Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Smoke.

You think, "Wow! Cool, smoke!".

Take that turn tight, tire rubber gets hot enough, then you apply some good 400 horsepower coming out of the turn, maybe some smoke.

No.

It is just EAs way of at the starting line, you loose visibility of your car when you rev up to max RPMs waiting for the clock to let you go, then you never think of it again.

 

2. Damage.

You think, "Wow! Cool, damage!". Nah, not really. You think, if you hit something, it should take "damage".

 

Well, from the X360 demo I have seen "heavy damage", "light damage", and "totaled".

 

Well, I got heavy damage when hitting a tree pole at 170MPH in a speed challenge. My car kept going. But my hood was missing, very graphically if I may add.

It didn't effect my performance.

 

I totaled when I hit the same pole, and did 3 flips and my car landed on the hood.

 

Then, once, I nailed a pole going 180MPH, and didn't get any damage.

It's just a 3 stage silly addon.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

jest juz pelna wersja NFS:Pro Street ....

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
na telefony komórkowe. 2800205[/snapback]
Chyba grales nie w ta wersje co wiekszosc :lol:

EOT

przepraszam ze jestem bardziej wymagający niż inni :P nie jestem mainstreamowy i mam swoj gust :)

juz slozyles te preordery na pr0 street, Cryshit ? :)

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zagrałem w demko na PS3. Gra nie jest taka zła i w końcu odchodzi od modelu Underground. Nie da się już jechać na pałę jak we wcześniejszych częściach bo bardzo łatwo wywalić furę na dach co kończy się pełnym uszkodzeniem wozu i restartem. Graficznie przyjemna choć bez szału. Na pewno rendery lepiej wyglądały. ;) Muzyka jest jaka jest. Nie jest za specjalna ale obleci. Niektóre kawałki są całkiem skoczne. ;) Większość nie tego klimatu oczekuje od tego typu wyścigów. Na koniec zostawiłem model jazdy. Wydaje mi się, że jest trochę dziwny. Fakt, że trzeba się bardziej pilnować i nawet hamulca używać ale jakoś tak za bardzo agresywnie reaguje samochód na lekkie wychylenia gałki. Ciekawi mnie sterowanie na piecu. Mam nadzieję, że dadzą jakieś opcje do kalibracji. :) Generalnie jestem na plus i mam nadzieję, że pogramy przyjemnie jak za czasów pierwszych NFSów. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Coś czuję że po 22-giej już będzie, to w związku z tym pustym folderem na ftp :-)

ja mysle ze o polnocy ... wskazuje na to data katalogu carbon, wtedy prostreet ukazalby sie dokladnie rok pozniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The onlinemagazine IGN published another part of the official car list for Need for Speed ProStreet. The following cars have been added to the car list:

 

- Lamborghini Murcielago LP 640

- Chevrolet Corvette Z06

- Mazda RX-8

- Honda Civic

- Chevrolet Chevelle SS

- Pontiac GTO

- Nissan Sylvia (s15)

- Pontiac GTO

- Porsche 997 GT2

- Audi S3

- Ford GT

- Cadillac CTS-V

- Acura Integra Type R

- Dodge Viper Coupe

- Dodge Challenger

- BMW Z4-M

- Ford Focus ST

A ja widzialem na screanach Golfa GTI ?

 

@Orgiusz

 

Powinienes jednak dac wiecej luzu chlopaka :)

 

Albo na rozładowanie takich emocji przydala by sie koncepcja zaniechana prawie 7 lat temu, piatkowy Chat Tweaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

a demo na PC zawiera te same samochody co demko na PS3 naprzyklad czy mamy jakis exclusive ? :)

 

czytalem gdzies ze wersje na rozne platformy beda mialy rozne dodatki ( rozne fury i trasy ), czy ktos doczytal wiecej o tym ?

 

Orgiusz , prosze Ciebie ...

 

ja mysle ze moderator przydalby sie bardziej w sytuacji gdy ludzie wykorzystuja forum w sposob niezgodny z regulaminem np obrazaja innych zeby siebie dowartosciowac itp.

jakos w topicu o Crysis nie banowales jak szlo kilkanascie postow o niczym nie zwiazanym z sama gra ( ja mam 5 fps wtedy , a wtedy to mam iles mb pamieci i mam 15fps i tak wkolko ), po co teraz wyladowywac frustracje na kilku forumowiczach ktorzy nikomu krzywdy nie zrobili ? no offence, ale mile widziana wyrozumialosc i zdrowe podejscie do ludzi :) przeciez na forum powinien byc dobry klimat a nie IV RP :P

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze Orgiusz ma race ile stron pozniej mamy czytac, ze demo idzie 6 czy tam ile ? przeciez to z gory wiadomo, ze nie bedzie lecialo max lacza jak sciaga to iles tysiecy ludzi. Jeden post starczy ze juz jest i tyle, pozniej jak sciagniesz to mozesz sobie napisac przy okazi twoich spostrzezen na temat dema "kurde sciagalo mi sie caly dzien 5kb/s" proste?

 

przyjazna atmosfera itd? OK jak najbardziej...ale to nie czat.

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobała sie większość NFSów... Najgorsze części to imho (in random order) NFS2, Carbon, Porshe (tak, tak), a najlepsza to jedynka urywająca głowy na pc, trojka czworka i Most Wanted... Nie wiem czemu ale mysle ze ta czesc bedzie lux..

Orgiusz, więcej wyrozumiałości, również apeluję; pamiętam Twojego perma w temacie o Crysisie.... Niesamowite nadużycie władzy imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...