Skocz do zawartości
Hate To Feel

Laptop Sharp Pc Gp1415-wymiana Hardware'u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa:

Sharp PC GP1415-tutaj jest jego szczegolowa specyfikacja-klik...

-czy moge w nim wymienic karte graficzna na lepsza jesli tak to prosilbym o podanie modeli

-czy mozna dorzucic kolejne 256 ramu

-szukam tez do niego klawiatury, moze ktos bedzie wiedzial gdzie moge znalezc

 

jeszcze jedno czy moge wymienic dysk twardy w tym laptopie na SATA czy tylko UATA, zastanawiam sie nad(czy beda pasowaly?):

1. Seagate Momentus 120GB 2.5" 8MB Cache SATA/150 5400RPM - OEM

2. Seagate Momentus 5400.2 Hard Disk Drive 120GB 8MB Cache UATA 2.5" 5400RPM - OEM

3. Seagate Momentus 7200.1 Hard Disk Drive 80GB 8MB Cache UATA 2.5" 7200RPM - OEM

 

i czy jakas pamiec z tej strony bedzie pasowala do mojego laptopa:

Klik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafiki nie zmienisz.

Dysk PATA,polecam seegate momentus z serii 5400.3(zapis prostopadly).

Klawiatury szukaj na allegro i ebay'u.

Ramu masz conajwyzej 2 sloty.Byc moze obydwa zajete ale tez mozliwe ze jeden pusty.Rozbierzesz to zobaczysz czy jest wolny slot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk PATA,polecam seegate momentus z serii 5400.3(zapis prostopadly

)

-mozesz mi powiedziec czym sie rozni ten dysk wspomniany przez Ciebie a 5400.2, bo specyfikacje maja podobna:

1. Seagate Momentus 5400.2 Hard Disk Drive 120GB 8MB Cache UATA 2.5" 5400RPM - OEM

2. Seagate Momentus 5400.3 ST9160821A - Hard drive - 160 GB - internal - 2.5" - ATA-100 - 44 PIN IDC - 5400 rpm - buffer: 8 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co rozbierać. Wystarczy odpalić CPU-Z i w zakładce SPD wyświetli mu czy jest jeden slot czy dwa zajęty.

jeszcze jedno poniewaz troche mnie to zdezorientowalo w programie CPU-Z pokazalo mi ze mam max. PC133, a w specyfikacji jest co innego, wiec wersja PC2100 odpada?

Dołączona grafika

i gdzie dokladnie moge sprawdzic liczbe slotow tym programem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno poniewaz troche mnie to zdezorientowalo w programie CPU-Z pokazalo mi ze mam max. PC133, a w specyfikacji jest co innego, wiec wersja PC2100 odpada?

Dołączona grafika

i gdzie dokladnie moge sprawdzic liczbe slotow tym programem

Co do ilości slotów to chyba wyświetla tylko ile masz aktualnie zajętych. Ale mogę się mylić (jak zwykle)

Co do pierwszego pytania to nie potrafie odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...