Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

czy moglby ktos podac jakis numer do biura obslugi albo namiar na jakiegos konsultanta? bo jak dzwonie na 0801802803 to zeby z konsultantem rozmawiac musze byc juz uzytkownikiem...

dzieki

------------

okej jzu dostalem namiar dzieki ;)

Edytowane przez szef88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta już ktoś z internetu ,który oferuje Netia męczennikom neostrady?

Mógłby się podzielić z nami relacjami czy ma jakieś problemy z korzystaniem i jak z pingami??

Edytowane przez Quintrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szef88 ja wlasnie dodzwonilem sie do konsutantki bez problemu, musisz po prostu odpowiednio tonowo wybrac menu ;) jesli ktos chce wiedziec to informacja dla mieszkancow Łodzi: netia ma w planie wprowadzac internet na laczach tpsy od lutego wiec nic tylko dzwonic i sie pytac o mozliwosc podlaczenia. Mam nadzieje ze uwolnie sie o tych krwiopijców ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szef88 ja wlasnie dodzwonilem sie do konsutantki bez problemu, musisz po prostu odpowiednio tonowo wybrac menu ;) jesli ktos chce wiedziec to informacja dla mieszkancow Łodzi: netia ma w planie wprowadzac internet na laczach tpsy od lutego wiec nic tylko dzwonic i sie pytac o mozliwosc podlaczenia. Mam nadzieje ze uwolnie sie o tych krwiopijców ;)

 

pzdr

A dla mieszkańców Warszawy? są jakieś informacje?, do mnie kierunkowy 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomeczeks24... no nie wiem czy jak takie pytania bedziesz zadawał to ci zie za Trolla nie oberwie ... jak przeczytałem to pytanie to się zacząłem zastanawiać czy to dobrze, że dzieci neo teraz się przesiądą na coś lepszego od łacz TPSA :(( Już z Ciebie schodzę, ale następnym razem czytaj topic od początku a nie wbijaj pytaniem. Czytanie i szukanie :D

 

a tutaj link, który krył się w pierwszym poście topiku : http://polmar.org.pl/index.php?option=com_...=view&id=13

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomeczeks24... no nie wiem czy jak takie pytania bedziesz zadawał to ci zie za Trolla nie oberwie ... jak przeczytałem to pytanie to się zacząłem zastanawiać czy to dobrze, że dzieci neo teraz się przesiądą na coś lepszego od łacz TPSA

Pozdrawiam.

net24 dla abonentow tp nadal bedzie na "laczach tp" z kad pomysl ze jest inaczej ?

:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli Ci jakie są koszta instalacji oraz ile by to czasu trwało? taka migracja z tp do nich?

koszta instalacji? modem za zeta i juz. starsi maja telefon w TP, wiec telefon zostaje w TP a net z netii. o jakich kosztach migracji mowisz? Podpiecie od czasu dostania przez nich umowy - ok. 2 tygodni.

Edytowane przez tomeczeks23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem dzwilem wczoraj do centrum obslugi klienta do netii pytajac sie czy moge zalozyc internet okazalo sie ze moge wiec zadzwonilem dzis aby zamowic sobie i okazalo sie ze usluga dla mnie bedzie dostepna od kwietnia a dzien wczesniej twierdzili ze moge miec juz . Moj sasaid takze zadzwonil do Netii aby zamowic internet i okazalo sie ze moze zalozyc bez problemu i ma przyjechac do niego gosc w celu podpisania umowu . Tak wiec moje pytanie jest takie dlaczego on moze miec juz a ja musze czekac do kwietnia ma taki sam nr kierunkowy jak ja czyli 0 33 pozatym mamy domy obok siebie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Netia korzysta z sieci tepsy(i ją dzierżawi) to tylko na początku wydaje się że będzie taniej ;)

 

A potem przychodzi rachunek i od tepsy i od Netii. Tak się robi ludzi w bambuko ;)

 

Dlatego właśnie pożegnałem się z tepsą oraz z netią(telefon) i przeszedłem na UPC(chello 1,5 mega, telefon, TV pełny pakiet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Netia korzysta z sieci tepsy(i ją dzierżawi) to tylko na początku wydaje się że będzie taniej ;)

 

A potem przychodzi rachunek i od tepsy i od Netii. Tak się robi ludzi w bambuko ;)

No to chyba normalne że jak ma się telefon w tp a internet w netii to przychodzą dwa rachunki, od tp koszty połączeń telefonicznych i utrzymanie linni a z Netii za dostęp do neta :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co SAVER sieje jakieś brednie

jeden rachunek od tepsy za telefon - abonament + rozmowy

drugi od netii za internet

 

 

 

Ekhm... wyjaśnię coś :)

 

Chodziło mi o to,że jak się ma telefon w TPSA i ktoś zdecyduje się na "przejście" do netii to wcale nie oznacza ,że się uwolnił od tepsy.

 

 

 

Bedą przychodzić rachunki i od tepsy i od netii - bo netia korzysta z łącz tepsy.

 

I właśnie zrezygnowałem z usług netii i tepsy bo nie bedę płacić złodziejom.

 

 

 

To samo jak się ma tel. w tepsie a net w netii :mur: Proste?

 

 

 

I śmieszą mnie próby usprawiedliwiania tutaj telepsa :lol:

 

 

 

Tepsa dla mnie i dla wielu jest skończona. Koniec kropka.

 

Dowalić s........m!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę płacić tp bo innego providera nie korzystającego z linni tp u mnie nie ma :( Rok temu miałbym chello ale konserwator zabytków nie pozwoli podprowadzić łącza do mojej kamienicy :angry: :mur: Wysokie pingi mogą być spowodowane starymi kablami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...