Skocz do zawartości
f3nikz

Palit 256mb Ddr3 Sonic - Czy Warto?!

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem właśnie Palita 7600 GS 256mb ddr3 sonic bazując na tym co doczytałem na forum.

Miałem kiedyś geforca 4 od Palita ale co tu porównywać;d

Może ma ktoś tą kartę i mógłby podzielić się wrażeniami z jej użytkowania ?!

Póki co wiem, że jest dobra do OC i ma całkiem niezłe zegary...

Edytowane przez f3nikz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki model Ci chodzi, bo nie napisałeś.

Ale chyba zapewne o 7600GS.

 

Obecnego Palita nie ma co porównywać do tego co było kiedyś, bo teraz Palit = Gainward.

Dlatego sądzę, że z jakością nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę nie liczy się jaka firma zrobi kartę, tylko co do niej włożę. Kiedyś Galaxy i Palit były przeciętnymi firmami, aleteraz na forum są na topie, bo zrobili świetne karty w dobrych cenach. Dziwi mnie tylko, czemu prasa milczy na ich temat wychwalając pod niebiosa np. super hiper Gigabyte 7600GS ze wspaniałymi heatpipe'ami i pamięciami DDR2... :lol: a potem mamy na forum takich "edukowanych" userów, którzy na pytanie czy palit sonic jest dobry odpowiadają "lepiej weź gigabyte'a bo ma dobre opinie w prasie. (Choc oczywiście nikogo nie potępiam, bo jeszcze ze 2 lata temu sam popaełniłbym ten sam błąd.)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Sysakiem, często takie bzdety piszą w KŚ albo PCWK :lol: Za to w najmniej lamerskiej gazecie czyli PCformat coraz częściej pojawiają sie karty typu Galaxy i Palit, czas żeby przestały wygrywać przereklamowane Gigabyty i MSI tak naprawde g.oofno warte :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max na pamięciach to z tego coolerka nie wyciszniesz bo on nie chłodzi pamięci tylko rdzeń GPU.

na pamięci są aluminiowe radiatory w zestawie które to dają bardzo mało albo i nic ...

Ja na twoim miejscu kupił bym 7900gs ze stockowym chłodzeniem i podkrecił tyle ile sie da w granicach rozsądku ....

i tak bedzie lepiej niz 7600gs + chłodzenie zalmana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...