Skocz do zawartości
blood_brother

Czy Warto Zmieniać Radeona 9500@9700 Na 9800/9800pro?

Rekomendowane odpowiedzi

No to już wiem, żeby dozbierać pieniądze:) Pytanie ile na co.

Czym się różni 6600 non gt od 6600gt? Tylko taktami?

A może na takie coś uzbierać? http://www.allegro.pl/item152735123_galaxy...ert_zalman.html

Te 16 potoków kusi.

Albo całkiem zaszaleć i na coś z serii 7xxx (do 500zl)? Podobno 7600gs nie są złe. Czy zostać przy serii 6xxx?

Edytowane przez blood_brother

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość !kosimazaki!

Chciałbym raczej coś z SM 3.0 bo ta karta miałaby być na chwilę dłużej.

Jeszcze jest kwestia mojego zasilacza mianowicie codegena 400w... Gdyby nie ten napis "codegen" to bym się nie martwił.

I słusznie - tylko nie zapominaj, że grafiki z serii 6xxx już mają sm3 xD więc 6600ge@gt cacy jest, ale za 350 zł do niedawna było na agp galaxy zalman 7300 gt 128/128 500/1400, które jakby to powiedzieć z innej bajki jest (no warto dołozyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600 ALBO WłASNIE WSPOMNIANY 6800xt to bedzie wybor po którym poczujesz roznice po przesiadce....

wymiana na 6600 nie GT zaowocuje w rozdzielczościach powyzej 1024x768 spadkiem wydajności nie mowiac nic o AA...

 

PS. Obowiązkowo wymień zasilacz ....

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... a czy 8 potoków w 7300gt to nie za mało jak na dzisiaj? Na allegro kosztuje teraz 380zł. To chyba już lepiej dołożyć 100zł na 7600gs palita gdzie mamy 12 potoków i 256drr3 pamieci. Sam nie wiem już na co zbierać...

 

Może niech najpierw napisze jaki ma proc. Bo szczerze jak to jakiś AthlonXP 2200 to wymiana na 7600 GS i tak może być nie opłacalna. Nie wiem czy czasem procek by tu nie hamował takiej grafy panie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to:

 

Procesor: Sempron 2400@2800

Płyta: Asrock K7VT4A+

Ram: 256ddr Elixir i 512ddr Kingston

Grafika: Radeon 9500@9700 (softmod)

Dysk: Seagate Barracuda 80gb i 120gb

 

Z jednej strony lepiej kupić kartę mocniejszą na przyszłość, ale z drugiej strony jakbym robił przesiadkę na nowszą platformę to głupio by było zostać na agp, a podobno dobre płyty z agp i pcix się już skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostań z tym co masz, większej różnicybyś nie odczuł bo cię reszta sprzętu blokuje. AGP coraz ciężej będzie się pozbyć, a ASRocka 939Dual cięzko dorwać i jest drogi. ASRock 775Dual ma obciętą magistralę PCIE, a na AM2 nie ma takich hybryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...