Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to najlepszy NFS w jaki ostatnio grałem. Kariera na Kingu jest bardzo ciekawa, nie jest za łatwo ani za trudno. No niestety kiera przy nowym NFS'ie jak najbardziej wskazana, przynajmniej na dragach. Ogólnie bardzo mi się podoba, ładna graficzka i widoczki, wreszcie coś nowego :) Co do wymagań to 1280x720 i wszystko na maxa na moim sprzęcie non stop 60 FPS i więcej, czasami spadki do 50 FPS, więc jest rewelacja.

 

@Jordan_23... dokładnie masakra, też to miałem napisać, produkują się jak grzyby po deszczu ;) A później będzie długi sezon ogórkowy.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystepuje na C2D, ale tylko czasami i bardziej wygląda to jak chwilowy spadek FPS niż przycięcie - takie spowolnienie. Było to już w Most Wanted, teraz znowu jest z tym problem. Jestem pewny, że to wina sterów, niedługo to poprawią tak jak było w MW.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie co chcecie, ale nowy NFS jest niezły!

nareście przydają się hamulce i nawet istnieje coś takiego jak docisk przedniej osi na zakrętach do tego da sie poznać po samej jeździe na którą oś jest napęd. zapowiada soczyście. ide grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy coś się zmieniło względem dema?, chodzi mi głownie o model jazdy autem bo w demie był on do pupy jak dla mnie.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji pełnej jest chyba możliwość regulacji tego i owego, więc myślę, że sterowanie samochodem będzie można dostosować do własnych preferencji.

 

Poza tym - fajnie się jeździ Mazdą RX-7 (która zapewne jest wersją do drift-u) na mapach speed challenge :lol2:.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy coś się zmieniło względem dema?, chodzi mi głownie o model jazdy autem bo w demie był on do pupy jak dla mnie.

Nie wiem na czym jeździsz, ale sterowanie na klawiaturze jest spieprzone ja gram na padzie i IMO fizyka jest lepsza niż w TDU B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie Nowy Need for Speed w pełnej wersji sklepowej pozamiatał !!!!!!! :)

Pełna wersja a demo to niebo a ziemia !!!

Polecam najnowsze stery 169.09 bo dają niezłego kopa !!!

Demo to była chała ale teraz śmiem stwierdzic ze Nowy Pro Street to najlepsza ścigałka na PC jaka kiedykolwiek wyszła !!!!!!

Gra masakrator !!!!!!!!!!!!

POLECAM !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie Nowy Need for Speed w pełnej wersji sklepowej pozamiatał !!!!!!! :)

Pełna wersja a demo to niebo a ziemia !!!

Polecam najnowsze stery 169.09 bo dają niezłego kopa !!!

Demo to była chała ale teraz śmiem stwierdzic ze Nowy Pro Street to najlepsza ścigałka na PC jaka kiedykolwiek wyszła !!!!!!

Gra masakrator !!!!!!!!!!!!

POLECAM !!!!!!!!!!!!

Dokładnie tak, wcześniej zlekceważyłem tę grę, ale po zagraniu w pełniaka zmieniłem zdanie diametralnie :D Wymiata na całej linii, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym jeździsz, ale sterowanie na klawiaturze jest spieprzone ja gram na padzie i IMO fizyka jest lepsza niż w TDU B)

To dobrze :), też będę grać na padzie bo na klawie to masakra była w demie. Po wypowiedziach widzę że jednak full jest lepszy od kiczowatego demka, już niedługo się przekonam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest totalnie spieprzona chocbym nie wiem jakie detale nastawil to gra przycina tak jakby na 0,5 sekundy sie zatrzymywala....nie wiem o co chodzi ale dobrze ze nie kupilem oryginalu bo w to po prostu nie da sie grac na Athlonie 64 bit 3500+ 1.5 giga ramu i ge force 7600 GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest totalnie spieprzona chocbym nie wiem jakie detale nastawil to gra przycina tak jakby na 0,5 sekundy sie zatrzymywala....nie wiem o co chodzi ale dobrze ze nie kupilem oryginalu bo w to po prostu nie da sie grac na Athlonie 64 bit 3500+ 1.5 giga ramu i ge force 7600 GT

spróbuj ze sterownikami

 

@CarsonPoland

już pisałem tobie na gg, że przynajmniej grawitacja istnieje, a samochód nie skacze na byle górce po 200m :wink: nawet jak sie postarać to po poślizgu i wpadnięciu w piach można sie na dachu zatrzymać :D póki co gram 3 może 4h i mam dopiero 2-3% kariery :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ze sterownikami

 

@CarsonPoland

już pisałem tobie na gg, że przynajmniej grawitacja istnieje, a samochód nie skacze na byle górce po 200m :wink: nawet jak sie postarać to po poślizgu i wpadnięciu w piach można sie na dachu zatrzymać :D póki co gram 3 może 4h i mam dopiero 2-3% kariery :rolleyes:

Widocznie grales w tdu tylko w trybie "hardKore" ;) NFS przeszedl chyba metamorfoze wzgledem demka, bo to co bylo w demku mozna nazwac co najwyzej simem pchania taczki z ABSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ze sterownikami

 

@CarsonPoland

już pisałem tobie na gg, że przynajmniej grawitacja istnieje, a samochód nie skacze na byle górce po 200m :wink: nawet jak sie postarać to po poślizgu i wpadnięciu w piach można sie na dachu zatrzymać :D póki co gram 3 może 4h i mam dopiero 2-3% kariery :rolleyes:

 

mam najnowsze sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo co u kredka sprzęt troszeczkę słabszy i tnie nie miłosiernie bez względu na detale. Próbowałem sterowników 169.09 i 169.01 na tych drugich trochę lepiej ale i tak nie da się grać. Postawiłem nawet na szybko świeża winde i też nic nie ma to jak optymalizacja gier pod najnowsze karty aby tylko kupować. Bogu dzięki że mam jeszcze xboxa 360 i prawdę mówiąc to szlak mnie trafił że tak spieprzyli optymalizacje gry na PC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w demie miałem takie 0.5s przycinki/zwolnienia nie dało się tak grać, zobaczę jak będzie w pełnej jutro powinienem mieć fulla to oblukam. Kiedyś jak miałem jeszcze radka x600pro to w niektórych grach miałem całkiem coś podobnego takie krótkie zaciachy co chwile, pomagało zmniejszenie rozdzielczości a potem znów jej zwiększenie np 1024-768/800-600/1024-768, demko już wywaliłem z dysku więc nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaze to w taki sposob:

 

Wymagania sprzętowe:

System - Windows XP/Vista

Procesor - 2.8GHz lub szybszy (Windows Vista wymaga 3.0 GHz)

Pamięć - 512 MB RAM (Windows Vista wymaga 1 GB RAM)

Twardy dysk - 8.1 GB (16 GB wymagane dla wersji elektronicznej, formaty FAT16 i FAT32 nie są obsługiwane przez wersje elektroniczną)

Napęd DVD - 8x (nie dotyczy wersji elektronicznej)

Karta Graficzna - 128 MB z Pixel Shader 2.0 (tylko AGP i PCIe)*

Karta Dźwiękowa - Kompatybilna z DirectX 9.0c

Karta Graficzna - DirectX - Wersja 9.0c

Online Multiplayer - 512 Kbps i lepiej; 2-8 Graczy

Sterowanie - Klawiatura, Mysz

Dodatki - Kierownica USB / Dual Analogue Gamepad

 

------------------

 

Mój Komputer:

System - Windows XP

Procesor - AMD Athlon 64 Processor 3200+, MMX, 3D Now, 2,4GHz

Pamięć - 1024 MB RAM

Twardy dysk - Barracuda SATA 7200

Napęd DVD -------

Karta Graficzna - NVidia Geforce 7600 GS Sonic 256MB Ram

Karta Dźwiękowa - Kompatybilna z DirectX 9.0c

Karta Graficzna - DirectX - Wersja 9.0c

Online Multiplayer - LAN

 

--------------------

 

I teraz Na ustawieniach MAX - Gra Niemiłosiernie Mi się przycina nie da się grac.

 

Na Medium to Samo.

 

Na Low Wszystko da się grać ale dalej są gdzie niegdzie cięcia.

 

Prosze mi powiedzieć Dlaczego. I na przyszłośc jesli słaby sprzęt to co polecacie Wymienić Dołozyć itp.

 

PES 2008 tez mi sie przycina :(

 

z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny tego co mowisz? Bo az nie moge w to uwierzyc.

ja jestem ;) nie ma w końcu jazd 250km/h po zakrętach bez konsekwencji, wygląda na to, że zniszczenia też mają "jakiś" wpływ na jazdę. Gra po prostu została dopracowana i o dziwo (wstyd mi, że to mówię :P), może mnie wciągnąć tak jak MW, a tej części trzymam się do teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś powiedzieć dlaczego przy kompie takim jak w sygnaturce tnie sie nie miłosiernie na każdych detalach. Może ta gra bardzo wykorzystuje procesor? Mam nadzieje że jak sie przesiąde na 8800GT bedzie lepiej chodzić jak myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...