Skocz do zawartości
-=virus=-

Przesiadka Na A64, S64...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę się przesiąść na 64bit. Problem taki że w ogóle się nie łapię w tych 64'rech bitowcach.

Interesuje mnie coś takiego co robiłoby 2500MHz przy znośnym napięciu. Z tego co wiem to a64 ma 512mb l2, a s64 128, 256 zależy od modelu. L2 głownie daje kopa w grach? Czasami lubię zagrać w coś. Podajecie jakieś sensowne propozycje jakiego athlona a jakiego sempa. Aha chodzi mi o 939 a nie o am2. No i jaką płytę do tego wszystkiego. Myślełem nad asrock 939 dual sata ale jakoś wydaje mi się drogi ostatnio...

Dodam że posiadam 512mb ram noname żeby nie miały problemów z nową mobo. wyciągają 440MHz 2,5-2-2-4@2,6V. Płyta ma być na agp bo mam R 9700Pro. Zasilacz fortron 350w :).

 

A i ile dostanę za xp-m 2500+ i nf7????

 

Posiadam jeszcze pentagrama QC-80CU jak by pasował do nowej platformy to wsadzę go.

 

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc!!!!

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za athlona 2500 dostaniesz ~220 zł a za 335 kupisz athlon64 sandiego 3700 z 1mb cache l2. ten 3700 to to samo co athlon sandiego fx55 tylko ,że pod inna nazwą i zmniejszonym o 200mhz taktowaniem:P

sam ostatnio przesiadlem sie z 2500 na 3700 i różnica w wydajności jest ogroomna. :)

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...