Skocz do zawartości
KrokodyL

Poradźcie... (odpowiedź potrzebna do 15.00)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kupuje ram, i mam do wyboru: 256 mb DDR266 Kingston i 256 mb DDR333 noname. Podpowiem że moja płyta obsłuży max 266 mhz.

Jak myślicie które <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> chyba tego kingstona?

 

PS: może ten topic troche jest dziwny, dlatego prosze admina żeby go usunął dziś po godz. 15.00...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przy czestotliwowsciach sporo wyzszych niz 266 na pamieciach 333 bedzie mozna ustawic leprzy timingi przy zachowaniu stabilnosci

swego czasu miałem kość 256MB PC266 Siemensa - chodziła na CL2,5 nawet jako DDR400 i nie było zwiechy . Standardowo była na 333 CL2 i pracowała tak rok czasu . A przeciez Kingston jest co najmniej tak dobry jak Siemens czy Hynix...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kingstony 266 mhz i jręciły się lajtowo na 333 mhz.Ale na twoim miejscu bym brał te noname 333.Mówisz że twoja mobo nie obsluguje 333 mhz, ale te pamieći by chodziły w takim razie zwolnione.Kto wie może niedługo będzesz zmieniał mobo i masz już pamiątki na 333 mhz.Kingstony są firmowe fakt, ale poco puźniej je kręcić?Ktoś kiedyś tu na forum napisał że miał kingstony 266 mhz i podkręcone działały 6 miechów.Potem jak chciał z rana włączyć kompa poprostu nie wstały.Ja bym brał no name 333 mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej brac te 333. Potem bedziesz sobie w brode pluc czemu ich nie wziales. ja tak mialem, wzialem 266 i zalowalem,. Wiec lepiej odrazu kupowac te pc333. Wg mnie beda lepsze nawet do oc niz te kingstony pc266.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...