Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem dac do poprzdniego posta,ale ze nastena strona leci to wkleje tu linka do fima o ktorym mowa wczesniej ;)

 

http://files.filefront.com/2kolaavi/;9128147;/fileinfo.html

 

nic nadzwyczajnego ...ot taki przeazd, zeby pokazac, ze bez zadnych zmian w ustawieniach i nawet nie przykladajac sie do zmian biegow da rade jezdzic na 2

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wheelie nie mam żadnych problemów - jeżdżę Suprą (919 koników) i staje dęba aż ciężko ją opanować ;] Najwięcej to 398m, w dragu zaś 7,04s.

Do driftu natomiast najlepsza jest Mazda RX-8. Do gripu używam Porsche 911 Turbo oraz Nissana R-34 (do bardziej krętych tras - na prostych już nie daje rady).

 

Kompletnie za to nie mogę znaleźć wozidła do Speed/Top Speed. Mam Zondę (wziąłem bo trafiłem na free car bonus) i jest fatalnie. Prowadzi się bardzo nerwowo, co chwilę lufa w krzakach. Wcześniej było Porsche GT2 i też źle się prowadziło. Najgorsze że nie bardzo da się przetestować te bolidy przed kupnem. A kupić i potem sprzedać zupełnie się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki. Przeszedłem 24% gry i do Gripu mam Subaru Imprezę, ale jak się okazuje jest za wolne. Stunowałem ją na maxa, ale przeciwnicy śmigają mi przed nosem na prostych. Poza tym znudziłą mi się (jeżdżę nią od początku gry). Co kupić ciekawego do gripu? mam około 100000. No i tuning jakiś żeby styknęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuningowałem samochod colbata jezdze nim w dragach przed tuningiem jechał nawet nawet ale po tuningu kiepsko kupilem najlepsze czesci najdrozsze itp i teraz praktycznie nie da rady jezdzic strasznego ma muła gdy wrzucam 2 bieg strasznie wolna sie rozpedza dlaczego?? co mam zrobic tyle kasy wrzucilem w tuning i klapa pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista :

- Aston Martin DB9

- Aston Martin DBR9

- Audi R8

- Bugatti Veyron 16.4

- Dodge Challenger Concept

- Koenigsegg CCX

- Lamborghini Gallardo Superleggera

- Lancia Delta Integrale Evo

- McLaren F1

- Mercedes SL65 AMG

- Plymouth Road Runner

- Porsche 911 GT3

- Porsche 911 GT3 RS

- Porsche Carrera GT

- Seat Leon Cupra

 

Za niedługo ma się pojawić progs, który ma ułatwić "odblokowywanie" tych aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a nie mozna wpisac poprostu tych kodow w karierze tam gdfzie jest opcja KODY ... ? a tak btw. skad az 178 samochodow... ??

 

i takie pytanko odnosnie grania w dzien wyscigow.

Gdzie sie ustawia zeby moc grac swoimi samochodami z kariery w race day... ?? tak samo w online, gdzie to mozna ustawic...

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a nie mozna wpisac poprostu tych kodow w karierze tam gdfzie jest opcja KODY ... ? a tak btw. skad az 178 samochodow... ??

Część z nich to "pretuned", co znaczy, że każdy z modeli pojawia się kilka razy, ale z innymi parametrami i o innym wyglądzie.

 

W puli znaleźć można wozy królów i zapewne część (a może wszystkie...) tych, z którymi ścigamy się na każdym zwykłym wyścigu.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trzeba się najeździć żeby mieć dostęp do jakiegoś sklepu z furami?

Bo Cobalt "każda felga inna" SS mi się już znudził :lol:

trzeba znać język angielski i przeczytać, że nie można tuningować firmowego wzoru tylko trzeba zrobić własny na innym slocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trzeba się najeździć żeby mieć dostęp do jakiegoś sklepu z furami?

Bo Cobalt "każda felga inna" SS mi się już znudził :lol:

Powiedz ze zartujesz :D Przeciez fury mozesz kupowac w "car lot" ;) Oczywiscie nie do wszystkich od razu jest dostep...

 

KAMILcom przeciez Leborg pytal o miejsce kupowania fur a nie o tuning ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba znać język angielski i przeczytać, że nie można tuningować firmowego wzoru tylko trzeba zrobić własny na innym slocie.

Przepraszam ale o czym Ty do mnie piszesz?

A o mój angielski się nie martw, z książkami sobie radzę ;>

 

Powiedz ze zartujesz :D Przeciez fury mozesz kupowac w "car lot" ;) Oczywiscie nie do wszystkich od razu jest dostep...

Heh, dzięki;]

Po prostu szukałem tej opcji w garażu :D

Menu jest straszne :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,aczkolwiek jest ciśnienie opon,które "chyba" coś tam daje..

 

Znalazłem takie coś :)

Wszystko działa, tu macie SAVE, ale zróbcie przed tym backupa.

TU jest 178 samochodów, wsród nich te nowe.

http://rapidshare.com/files/73034761/CAREER_02.rar

Nie wiem dokładnie na którym slocie są te auta wzorowane (pewnie na tym pierwszym nissanie),ale większość z nich ma te same parametry.

Dodatkowo po tuningu niektóre z parametrów zamiast się zwiększać to spadają :/

I ogólnie,żeby pojeździć np w speed test to trzeba przejść kawałek kariery,a ta wysypuje się 15x częściej niż na standardowych wozach :/

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zainstalowałem grę, ustawiłem detale na low/med i w wyścigach rwie, patrzyłem frapsem to mam około 50-60fps i gdy rwie to ilość fps nie spada więc domyśliłem się że chodzi o to że mam za słabego procka, Czy zmniejszenie detali pomoże? bo jeśli zmieniam detale to daje obciążenie na grafe czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zainstalowałem grę, ustawiłem detale na low/med i w wyścigach rwie, patrzyłem frapsem to mam około 50-60fps i gdy rwie to ilość fps nie spada więc domyśliłem się że chodzi o to że mam za słabego procka, Czy zmniejszenie detali pomoże? bo jeśli zmieniam detale to daje obciążenie na grafe czy jak?

ja na 8600gt sonic + wszytsko na high chodzi mi plynnie ;SS moze masz jakies syfy w kompie !? przeskanuj antyvrsuem zobacz na procesy ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...