Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

No za 55 furek naleza sie brawa (zwlaszcza za kilka porschakow) panom z ea ;) Fizyka faktycznie sie poprawila, uszkodzenia fajnie wygladaja a dzwieki silnkow w koncu przypominaja ich realne odpowiedniki (w jakims tam stopniu, napewno jest lepiej niz w poprzednich czesciach). No ale niestety wydajnosc niszczy przyjemnosc z grania, caly czas grafika jakby sie dlawila/zapychala. Zwalnia i za chwile przyspiesza. Posprawdzam jeszcze rozne stery ale z tego co widze to wszystkim tak chodzi nowy nfs na gf7600

 

Ta trzepiaca sie kamera jest po prostu okropna...

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem w karierze pierwszy Race Day, ustanowiłem przy każdym wyścigu rekord, ale każdy inny niż pierwszy Race Day jest dla mnie zablokowany.. o co chodzi?

 

Na moim configu, na 1024x768 przy full detalach z wyjatkiem AA smiga 40 - 45 fps :)

Edytowane przez PB782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do innych NFS faktycznie jest spory postęp. Jednak przyrównywanie tego do TDU to raczej nieporozumienie:-)

 

Ja także mam problemy z wydajnością, a w 1024 bez aa gra wygląda hmm obrzydliwie? Na fpsy znacząco wpływa (in plus) wyłączenie dynamicznego oświetlenia przy reszcie na max bez aa i anizo mam 35-50 fps), ale wtedy gra jest jeszcze brzydsza.

 

Jednak gdybym dysponował 8800 to zapewne po Tdu byłaby to najlepsza zręcznościówka w jaką grałem.

 

ps - grając na DFP mam podobne wrażenia jak w tdu i inne tego typu gry tzn. tragedia. Szkoda, że twórcy takich gier nie potrafią zrobić w miarę porządnego ff. To co jest nie pozwala poczuć niczego, no ale idzie się przyzwyczaić choć po rf czy gtl-u ciężko:-) Wiem, że to inna bajka ale jakaś namiastka by wystarczyła.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos ograniczyc SM do wersji 2.0?

 

Co do tych ciaglych doczytek co pare sekund to wydaje mi sie ze wlaczenie Vsync zalatwia sprawe ;) Przynajmniej u mnie to doczytywanie zniknelo ale niska wydajnosc nadal pozostala. Nie wiem czy to ma znaczenie ale oprocz tego, ze wlaczylem vsync w grze to zrobilem to takze w rivie i ustawilem prerenderowanie klatek na 5. Sprawdzcie, moze i wam pomoze.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wasze komentarze na temat tego NFS`a to wnioskuje, że wcale nie jest taki zły na jakiego się zapowiadał ;) Martwi mnie fakt, iż gra jest bardzo wymagająca z tego co czytam - jak myslicie da rade jako tako pójść na moim sprzęcie?

Nieco wczesniej pisalem jak przy podobnym konfigu sie zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki crapowaty ten nfs jak myslalem ze bedzie, ale z drugiej strony nie porwal mnie nawet troszeczke. Klimat podobny do "wyścigowych wojen z pierwszych szybkich i wściekłych, za co duży plus. :)

Mi chodzi płynnie na 1440x900 coś spieprzyli wsparcie starszych kart grafcznych.

 

PS. Czy da się gdzieś poza karierą tworzyć własne auta? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji, a lubiłem się tym bawić w poprzednich nfs-ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie oświetlenia świata. cienie na medium, aax2 i anizo 4 reszta max przy 1024 mam teraz - 30-60 i nie ma szarpania. Już jest ten fajny efekt zmiękczenia i wygląda to tak jak powinno. Odszczekuje wcześniejszą wypowiedź:-)

 

ps. Subaru wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dziala Wam analogowo gaz/hamulec ? U mnie na Logitech ChillStream (oryginalne sterowniki lub XBCD) i Saitek ST290 niezaleznie od ustawien (na padzie ustawienia na manetki z przodu a na joyu os pionowa) gaz i hamulec zawsze dzialaja w trybie digital a nie analog czyli albo wcisniete na maksa albo wycisniete. Przez to gra w trybie drag jest praktycznie nie mozliwa bo nie da sie utrzymac obrotow przy starcie w odpowiednim zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś strzeliłem sobie formata i przycinki zniknęły jak ręka odjął :D. Teraz to da się grać normalnie, gra nawet fajna różnica między demem jest ogromna, demko było całkowicie skopane. Jednak nowy nfs nie okazał się aż takim gniotem w moich oczach jaki zobaczyłem na przykładzie dema.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nabyłem fulla i jak dla mnie gra rządzi zaraz po TDU :)

Jeśli NFS'y będą się rozwijać w taką stronę to może być tylko lepiej.

Gra jest bardzo dopracowana. Widać, że chłopaki się postarali, nawet autobusy i pociągi sobie śmigają.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to coś wam 7600 niedomagaja :]

 

na x800gto @ 520/530 pograłem właśnie w 1440x coś tam :] z detalami powyżej low

 

mam za to dwie małe uwagi do gry - 1. na giga ramu doczytuje podczas jazdy i są lekkie ale częste przycinki,, 2. zwiesza się co jakiś czas,, wyskakuje do pulpitu,, szczerze nie przeszkadzają mi te wady.. gra jest po prostu goowniana i i tak nie będę w nią grał,, fizyka ? te samochody nie mają zawieszenia, mają tylko gripa.. nissanem coś nie idzie robienie boka,, nie da rady mu pomóc robiąc kierownicą szybkie lewo-prawo,, to powinno zabić każdy samochód,, no chyba że nie ma zawieszenia tylko gripa :P mała tojotka podobnie, amerykaninem również. oczywiście king (lekka śmiechawka jak się doczyta że king tzn że nie trzeba nam pomóc skrecać i hamować,, no szkoda,,) i zero helpów poza autosprzęgłem,, nie nie przesadzam - jazda w stylu starych nfsow jest mozliwa przy full "realiźmie", pełen gaz pełen skręt gumy piszczą wyjeżdżamy idealnie z zakrętu

 

co do ekstra damage - owszem drobne uszkodzenia wyglądają nieźle ale próba z latarnią oblana,, 220mph (to w demie..) w latarnię i odpadł przedni zderzak,, samochód wyglądał jak po 20kmh w żywopłot

 

dostaliśmy więc grę w stylu ea - kolorowy teledysk który swietnie poradzi sobie bez naszego udziału,, kupe marketingowego gadania a na koniec gre w ktorą i tak wszyscy będa grali,, ja nie rozumiem do końca.. w każdym razie wysiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam za łatwo na KINGU to wejdzcie w ustawienia np. gripa i wyłączcie wszystkie helpy, gwarantuje, że polegniecie na zakrętach :)

 

Tu jak to zrobić:

 

Dołączona grafika

To było pierwsze ustawienie gry zaraz po ustawieniem na king'a, ale jakoś w zakrętach nie ma problemów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam za łatwo na KINGU to wejdzcie w ustawienia np. gripa i wyłączcie wszystkie helpy, gwarantuje, że polegniecie na zakrętach :)

 

Tu jak to zrobić:

 

Dołączona grafika

 

No na kierownicy to nie ma innej opcji. Trudno nie jest ale jeździ się bardzo fajnie. Jak koledze forest kila zbila nie pasuje to zapraszam na rf, gtl i gtr2. NFS nie miał być realistyczny a przyjemny i taki właśnie jest (imo oczywiście).

 

ps. jak ustawiacie kierownicę? Ja dałem 400 stopni, ff (w grze) na 45 % a w wingman profilerze 100%, 5%, 5%, 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...