Skocz do zawartości
slayne

Nauka angielskiego z mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakies dobre kursy co można sobie na playerka zarzucić i słuchać. Mogą być słówka ale i też jakies zwroty czy rozmówki. Interesuje mnie coś takiego co jest dobrze pomyślane i fajnie wchodzi. Wiem że każdemu nauka idzie troche inaczej i inne metody na niego działają ale może coś polecicie. Napiszcie także jakie osiągneliście rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 700mb słówek, zwrotów itd. na playerka mp3... tylko nie wiem jak Ci to zrzucić ;/

 

i jak to jest nagrane? po angielsku i zaraz tłumaczenie po polsku?

 

jak cos to moze masz jakiegos ftpa zeby wystawić a jak nie to moze ja coś skombinuje i dam znać

 

a co z tą metodą callana? probował to ktoś? sprawdza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno metoda Callana jest sprawdzona i dobra ... korzystają z niej niektóre szkoły językowe

 

MP3 + podręczniki

 

... ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie zastanawialem jakie efekty przyniosloby sluchanie (angielskie slowa + tlumaczenie) takiego nagrania podczas snu :lol: Wiem ze dzwieki ktore docieraja do nas kiedy spimy maja wplyw np. na sen (marzenia senne), juz nie raz sie o tym przekonalem. Wiec w jakims sensie mozg "przetwarza dane" jakie do niego docieraja kiedy spimy. Wlasciwie to zapomnialem o tym pomysle i dzieki temu tematowi mi sie przypomnial :D Bede musial to sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Callana: i miło się tego nawet słucha z playera.

na EP-630 odcina mnie od świata i nie przeszkadza nic w "nauce"

 

choć mam problemy z mobilizacją i od miesiąca obiecuje sobie że znowu wgram coś angielskiego na playerka. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...