Skocz do zawartości
xacti

Chlodzenie Na Pentium3

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. jakie polecacie chlodzonko na p3 866MHz? musi byc niskie (max 3cm moze 4cm) . nie wiem czy moze byc sam radiator bo w obudowie nie bedzie zadnego wentyla.. myslalem nad jakims chlodzeniem z laptopa.. co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze ja tym nie bawiłem i nie kombinowałem powino sie udac jezeli laptopy sa tak chłodzone ale nie daje gwarancji ze to wyjdzie pomyslnie to chłodzenie z lapa ale gratuluje Invencji :D

Edit: pamietaj jeszcze ze takie chłdoznienie od lapa ciezk ozdobyc (przynajmniej mi sie tak wydaje :P)

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nei wiem tu sie kończy moje pomysły(przed tem wydawało mi sie to racjonalne ale teraz ..... :D ale ciekawy temat to fakt :D ) ale moze od jakiegos LAPA 1000MHZ lub jeszcze wyzszych powinno dac sobie rade tak mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze. mialo byc fajnie, ale juz natrafiam na problemy.. problemy zwiazane z miejscem na mobo do zamontowania chlodzenia.. miejsca jest tylko tyle co na procka , a chlodzenie troche wieksze jest.. chyba bede musial lekko uciac stary radiator no i zalozyc jakis cichy cienki wentyl 70 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nic nie mam. nawet mobo ;) - no nie , mam ram :lol2:

 

przy sobie mam chlodzonko od antka xp.. tylko ze bez wentyla.. gdzies kiedys czytalem ze taki pentek chodzil na takim czyms... ale jak myslisz? wystarczyl by taki radiator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno styknac tylko mozesz meic problem z otworami(nieznam sie i nie wiem czy Socket A i Soctket 370 miały te same otowry chyab tak )

ale na bank to bedzie pasowac http://www.allegro.pl/item152130159_arctic...edz_18_db_.html

 

EDIT:Sam radiator to bym nie próbowal fakt PIII to nie AMD ale kuzol wzioł pusci athlona 1200 i po wchili było po zabawie :/

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...