Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie taka rzecz: mam Nissana 240SX stuningowanego na full, jednak jest już za wolnym pojazdem aby wygrywać wyścig.

Mam na koncie 75000, więc myślę sobie: kupię BMW M3 E46. A tutaj zonk: mimo iż mam kasę nie mogę kupić auta. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm nie wiem co roibć! ciagle te zacink jakbym grał przez net normalnei laguje.

Obojętnie jakie ustawienia i tak są... najlepiej chodzi z AA 2x i 1024.x768 i wszystko na high!

no nie wiem co jest jak temu zapobiec? mam system zasyfiony czy co?

Crysis mi lepiej chodził!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem przed chwilą fulla i rzeczywiście widzę lekki wzrost wydajności względem dema. Co prawda trwało to 10min bo trzeba lecieć do pracy ale narazie co mnie bardzo wq****o to menu i sposób poruszania się po nim, katastrofa! ;o

 

ja wręcz odwrotnie, na sterach poleconych wcześniej demo śmigało na max detalach 1280x1024, na full wersji czkawka, następnym razem włączę i lepiej, teraz wgrałem najnowsze stery i dalej pupa :mur: , co dziwne po wyłączeniu otoczenia na minimum i anizo x2 to samo, czkawka :mur:

chyba naprawdę coś spaprane mają w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ma normalne wymagania to dlaczego w readme pisze ze wystarczy 128mb grafy z PS 2.0, 512 ramu i procek P4 2.8 czyli rozumiem ze A64 3000+ to jest az naddto bo athlony wydajniejsze w grach od P4.

 

skoro tak to ja sie pytam dlaczego na takim kompie jak mam ja i wielu innych uzytkownikow ma scinki, podkreslajac za kazdym razem ze nie zalezy to od rozdzielczosci i detali jakich wybierzemy?

 

gdybym przeczytal w readme ze minimum to x2 cz cd2 2gb ram i jakis gf 79 czy 88 to bym, nie mial jakichkolwiek watpliwosci dlaczego sie na moim kompie dzieje tak a nie inaczej. po prostu nie spelnia minimum zalecanego przez producenta.

 

no chyba ze zanirzanie wymagan jest celowe by gra trafila do szerszego grona uzytkownikow bo wkoncu nie moge powiedziec ze nie dziala bo dziala i na upartego grac sie da, lub tak jak przypuszczam cos jest nie tak z optymalizacja...

 

a to lista kart graficznych obslygiwanych przez gre

 

ATI

Radeon 9500 series

Radeon 9600 series

Radeon 9700 series

Radeon 9800 series

Radeon X550 series

Radeon X600 series

Radeon X700 series

Radeon X800 series

Radeon X850 series

Radeon X1300 series

Radeon X1600 series

Radeon X1800 series

Radeon X1900 series

Radeon HD 2400 series

Radeon HD 2600 series

Radeon HD 2900 series

 

NVIDIA

GeForce 6200 series

GeForce 6600 series

GeForce 6800 series

GeForce 7300 series

GeForce 7600 series

GeForce 7800 series

GeForce 7900 series

GeForce 8500 series

GeForce 8600 series

GeForce 8800 series

GeForce FX 5950 series

 

przeciez mozna powiedziec ze kilka graf jest z minionej epoki i producent podaje ze gra je obsluguje, czyli grac sie da. tylko pytanie czy grac sie da czy gra sie na takich kartach urubhomi? a to juz jest zasadnicza roznica - granie a uruchomienie.

 

skoro ma normalne wymagania to dlaczego w readme pisze ze wystarczy 128mb grafy z PS 2.0, 512 ramu i procek P4 2.8 czyli rozumiem ze A64 3000+ to jest az naddto bo athlony wydajniejsze w grach od P4.

 

skoro tak to ja sie pytam dlaczego na takim kompie jak mam ja i wielu innych uzytkownikow ma scinki, podkreslajac za kazdym razem ze nie zalezy to od rozdzielczosci i detali jakich wybierzemy?

 

gdybym przeczytal w readme ze minimum to x2 cz cd2 2gb ram i jakis gf 79 czy 88 to bym, nie mial jakichkolwiek watpliwosci dlaczego sie na moim kompie dzieje tak a nie inaczej. po prostu nie spelnia minimum zalecanego przez producenta.

 

no chyba ze zanirzanie wymagan jest celowe by gra trafila do szerszego grona uzytkownikow bo wkoncu nie moge powiedziec ze nie dziala bo dziala i na upartego grac sie da, lub tak jak przypuszczam cos jest nie tak z optymalizacja...

 

a to lista kart graficznych obslygiwanych przez gre

 

ATI

Radeon 9500 series

Radeon 9600 series

Radeon 9700 series

Radeon 9800 series

Radeon X550 series

Radeon X600 series

Radeon X700 series

Radeon X800 series

Radeon X850 series

Radeon X1300 series

Radeon X1600 series

Radeon X1800 series

Radeon X1900 series

Radeon HD 2400 series

Radeon HD 2600 series

Radeon HD 2900 series

 

NVIDIA

GeForce 6200 series

GeForce 6600 series

GeForce 6800 series

GeForce 7300 series

GeForce 7600 series

GeForce 7800 series

GeForce 7900 series

GeForce 8500 series

GeForce 8600 series

GeForce 8800 series

GeForce FX 5950 series

 

przeciez mozna powiedziec ze kilka graf jest z minionej epoki i producent podaje ze gra je obsluguje, czyli grac sie da. tylko pytanie czy grac sie da czy gra sie na takich kartach urubhomi? a to juz jest zasadnicza roznica - granie a uruchomienie.

 

skoro ma normalne wymagania to dlaczego w readme pisze ze wystarczy 128mb grafy z PS 2.0, 512 ramu i procek P4 2.8 czyli rozumiem ze A64 3000+ to jest az naddto bo athlony wydajniejsze w grach od P4.

 

skoro tak to ja sie pytam dlaczego na takim kompie jak mam ja i wielu innych uzytkownikow ma scinki, podkreslajac za kazdym razem ze nie zalezy to od rozdzielczosci i detali jakich wybierzemy?

 

gdybym przeczytal w readme ze minimum to x2 cz cd2 2gb ram i jakis gf 79 czy 88 to bym, nie mial jakichkolwiek watpliwosci dlaczego sie na moim kompie dzieje tak a nie inaczej. po prostu nie spelnia minimum zalecanego przez producenta.

 

no chyba ze zanirzanie wymagan jest celowe by gra trafila do szerszego grona uzytkownikow bo wkoncu nie moge powiedziec ze nie dziala bo dziala i na upartego grac sie da, lub tak jak przypuszczam cos jest nie tak z optymalizacja...

 

a to lista kart graficznych obslygiwanych przez gre

 

ATI

Radeon 9500 series

Radeon 9600 series

Radeon 9700 series

Radeon 9800 series

Radeon X550 series

Radeon X600 series

Radeon X700 series

Radeon X800 series

Radeon X850 series

Radeon X1300 series

Radeon X1600 series

Radeon X1800 series

Radeon X1900 series

Radeon HD 2400 series

Radeon HD 2600 series

Radeon HD 2900 series

 

NVIDIA

GeForce 6200 series

GeForce 6600 series

GeForce 6800 series

GeForce 7300 series

GeForce 7600 series

GeForce 7800 series

GeForce 7900 series

GeForce 8500 series

GeForce 8600 series

GeForce 8800 series

GeForce FX 5950 series

 

przeciez mozna powiedziec ze kilka graf jest z minionej epoki i producent podaje ze gra je obsluguje, czyli grac sie da. tylko pytanie czy grac sie da czy gra sie na takich kartach urubhomi? a to juz jest zasadnicza roznica - granie a uruchomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem - miałem (nie)przyjemność pograć na X600 i na low gra działała bardzo płynnie.

 

Zresztą było to u serwal-a4, użytkownika tego forum.

 

Nie mam pojęcia w czym leży problem.

 

Powiedział też, że ma sterowniki karty graficznej z 2005 roku... :lol2:

 

Jutro powinienem już mieć Pro Street - sprawdzę, jak chodzi u mnie wersja pełna, bo demo działało cudownie.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję Save'a 100% (lub przynajmniej większość) do tej gry - ewentualnie wystarczy mi możliwość odblokowania wszystkich tras i wszystkich aut - potrzebuję to do testowania kart graficznych a nie mam czasu przechodzić całej gry by sprawdzić gdzie jest najlepsze miejsce do testów - mocno by mi to skróciło czas przygotowania tej gry do testów.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jeszcze ciekawy jak to jest co do wymagan odnosnie ramu?

 

bo jak mi bieze 990mb a mam 1.5gb, to ciekawe jak bedzie na tych 512 chodzilo? skoro system juz troche wezmie a reszte jaka zostanie przydzieli grze.

 

no i ciagle obciazenie procka w 100% tez daje do myslenia... jak jest w przypadku procesorow 2 rdzeniowych, jakie macie obciazenia na jednym i drugim rdzeniu?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wspomagacze wyłączone, ustawione na King i w dalszym ciągu mam wrażenie jakby to ktoś inny kierował samochodem a nie ja. Sam zwalnia przed zakrętami, biegi przerzuca przy jeździe tylko po prostej - beznadzieja.

No wiesz, w końcu coś ten Rayn Cooper musi robić :D Ale jak pograłem w demo to rozwaliły mnie przejazdy przez zakręty, co jeden to spadek prędkości a redukcji ni widu ni słychu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możecie doradzić jaki samochód do jakiej konkurencji będzie najlepszy i co jak ustawić? Kasy jest mało mimo pierwszych miejsc, a im dalej tym trudniej zająć płatną pozycję. Ciężko mi się odnaleźć w poślizgach i na 1/4 mili, jakich furek używacie? Ja miałem z 6 samochodów i tylko Evo X mi się sprawdziło w zwykłych wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj aż wygrasz kupon na darmowe auto:) ja sobie kupiłem Pagani Zonda F (dobrze napisalem?) samochod do gripu jak najbardziej, do dragu uzywam Corvetty tej zwykłej w grze ma kolor czerwony, osiągi na maxa + wygrane części 4 poziomu, przełożenia biegów skrocone i narazie 236m na 2kołach:) 6.84 na 1/4mili, do próby prędkości mam Lamborghini Murcielago, też kupiłem go za kupon, po tuningu do 390km/h się rozpędza :P . Do driftu miałem 350z , teraz mam Porshe GT2, nawet się sprawdza :D . A co do evo tego najnowszego, to dobrze się rozpędza i dobra przyczepność dosyć. Połączenie A64 i 7600 = wiele przycinek, dzisiaj sprawdze na x2 jak przyjdzie paczka z allegro. Pozdrawiam

 

EDIT:

Może nie ten dział, ale nie wiecie kiedy premiera na PSP? :D

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj aż wygrasz kupon na darmowe auto:) ja sobie kupiłem Pagani Zonda F (dobrze napisalem?) samochod do gripu jak najbardziej, do dragu uzywam Corvetty tej zwykłej w grze ma kolor czerwony, osiągi na maxa + wygrane części 4 poziomu, przełożenia biegów skrocone i narazie 236m na 2kołach:) 6.84 na 1/4mili, do próby prędkości mam Lamborghini Murcielago, też kupiłem go za kupon, po tuningu do 390km/h się rozpędza :P . Do driftu miałem 350z , teraz mam Porshe GT2, nawet się sprawdza :D . A co do evo tego najnowszego, to dobrze się rozpędza i dobra przyczepność dosyć. Połączenie A64 i 7600 = wiele przycinek, dzisiaj sprawdze na x2 jak przyjdzie paczka z allegro. Pozdrawiam

 

EDIT:

Może nie ten dział, ale nie wiecie kiedy premiera na PSP? :D

Nie ma czegoś takiego jak zwykła Corvetta :P W grze masz 2 z 1963r i to chyba jest Stingray a druga to Z06 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawy często się trafiają , ale ja mam jakieś szczęście chyba do tego:) np co nieraz wylosuje coś z 4 pakietu :) np turbo lub silnik , ale w sumie naprawy się przydają np jak mocno zniszczę Lambo to naprawa wyniosła by mnie ze 120tysięcy :) Shiningami , chodzi mi o tą zwykłą Corvettę, tak w grze się nazywa przynajmiej :D nie o tą zabytkową i nie o tą wzmocnioną, standardowy jej kolor w grze to czerwony

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed formatem miałem te przycinki na sterach 163.71, po formacie na tych samych sterach po przycinkach nie ma ani śladu :D od razu sie lepiej gra i nowy nfs nawet daje w sumie fajna gra tylko jak by te auta się lepiej prowadziły to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawy często się trafiają , ale ja mam jakieś szczęście chyba do tego:) np co nieraz wylosuje coś z 4 pakietu :) np turbo lub silnik , ale w sumie naprawy się przydają np jak mocno zniszczę Lambo to naprawa wyniosła by mnie ze 120tysięcy :) Shiningami , chodzi mi o tą zwykłą Corvettę, tak w grze się nazywa przynajmiej :D nie o tą zabytkową i nie o tą wzmocnioną, standardowy jej kolor w grze to czerwony

To może napisze Ci inaczej :)

 

Corvette C2

Corvette C6 - standard

Corvette Z06

 

Tak to się wszystko nazywa i wychodzi na to że mówisz o C6 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jeszcze coś :) własnie wsadziłem x2 i różnica w wydajności jest ogromna w ProStreet nie ma tych przycinek, które miałem na 3k+. Tylko szkoda ze 75% gry przeszedłem na starym procku:P Shiningami tak to C6, w sumie Z06 pewnie miała by więcej koni po tuningu, ale wtedy nei miałem kasy na nią i wziąłem tą i do dragu jak znalazł :D

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jeszcze coś :) własnie wsadziłem x2 i różnica w wydajności jest ogromna w ProStreet nie ma tych przycinek, które miałem na 3k+. Tylko szkoda ze 75% gry przeszedłem na starym procku:P Shiningami tak to C6, w sumie Z06 pewnie miała by więcej koni po tuningu, ale wtedy nei miałem kasy na nią i wziąłem tą i do dragu jak znalazł :D

Ja tam drag kinga zdobylem RX-8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma Prostreet pod dx10, tylko dx9.

 

 

Co do skręcania w lewo / problem rozwiązany :)

Jeśli ktoś ma przejściówke na dwa pady (taka niebieska) to niech w NFS'ie wylaczy ustawienia drugiego pada / albo podlaczy poprostu dwa pady do kompa / bo dziwnym trafem NFS czyta ustawienia z drugiego pada tez nawet jak się gra na pierwszym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...