Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem dziś do neti z racji ze dostępność bede miał dopiero od kwietnia nie opłaca mi sie rezygnować. Ale z racji tego ze umowa mi sie konczy pod koniec wakacji bede z niej rezygnował. Babka na infolini powiedziała mi ze prawdopodobnie bedą wtedy leprze promocje niz teraz wiec zostało mi tylko pare miechów z neo i przelatuje do neti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST TU JAKIŚ SPEC OD PISANIA UMÓW. CHODZI O NAPISANIE WZORU LISTU WYPOWIEDZENIA NEOSTRADY, KAŻDY BY SOBIE LIST SKOPIOWAŁ I MIAŁ WSZYSTKO JAK NALEŻY?

nie tyle przepis, co poprostu netia wysyła Klientowi druk wypowiedzenia, który potem wędruje do tepsy.

 

Moje wypowiedzenie poszło dzisiaj do TP, umowa też poszła już do aktywacji :) (umowa z samym sobą roxx :D )

Tylko teraz zasadnicze pytanie kiedy tepsa zacznie odłączać neo i ile bede bez netu w domu? Znając tepse, optymistycznie z tydzień ;(

A dobrze napisałam tą rezygnacje ??

 

PS

 

A oco chodzi z tym że netia załatwi za nas rezygnacje z Neo ?? Mam do nich wysłać Pismo Rezygnacji z Neo czy co ??

Chyba wszystkim Wam chodzi o to: http://www.partner-netia.com/

 

każdy kto zamówi usługę przez naszą stronę otrzyma od nas druk wypowiedzenia neostrady i to my będziemy za Państwa załatwiać wszystkie formalności z TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netia nie do końca jest tak ze nie ma limitów :?

W umowie jest zapis ze jezeli przez 3 kolejne miesiace sciagniesz ponad 40 giga w kazdym miesiacu to operator ma prawo uwalic ci transfer. Co prawda pan z netii powiedział ze w sumie jest to martwy przepis bo nikt tego tak za bardzo nie sprawdza- i nie ma jakis tam licznikow jak w tepsie ale taki pkt jest - na przestrzeni 3 lat tak jak w moim przypadku moga zacza egzekwowac te swoje 40 giga w miesiacu i wtedy nie bedzie juz tak fajnie.

Xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netia nie do końca jest tak ze nie ma limitów :?

W umowie jest zapis ze jezeli przez 3 kolejne miesiace sciagniesz ponad 40 giga w kazdym miesiacu to operator ma prawo uwalic ci transfer...

 

 

NIE MA LIMITOW W NET24 na lini TP !! W umowie jest taki zapis ale na lini neti a nie tp.

 

Widzialem umowe i nie ma zadnych takich zapisow:

 

 

 

post-16542-1169118771_thumb.jpg

 

post-16542-1169118805_thumb.jpg

 

 

ps. Wczoraj wyslalem zapytanie do neti, i po paru godzinach zadzwonila do nie Pani Agnieszka z oferta.

Na 42 mozna juz od dzis miec net24, umowe wyslali mi poczta,podpisuje i odsylam.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, jak to jest - dzwonie na infolinie, zamawiam usluge jesli sa mozliwosci techniczne (powiedza mi to od razu?) i przychodzi umowa poczta, tak?

 

Drugie pytanie - czy przy rezygnacji z Neo na podstawie nieakceptowania regulaminu obowiazuje standardowy 30-dniowy okres wypowiedzenia, czy wypowiadaja umowe od razu? Chodzi mi o to, czy bede placic za jeszcze jeden miesiac Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz płacić jeszcze za luty. Właśnie wróciłem ze szkoły, po drodze wpadłem do telepunktu z rezygnacją i upoważnieniem od taty ;). A to złodzieje z tpsa, jeszcze chcą za luty... Odłączają neo dopiero 14 lutego :mur:. Więc Netia dla 32 dopiero po 14.2. Trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dziś do neti z racji ze dostępność bede miał dopiero od kwietnia nie opłaca mi sie rezygnować. Ale z racji tego ze umowa mi sie konczy pod koniec wakacji bede z niej rezygnował. Babka na infolini powiedziała mi ze prawdopodobnie bedą wtedy leprze promocje niz teraz wiec zostało mi tylko pare miechów z neo i przelatuje do neti

A czemu się nie opłaca czekać ?? Bo ja też od Kwietnia będe mogła mieć NET24. Mają podrożyć ?? Bo ja mam umowę do Listopada 2007 i nie chce mi się czekać tyle :/ :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz płacić jeszcze za luty. Właśnie wróciłem ze szkoły, po drodze wpadłem do telepunktu z rezygnacją i upoważnieniem od taty ;). A to złodzieje z tpsa, jeszcze chcą za luty... Odłączają neo dopiero 14 lutego :mur:. Więc Netia dla 32 dopiero po 14.2. Trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość ;).

To znaczy, ze jesli zrezygnujesz w styczniu, zaplacisz jeszcze za luty, a jesli zrezygnowalbym w lutym? Musialbym placic za marzec, czy tylko luty? Troche to bez sensu, ale chce sie upewnic bo z TP nigdy nic nie wiadomo :P

Edytowane przez Daamain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ewidentne kłamstwa :lol: Ja zadzwoniłem do Netii, przemiła Pani wzięła wszystkie dane, poinformowała że przyślą umowę pocztą i po podpisaniu wszystkie formalności, łącznie z wypowiedzeniem umowy na Neostradę, oni załatwią. Do 14.02 mam neo, od 15.02 mam Net24. TPSA jest błędzie, Netia rządzić będzie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz, bo już mie krew zalewa. Za luty się płaci, za te głupie 14 dni, bo dopiero wtedy neo będzie nieaktywne u tych, którym nie spodobał się regulamin i napisali wypowiedzenie. Np ktoś ma umowę do października, rezygnuje do 14 lutego i musi zapłacić jeszcze za luty. Za resztę miechów NIC! Teraz wszyscy zrozumieli?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz płacić jeszcze za luty. Właśnie wróciłem ze szkoły, po drodze wpadłem do telepunktu z rezygnacją i upoważnieniem od taty ;). A to złodzieje z tpsa, jeszcze chcą za luty... Odłączają neo dopiero 14 lutego :mur:. Więc Netia dla 32 dopiero po 14.2. Trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość ;).

Trudno... i tak bede w ogolnym rozrachunku do przodu na tym interesie :) Tym bardziej, ze nie biore od nich modemu, wiec w pierwszym miesiacu zaplace 5zl Netii (1Mbit na 12 miesiecy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z klasy ma Netię, ale wolniejszą opcję bodajże 512kB/s. Nie narzeka, mówi, że jest git, ping niski, lagów nie ma i że net ssie. Netia musi ssać, nie ma innej opcji. Umowa 1Mb/s na 2 lata za 55 zł wydaje się być rozsądna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z klasy ma Netię, ale wolniejszą opcję bodajże 512kB/s. Nie narzeka, mówi, że jest git, ping niski, lagów nie ma i że net ssie. Netia musi ssać, nie ma innej opcji. Umowa 1Mb/s na 2 lata za 55 zł wydaje się być rozsądna.

Ale czy ma Netie na kablach tp? Bo to chyba jest pewna różnica :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z klasy ma Netię, ale wolniejszą opcję bodajże 512kB/s. Nie narzeka, mówi, że jest git, ping niski, lagów nie ma i że net ssie. Netia musi ssać, nie ma innej opcji. Umowa 1Mb/s na 2 lata za 55 zł wydaje się być rozsądna.

Ja wzialem na roczek, tez 1Mbit. Jakos mam opory przed wiazaniem sie znowu na dwa lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się sparzyłem biorąc neo na 2 lata, i teraz bardzo się cieszę, że tepsa musi udostępniać łącza innym providerom, bo przez kolejny rok kiblowałbym na 512 z limitem za 84zł

thermalfake jestem w takiej samej sytuacji, tez 512 limity i 84zł, tylko że jeszcze mam rok umowy, chce teraz zrezygnowac z neo na podstawie regulaminu i <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> net24 1mb na 12miesięcy, tylko muszę czekać na tel z Netii. Edytowane przez Quintrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec dzwonił do nich podał wszystkie potrzebne informacje i powiedzieli że oddzwonią pod koniec tego miesiąca, może ma ktoś jakiś namiar na jakiegoś konsultanta w Warszawie? kierunkowy 22 (może wtedy poszło by szybciej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...