Skocz do zawartości
janus

Kto zna gorszy sklep??

Rekomendowane odpowiedzi

graham:>

szzerze watpie, chociazby dlatego ze nie mam siostry, natomiast porobilo sie od chu#$% nieuczciwych sprzedawcow lub nieuczicwych i cwaniaczkow łącznie, ktorzy żeruja na naiwnosci. W takich malych miejscowosciach, nikogo nie urazając, jak np Piotrków tryb. gdzie pracy raczej nazbyt nie ma, kto będzie sie chciał sądzić ?? Pomysl??

 

W dziesiejszych czasach tzn posaidanie big jaj w gaciach badz kiecce, przyjmuje zupelnie nowe znaczenie. I wlasnie dlatego proponowałbym używać jaj i mózgu jednocześnie:D  

 

Pozdrawiam

ty chyba nie wziales moich slow powaznie co ?

no daj spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S>K>U>R>W>Y>S>Y>N>Y  :twisted:

Co, czułeś taką potrzebę słownego ulżenia sobie, że aż wygrzebałeś topik sprzed 9 miesięcy?

 

(...) znajomy mówil ze kiedyś okradle ten sklep

O tak, wielka radość. Nie umiem jednak stwierdzić, co to za forma: "okradle".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie sznas do tego cza osób o odpowiedniej budowie raff :> a jaki byście bardziej sklep we wrocku polecili arest czy age a wracjaą to dopicu znajomy sobie kupił komuter celek 2.0 128mb płyte bóg wie jaką z grafą s3 virge do tego monitor jeśli to tak można nazwać i dał za to 3000zł nie dostał gwarancji ani spisu co kupił jakiś sklep na V we wrocławiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupował kompa w katowicach w hurtowni MONELL ;) cena miala wynosic 999 za kompletny komp bez monitora i dodatkowo wycieczka gdzies tam, +drukarka, +głośniki. Sąsiad domylił sie ze do ceny trzeba doliczyc Vat :) no wiec uzbieral kasiorke i pojechał :) przyjezdza a tu koles mu mówi że ta cena jest tylko dla sklepow hurtowych i nie jest w tym wliczony twardy dysk ani napędy :P ale na wszystkich ulotkach/stronach internetowych jest to napisane :P kumpel zamiast zaplacic 999zł zaplacil 2400 buehuehueuh no dobra ale to nie koniec :). Ponad miesiac temu spalil mu sie zasilacz ;) jakis badziewny miał :) zawiózł do m(e)onella i musiał czekac 3 tygodnie az mu wymienia zasilacz na inny tez uzywane (caly brudny, zasyfiony w srodku) heheheh polecam tą hurtownie :P

ja tam kupuje u znajomego w sklepie komputerowym i jak cos mi sie sypnie (bardzo zadko) to przewaznie wymienia mi na miejscu na nówke a to co jest zwalone to wysyla do naprawy i potem sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie sznas do tego cza osób o odpowiedniej budowie raff :> a jaki byście bardziej sklep we wrocku polecili arest czy age a wracjaą to dopicu znajomy sobie kupił komuter celek 2.0 128mb płyte bóg wie jaką  z grafą s3 virge do tego monitor jeśli to tak można nazwać i dał za to 3000zł nie dostał gwarancji ani spisu co kupił jakiś sklep na V we wrocławiu

 

idź do age w age jest spoko a o areszcie nie bede sie wypowidał anwet bo mnie krew zalewa jak sobie przypominam jak i dysk oddawałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na modera to nie jestes za bardzo kumaty chodzilo mi o to ze okradli.

Jak na modera, to jestem wystarczająco kumata, żeby wiedzieć, że E jest na klawiaturze w takiej odległości od I, że przy Twoim zapisie równie prawdopodobne są formy: "okradł" i "okradli". Heh, przy pierwszym wariancie Twoja wypowiedź nie brzmiałaby za ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...