Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś to włączyć na wolniejszym procku niż 2.8 podane w ymaganiach? Bo grafika mi siada 9500Pro, ram też tylko nei wiem czy opłaca się ciągnąć jak mi proc nie pociągnie, bo w pierwotnych było

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000, ale jako zalecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem kilkanaście lat to grałem w robo na atari x65 i to była klasa sama w sobie . W sonica the jeża mogłem grać godzinami a zwykły tetris w takiej szarej "konsoli" dawał mi satysfakcję której teraz nie osiągam grając w crysisa. Przestańcie płakać , rewolucji nie będzie , nocy się na tym nie straci ale imho fajnie będzie pojeździć. Jak sobie odpalę stare nfs to pogram 5 minut i myślę co za padaka.Sie przejdzie w kilka godzin i zapomni ot co , ale fajnie według mnie się te kilka godzin spędzi

Sorry ale takie gadanie pasuje do kogos kto nie ma nawet najmniejszego zamiaru kupic gry tylko ja sciagnac i zaliczyc. Gdybys mial na taka gre wydac ~120zl to chyba dwa razy bys sie zastanowil ;) Oczywiscie nie jade po nikim jesli chodzi o sprawy oryginalnosci softu bo sam swiety nie jestem. Poza tym ostatnio przeczytalem w jakims watku (na ppc, tematu nie pamietam) fajne stwierdzenie (z ktorym sie zgadzam) ze ktos kto kupil gre za ciezko zarobione pieniadze nie bedzie w stanie jej obiektywnie ocenic ;) ale to juz troche ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: może ktoś wrzucić plik Group18.cab na rapida albo gdzieś indziej? Mam błąd crc i nie chce mnie instalka puścić dalej.

 

edit: już nie trza.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja daruje sobie sciaganie. Dam szanse nowemu NFS'owi na konsoli, bo IMO właśnie na konsole jest przeznaczony głównie NFS :] Jeśli jednak nadal sterowanie i "miodność" gry bedzie na zenujacym poziomie, to nawet bardzo dobra grafika z duzym i stałym fps'em go nie uratuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie z wersja np. PSP xD. Niestety w wersjach na kieszonkonsolke zawsze cos wylatuje. Ciekawe co tym razem (poza grafika ofkors :P).

 

 

@feluś

Nie wiem czy juz grales w demko, ale w tym IMHO fajnie pojezdzic sie nie da xD.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz grales w demko, ale w tym IMHO fajnie pojezdzic sie nie da xD.

+1

 

dziwnie zeskalowana prędkość, w tym gripie (2 wyścig) na 3 biegu wleczemy się jak ślimak, pyk, 4 bieg, nagle dostajemy kopa i wydaje się, że jedziemy 2 albo 3 razy szybciej.

 

I w ogóle jakaś biedna ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz moje wrażenia... z laptopa (grafa nie kręcona).

Ustawienia 1024 (przeważnie medium, shadows off) i średnio 18-20fps, a z kamery "zza zderzaka" 22-26fps. Ogólnie nic rewelacyjnego, na poziomie średnim na obu trasach po pierwszym razie udało mi się dotrzeć jako pierwszy. Plusem jest imo ten dym - nie powoduje zupełnie spadku fps ;o Zobaczymy co przyniesie nam pełna wersja ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kto pracuje w EA, ale chyba jakies niezle polmozgi!!! Dac tryb Speed i zrobic trase z 4 zakretami na krzyz i sterowaniem jakbym taczke pelna ziemniakow prowadzil na targ!! Ten tytul powinien byc zbanowany, zakazany, albo najlepiej wysmiany. Grafika mi sie akurat podoba ,bo jest taka bardziej realna, ale tryby gry albo sam model jazdy ...? DRAMAT!!! Ogolnie jestem simracerem i gry arcade nie powinny mnie krecic ,ale czasem lubie przysiasc i strzaleczkami sie pobawic. W koncu wiekszosc zaczynala zabawe z NFSem ;)

 

Ja nie wiem czego od tego crapu oczekiwali?? TDU przy tym proshicie to jest najlepsza gra arcade w historii. Czy tak trudno popatrzec np na konsolowa GranTurismo?? Przeciez 70% sukcesu takiej gry to powinien byc model jazdy. A tu od 3 albo 5 czesci serwuja taka zenade, ze az glowa boli. W innych czesciach ala MW czy Underground bylo pare rzeczy, ktore mogly sie podobac i ktore w miare sklanialy ku rozgrywce, ale niestety proshit nie ma zadnych atutow. Oj przepraszam dym przy ruszaniu robi wrazenie i chyba caly team developerski zamiast skupic sie na wazniejszych aspektach gry przez ostatni rok robili idealny dym. Parodia!!! Najlepszym NFSem pozostanie chyba na wieki Porsche Unleashed. Szkoda, bo EA nie wydaje gier z polotem tylko crapoloty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Karas zgadzam sie w 200%

dla mnie TDU jest jak narazie niepokonany, taki Crysis wsrod scigalek "arcade"(chodzi o swobode i klimat wyspy), modele samochodow sa pieknie odwzorowane w TDU w porownaniu z tym shitem w pr0street. Nowy NFS to chyba najgorsza obok Underground odslona serii i nie boje sie tego powiedziec, nawet moj brat wysmial ta gre a jest fanem BMW :P

btw czy to nie smieszne ze samochod ktory skreca jak wagon z weglem po osiagnieciu wiekszej predkowsci lata jak samolot ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie troszkę pojeździłem i z fpsem najmniejszych problemów nie widziałem-generalnie od 34-81 fps w 1280x1024 aax4 all max. Super produkcja to moze nie jest - duzo migających textur np tarcze przebijające przez alufelgi ;) , ale pojeździć można .

post-7299-1194135602_thumb.jpg

post-7299-1194135701_thumb.jpg

post-7299-1194135722_thumb.jpg

post-7299-1194136117_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu to jednak Ati rulezuje w portach xklocka ;) U mnie na leciwym X1950pro w 1280/max AAx2 Aniso w trybie speed na poczatku 25FPS a po starcie od 33 do 50. W trybie Grip cos tam na poczatku 20 a potem pomiedzy 30 a 40, wiec mysle ze bardzo przyzwoicie jak na ta karte widzac ,ze na 8800GTSach nie maja jakos duzo wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na HD2600XT

ustawienia takie ...

Dołączona grafika

 

gra posiada tyle FPSow z AAx2

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

natomiast bez AA tyle:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

oraz inny tor rowniez bez AA

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

ogolnie nawet z AA da sie grac ... i spadki do 20FPS nie psuja az tak bardzo zabawy.

 

nie psuja bo gra jest tak zepsuta ze brak mi slow :/

jezeli chodzi o DEMO - to jest to najgorsza demka NFS jaka do tej pory sie ukazala. Zgadzam sie kompletnie z wypowiedzia KARASia.

 

Dodatkowo jazda dresowozem (BMW - Big Mexican Woman :P ) publicznosc w dresie albo w spodniczkach mini. Muzyka ...

 

Underground 1 oraz Most Wanted ... rulez ...

tyle mam do powiedzienia i gdzie jest Dodaj/Usun Programy :-]

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Karas

Jesli lubiasz czasem odpoczac od simracerow (jak i ja) to polecam Toce. Jest lepsza niz crap o nazwie TDU. A czesc trzecia ma nawet model jazdy poprawiony przy okazji offroad'ow.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu to jednak Ati rulezuje w portach xklocka ;) U mnie na leciwym X1950pro w 1280/max AAx2 Aniso w trybie speed na poczatku 25FPS a po starcie od 33 do 50. W trybie Grip cos tam na poczatku 20 a potem pomiedzy 30 a 40, wiec mysle ze bardzo przyzwoicie jak na ta karte widzac ,ze na 8800GTSach nie maja jakos duzo wiecej ;)

To na 8800 gts wszystko jest x2 łącznie z aa i fpsem ;).Duzo to pojęcie względne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem specjalistą od gier wyscigowyc i....zgadzam się z przedmówcą. I jeśli chodzi o need for speed pro street to ja odpowiem śpiewająco:

(tup, tup, tup, tup) NIIIIIIC CIEEEEE KAWEEEE GOOOOO...wieje nudą.

Najbardziej udane nfsy to według mnie: nfs 2, nfs3, nfs4, NFS5, dwa undergroundy, i most wanted. Reszta się nie nadaje do grania bo to tylko powielanie schematów. Szkoda mi chłopaków z EA bo wiadomo ze się nasiedzieli nad grą i to nie pare miesięcy, no ale żadnej innowacji w niej nie ma. Niestety. Jedyny plus to taki że ma mniajesze wymagania niż carbon.

 

PS - do tego nfsa też trzeba AGEIE? Bo samochody jak już zrobio fikołka na dach to płyną :lol:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej udane nfsy to według mnie: nfs 2, nfs3, nfs4, NFS5, dwa undergroundy, i most wanted. Reszta się nie nadaje do grania bo to tylko powielanie schematów. Szkoda mi chłopaków z EA bo wiadomo ze się nasiedzieli nad grą i to nie pare miesięcy, no ale żadnej innowacji w niej nie ma. Niestety. Jedyny plus to taki że ma mniajesze wymagania niż carbon.

Reszta to znaczy, ktore? Wymieniles praktycznie wszystkie (zabraklo na liscie NAJLEPSZEJ czesci czyli 1, a poza tym Carbona i High Stakes 2) i mowisz ze RESZTA ma byc powielaniem schematow? Powielanie schematow to jest wlasnie MW i Carbon, ktore byly popluczynami po U1 i U2. HS2 tez w sumie nie zachwycal i byl powrotem do 3, ale gralo sie w to przyjemnie. Poza tym wiekszosc osob psioczy w glownej mierze dlatego, ze giera ssie pyte pod wzgledem optymalizacji. Demko jest BARDZO ubogie i tutaj zgoda, tylko ze przez to ze jest okrojone ciezko jest ocenic cala gre jaka wyjdzie. Macie zaledwie 2 tryby, dwie fury (nie wiadomo w jakim stopniu i czym stuningowane). Poza tym. niektorzy spodziewali sie ujrzec hybryde Gran Turismo i U1, a prawda jest taka ze ok, zmniejszyli mega arcadeowe podejscie do tematu, ale nadal jest to wybitny arcade (jak zreszta cala seria). Troche mnie to dziwi, Carbon juz byl totalnym dnem, a jednak mimo wszystko wszyscy w to grali (chociaz zarzekali sie ze nie). W koncu przychodzi zmiana (dobra czy nie dobra to sie oceni po fullu) i znowu lamenty, jakie EA to mofo i jak to hajsy chca wyciagac. Come on, zdecydujcie sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, demko bardzo ubogie :( Pewnie wielu z nas będzie miało nadzieje,że full cosik tam pokarze, a to imo spowoduje tylko nabicie kieszeni EA i utwierdzenie ich, że to co robią dobre jest.

 

NFS jako arcade powinien być lekki, łatwy i przyjemny. U2, MW niewątpliwie takimi były (U1 też dawał rady, ale ze wzgl na jego błędy wole U2).

Tyle,że teraz odbiegamy od tematu.

 

Przydałby się widok z kokpitu, aczkolwiek z maski też da rade i to imo jedyny słuszny widok, przynajmniej jeśli chodzi o kiere.

Zresztą zaraz odpale na klawie i zobacze jak to chodzi.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie a scigalkach arcade chodzi o to zeby w samochod ladnie sie wczuc, troche pobalansowac, jakies poslizgi na zakretach itp. A tutaj... samochod jezdzie jak po sznurku lub przyklejony do gleby. Przy wiekszych predkosciach to juz nei ma co gadac - Porazka. Juz w takim MW dalo sie o wiele lepiej pojezdzic chociaz takze czulo sie troszke jak na uwiezi bo np. nie mozna bylo normlanie wystartowac tylko odrazu palac gumke...

 

Boje sie myslec co bedzie z NFSem za pare lat xD...

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja wtrącę swoje 3 grosze...

Wielkim fanem NFSów nie jestem, ale w trójeczkę, Undergrounda 1 i Most Wanted się zagrywałem.

Jednak to co zobaczyłem po zainstalowaniu ProStreeta wprawiło mnie w osłupienie...

Takiej kaszany to ja na oczy jeszcze nie widziałem! Ta "gra" wygląda jak niskobudżetówka za 19.99 a może nawet gorzej - porównanie grafy tego czegoś z chociażby TDU wypada dla nowego Speeda KATASTROFALNIE! Dosłownie przecierałem oczy ze zdumienia, grafa retro :lol2: No dobra, grafika nie jest najważniejsza, liczy się grywalność, a ta - jak dla mnie nie istnieje. Koszmarne sterowanie (gram na padzie), samochód sam zwalnia na zakrętach - niezależnie od wybranego poziomu trudności, po prostu kosmos, Overspeed bije tego crapa na łeb.

Szczerze dziwię się osobom, którym to demo się spodobało. Gdyby gra nazywała się inaczej pewnie wszyscy wylewali by na nią wiadro pomyj. Ale magia tytułu działa....

Możliwe, że pełna wersja będzie lepsza, nie mówię, że nie, ale wątpię, żeby zmienili model jazdy czy grafę. Jakieś tuningi i inne bzdety owszem, ale tego co najważniejsze czyli grywalności nie spodziewam się większej. Podsumowując, Need For Speed: Pro Street Demo to dno i dziesięć metrów mułu. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wcześniej czasu, ale myślę, że jednak powinienem poprzeć moją opinię jakimiś dowodami: przede wszystkim trzęsąca się kamera - co to w ogóle ma być? Mam 60FPS, a przez ten efekt wygląda to jak 20FPS.

 

Menu - błędy, błędy i błędy - czasami trzeba kliknąć parę razy, by jakaś opcja uległa zmianie, wszystko się trzęsie po jakiejkolwiek zmianie ustawień.

 

Oprne skręcanie - mi to całkowicie nie odpowiada.

 

Model zniszczeń - jakiś tam jest, tylko tyle można powiedzieć.

 

Podoba mi się za to to, że łatwo stracić panowanie nad pojazdem, gra nie jest aż tak źle zoptymalizowana jak Carbon no i czuć tę prędkość :).

 

Nie jestem jednak pewien, czy chciałbym ją kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model zniszczeń...hmm, trochę ciężko powiedzieć o modelu,bo te zniszczenia albo są albo nie. Wystarczy raz wypaść z trasy i pozamiatane,a czy słabe/mocne uszkodzenie wpływa na jazde? Ja nie zauważyłem. Tak czy inaczej w tej grze największym naszym wyzwaniem jest nie przeciwnki,a utrzymanie się na drodze.

 

Efekt nos też jakiś dziwny. Dotychczas w nfs dało rady coś tam jeszcze wydusić na liczniku. Tutaj jadąc max 320 wciskamy nos, efekt wizualny jest, ale prędkość ta sama wtf O_o

 

Skoro dali zamknięte trasy, to mogli też dać Replay, choć właściwie kto chciałby to oglądać...

pzd

 

Btw jeśli chodzi o demka, arcade i totalne gnioty. Nie chwale nfsps,ale kto uważa,że to najgorsze cuś niech odpali juiced2 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzęsąca się kamera - co to w ogóle ma być? Mam 60FPS, a przez ten efekt wygląda to jak 20FPS.

Też mi to przeszkadza, gra wygląda jak by bardzo zwalniała przycinała się co też wpływa w duży stopniu na to że nowy nfs to gniot i nie chce mi się w niego grać, ja wiem wiem to jest demo może w pełniej wersji będzie lepiej..., ale i tak raczej nowego nfs nie ruszę w ogóle.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...