Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

premiera gry przesunięta na 23 listopada... tak piszą na allegro :) sprzedawcy

Aj bo oni się tam znają, niby skąd mieliby taką wiedzę ? :) Chyba ze ktoś pracuje w media czy coś :P

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wyjdzie 1 listopada o godzinie 19:00

 

Potwierdzenie:

http://eastore.ea.com/servlet/ControllerSe...ductID=80736900

 

http://nfsm.pl

Linki nie działają :) Postaram sie zaraz zobaczyć jak wygląda sprawa na EA Boards.

 

EDIT - Wycinek posta

 

PS3 demo is out the week before PS released,

PC demo - between today and next friday the 9th..

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Jak dajesz dlugi link to w tagu adres pozostaje bez zmian natomiast widoczny adres sie skraca [; W wielkim skrocie wyglada to 1 2 3 7 8

Mam nadzieje ze zrozumiales ;]

[/ot]

 

Po rozczarowaniu J2 mam nadzieje ze demko pr0 str33t nie bedzie walic plastikiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje EA na swojej oficjalnej stronie już w ten piątek (tj. 2 listopad 2007) będziemy mogli wypróbować najnowszą część serii Need For Speed!!!

 

Przypominamy, że posiadacze konsoli Xbox 360 mogą od kilku dni, pobrać demo-verion najnowszego dziecka EA z Xbox Live Marketplace.

 

 

Gdy tylko ukaże się to długo oczekiwane demo, natychmiast Was o tym poinformujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to drugiego ??

??

 

PC demo - between today and next friday the 9th..

what the hell ?? ze niby do 9 listopada ma byc wypuszczane ?? nie lubie "rozciaglych" terminow.

 

Po rozczarowaniu J2 mam nadzieje ze demko pr0 str33t nie bedzie walic plastikiem ;]

oraz dresem jak Carbon w niektorych momentach. I soundtrack moglby byc przyzwoity i z "mieskiem" a nie jak w ... Carbonie ... Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja ustalam terminy tylko szukam informacji, ten kawałek o 9 listopada to wycinek z forum i nie musi być prawdziwy ale w tym samym tekście jest że przed 9 może się pojawić. 2 listopada to data którą wziołem z nfsplanet.pl i nfsunlimited.net

 

EDIT A tutaj macie wszyskie te screeny których nie podawałem przez długi długi czas :) http://nd4spd.ws/index.php?page=gallery&view=76

 

A tu są od EA Games http://www.ea.com/prostreet/media.jsp

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

soundtrack z pro street to okropna kaszana. jest po to zeby chyba wypelnic przestrzen dzwiekowa pomiedzy rykiem silnikow. zaden kawalek mi nie podpasil. tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soundtrack z pro street to okropna kaszana. jest po to zeby chyba wypelnic przestrzen dzwiekowa pomiedzy rykiem silnikow. zaden kawalek mi nie podpasil. tragedia.

No to kaszanie bedzie trzeba powiedziec stanowcze NIE ;) Jak sie tylko da to oryginalna muza wyleci a wgram sobie kawalki z nfs3 albo cos w stylu flatouta. Nie bede sluchal jakiegos hh gowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

heh, co wy sie dziwicie, nowy NFS to masa wpompowanej kasy przez EA i tu bedziemy mieli scigalke komercyjna a napewno nic z dusza jak Gran Turismo czy cos w tym stylu :) a gdy na TV4 dzisiaj byla zapowiedz w gramTV nfsa i przeczytali kto bedzie na soundtracku to nie ponzalem ani jednego nazwiska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The onlinemagazine IGN published another part of the official car list for Need for Speed ProStreet. The following cars have been added to the car list:

 

- Lamborghini Murcielago LP 640

- Chevrolet Corvette Z06

- Mazda RX-8

- Honda Civic

- Chevrolet Chevelle SS

- Pontiac GTO

- Nissan Sylvia (s15)

- Pontiac GTO

- Porsche 997 GT2

- Audi S3

- Ford GT

- Cadillac CTS-V

- Acura Integra Type R

- Dodge Viper Coupe

- Dodge Challenger

- BMW Z4-M

- Ford Focus ST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie tacy ludzie. Obie formy są poprawne i nie zgrywaj cwaniaka polonisty.

wcale, ze nie są

 

"Na stronie EA pisze że dziś 02.11.2007."

 

Mogloby byc ewentualnie : "EA pisze na swojej stronie"

 

zreszta koniec offtopa , bo zpp pewnie poleci

 

 

Po screenach i soundtracku moge zapowiedziec, ze bedzie to crap na miare carbona, golym okiem to widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...