Skocz do zawartości
AndrzejGdz

Nie Odpala Sie Windows Na Monitorze Na Srodku Mam Strzalke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Nie mam pojecia co moglo sie stac a mianowicie ( teraz korzystam z laptopa dlatego przedstawie problem )

 

Gdy wlaczam stacjonarny komputer pojawia sie czarny ekran i "Przepraszmy ze Windows nie zostal pomyslenie uruchomiony" w dolnej czesci ma opcje ;

uruchom normalnie , awaryjnie i ostatnio znana prawidlowa konfiguracja.

Mam uzyc klawiszy w aby zazaczyc jak uruchomic.

 

Kiedy uzyje ze uruchom normalnie lub ostatnia znana prawidlowa konfiguracja to dzieje sie takie cos;

 

Na ekranie pojawia sie logo Windowsa XP i nastepnie pojawia sie strzalka na srodku monitora ?

 

Tylko dziwne ze strzalka pojawia sie nawet jak nie mam podlaczonej ani myszki ani klawiatury !

 

Probowalem roznych opcji z wyjmowaniem pamieci , karty graficznej ,odlaczania dyskow i ciagle jak wlaczam komupter mam ta strzalke na srodku monitora i nic sie nie dzieje.

Resetowanie nic nie daje.

 

Co to moze byc ?

 

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strzałka to pewnie kursor, którym mozna kierowac nawet i bez podlaczonej myszy....

 

A co do problemu to moze tak tryb awaryjny?

Hmmm ale jak uruchomie tryb awaryjny to pokaze sie napis "Press Cancel ESC reset czy cos podobnego" i miga mi "pozioma kreseczka" w gornej lewej czesc monitora.

Wiec to chyba nie jest tryb awaryjny ?

Zreszta nie jestem az tak dobrym i byc moze sa inne mozliwosci wejscia w tryb awaryjny ktorych ja nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...