netia.novem.pl to jest faktycznie kurierska (i ile to trwa?) czy też mam się spodziewać jednak koperty w skrzynce na listy ?

Trwa to ok 7/8 dni jeśli nie zamówiłeś mogę podrzucić taki druk umowy albo pzreślę mailem i odbiorę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...