Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

zawiodłem się na tej grze :( pewnie tdu spaczyło mi spojrzenie na tego typu gry ;)

nic dodać nic ująć.

a btw .. .jak mnie drazni strasznie te przyspieszanie w grze - nie scinki tylko np jade 20 fps i nagle 50fps i znow 20fps ..... az sie pozygac mozna - jak ktos ma chorobe lokomocyjna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

nic dodać nic ująć.

a btw .. .jak mnie drazni strasznie te przyspieszanie w grze - nie scinki tylko np jade 20 fps i nagle 50fps i znow 20fps ..... az sie pozygac mozna - jak ktos ma chorobe lokomocyjna :P

Te scinki to dziwny motyw bo na A64+8600GE to mialem , na E2140+8600GT nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tak, na sprzęcie z podpisu podkręciłem procka do 2.2ghz i grafikę z standardu do 600/700 do tego dałem timingi pamięci w biosie z auto na takie jakie powinny być, wyłączyłem vsync w riva tuner i gra chodzi trochę lepiej przynajmniej tak już nie ścina ale i tak nie jest dobrze. A teraz poprawcie mnie jeżeli się mylę bądź jestem ślepy :

Czy z opcji tuningu wizualnego w sensie zmiany body kita mamy raptem tylko 4 możliwe opcje ? Czy ja czegoś nie mogę tam znaleźć bo jeżeli tak to naprawdę się zawiodę na tej grze bo więcej opcji tuningu wizualnego jak naraźie to pierwszy underground miał. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell Jak potrzebuje sobie pograć w gry które nie maja tuningu to włączam Forze 2 lub Project Gotham Racing 4 i bawię się przy nich o niebo lepiej niż przy jakim kolwiek NFS'ie. Jednak NFS jak to NFS zawsze słynął z "dużego rozmiaru" tuningu wizualnego, a teraz ? przecież to kicz jest jakiś, głupie Juiced 2 ma już więcej opcji jeżeli chodzi o tuning wizualny. Pro Shit się powinna ta gra nazywać. :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem u siebie wersję pełną i żadnych freezów nie mam - tak samo jak w demie. Wszystko chodzi płynnie.

 

Sterowniki - 163.71.

 

Grałem na padzie - nie umiem, źle mi się skręca, choć w zakręty wchodzi się łatwiej niż na klawiaturze, do gry na której jestem już przyzwyczajony i to dzięki niej zdobywam lepsze osiągi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was na padzie? Bo ja mam problem. Kiedy gram na padzie to samochód jedzie wolniej niż wtedy gdy gram na klawie. Jest też taki irytujący problem, że jak tylko minimalnie nacisne krzyżak to to zaraz leci dym z opon, opony piszczą i samochód zwalnia. Jak gram na klawiaturze to nie ma czegoś takiego. W ogóle auto zachowuje się tak jakbym jechał 200km/h i chciał zmienić kierunek jazdy o 180 st. :blink: Pamiętam jak raz u znajomego grałem w Toce Race Driver 2 na padzie to też miał taki problem. Wiecie może jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was na padzie? Bo ja mam problem. Kiedy gram na padzie to samochód jedzie wolniej niż wtedy gdy gram na klawie.

Logitech Rumblepad 2 - bez zastrzeżeń, bez problemów.

 

Sterowników żadnych nie instalowałem.

 

Być może za parę dni będę miał możliwość sprawdzenia na Logitech-u Chillstream.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zes teraz pojechal po calej linii :mur:

tuning wizualny jest dla kobiet i ludzi z kompleksami ;)

A ja sie z tym poniekad zgodze :] samochod ma byc lekko ospoilerowany a nie nadmuchany jak balon.. i ma miec duzo pod maska. To ma byc samochod a nie swiecaca choinka :) Pamietajcie ze dobre samochody ciezko sie tuninguje wizualnie... porsche... audi r8..... ferrari... tego sie nie tuninguje bo sa tak piekne ze nie ma w nich co upiekszac ;) Jednak mocy pod maska nigdy za malo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś polecić dobry samochód do dragu? bo resztę mam w miarę sensowną, a draga jakoś nie mogę sobie dobrać... niby próbowałem suprę i tylko ona się do czegoś sensownego nadaje, ale chyba wolałbym coś z american muscle... jak ktoś ma coś sprawdzonego to niech da znać, jestem po pierwszym odblokowaniu aut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paweł.s

 

Chevelle SS albo Shelby GT500 (te nowe, co jak Mustang wygląda) ewentualnie Pontiac GTO z '65. Jak wybierzesz Chevelle to od razu "wydłużaj" biegi ma potencjał, ale ewidentnie brakuje tej 6stki.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukałem auta do dragu. Popatrzyłem chwilke na czym npc wyciągają najlepsze czasy i wziąłem Supre. Póki co na dwa koła i <8s,ale jeszcze nie wiem jak to się sprawdzi na 1/2.

Do driftu nawet nieźle idzie GT500.

 

Teraz szukam czegoś do gripu, jeżdżę póki co zwykłym EVO,ale strasznie ucieka na zakrętach :(

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja corvetta C06, też wyciąga 403, tylko jak krótsze przełożenia jej dałem to w 3/4 trasy na 1/4 mili już nie przyspiesza:) Corvetta ma 760kucy, i czas na 1/4mili to ponizej 7sec , na poziomie Zawodnik nei wiem czy ma to jakies znaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to tylko drag, który jest w końcu normalny (nie to co w poprzednich wersjach, jakieś jazdy po mieście między samochodami), grip jest nudny jak flaki z olejem (nawet wypadajac co 2 zakret z trasy i tak sie wygrywa), drift nijaki a speed challenge jak to ktoś określił: wyścig taczek z ABSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Wszystkich którzy maja problemy z Prostreet... nie wiem czy zauwazyliscie ale najpierw uruchamia sie program DOSowski a dopiero pozniej gra... i ten program jest przyczyna problemow z plynnascia gry. Z moich doswiadczen z programami pracujacymi w DOSie wynika XP! + DOS + AMD = 100% uzycie procesora .... i to jest przyczyna ze gra sie przycina ... a nie to ze ma duze wymagania. Jezeli nie wierzycie , uruchomncie gre a pozniej ja schowajcie do paska przycisnijcie ctrl+alt+delete i zobaczycie jakie jest uzycie procesora. PzDr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ładna ta Supra, tylko czemu ja swojej nie moge tak ulepszyc. Wszystko z najwyższej półki i max coś koło 600 kucy wyciągam. Na chwilę obecną to:

Próba prędkości GT-R[R34], pokonałem nim mistrza ja śmigam dalej 391 max predkośc po tuningu

Drift RX-8 3500ptsów da radę nakręcić.

Drag Ford GT-1/4 -8.64s, 1/2 -13.80

2 kółka corvette Z06--329M

No i na codzień Evo X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś polecić dobry samochód do dragu? bo resztę mam w miarę sensowną, a draga jakoś nie mogę sobie dobrać... niby próbowałem suprę i tylko ona się do czegoś sensownego nadaje, ale chyba wolałbym coś z american muscle... jak ktoś ma coś sprawdzonego to niech da znać, jestem po pierwszym odblokowaniu aut ;)

Dodge Charger R/T ;]]

 

Full tuning lvl 3 i...

 

Max jazda na 2 kołach: 440m

Best time 1/4 mili: 7.55s ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...