Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

jakas dziwna jest ta gra.... engine skopany.. fps szaleja jak glupie.. od 35 do 90fps... a mimo to gra wyglada jak by sie ciela i miala z 10 fps....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały a w zasadzie duży problem z grą, gra jest oryginalna nówka przeszedłem już kilka procent i w trybie kariery podczas gripu gra się zacina! i konieczne jest restartowanie komputera. Po zrestartowaniu komputera dojdzie do ekranu logowania i niebieski ekran że aby zapobiedz uszkodzeniu nastąpił zrzut do pamięci..... inne gry oprócz właśnie nfs ps i far cry działają ok.

 

mój sprzęt: amd x2 6000, kn9, 2x1gb corsair 667, 8800GT palit, zasilacz 450w, jak dotąd wszystko działało ok. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do posiadaczy płyt gigabyte, znalazłem odpowiedź na problem z przycinaniem się, raz było ok a zazwyczaj czkawka (niezależnie od ustawień grafiki), wyłączyłem easy tune 5 i problem zniknął, jakiś bug musi być z tym programem :mur: , grunt że działa płynnie w każdej rozdziałce do 1280x1024 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz dokladnie ?

 

Krecone ? Moze syf w kompie? ;)

delta electronic dużo osób pisze że to to samo co chieftec tyko że pod inną nazwą, myślę że to nie wina zasilacza, 8800GT wcześniej była kręcona ale nie występowały takie problemy w żadnych z gier (cod4, wiedźmin, bioshock, cod2,) obecnie pracuje na standardowych taktowaniach. Zauważyłem taki sam problem z far cry po wczytywaniu wyskakuje niebieski ekran "aby zapobiedz uszkodzeniu komputera......" Nie wiem co robić, formatować mi się nie uśmiecha :damage_wall:

 

Aha jeszcze jedno, w kompie czyściutko.

Edytowane przez Patoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do posiadaczy płyt gigabyte, znalazłem odpowiedź na problem z przycinaniem się, raz było ok a zazwyczaj czkawka (niezależnie od ustawień grafiki), wyłączyłem easy tune 5 i problem zniknął, jakiś bug musi być z tym programem :mur: , grunt że działa płynnie w każdej rozdziałce do 1280x1024 :razz:

ja go nie uzywam a mimo to wyglada jak jeden slajd chodz fps jest duzo wiecej w porownaniu do starszych wersji nfsa. Do grafiki uzywam rivatuner ale nie sadze by to mialo wplyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

właśnie zakupiłem gierkę, napalony jak szczebaty na suchary, wpadam, odpalam i... sterowanie !!!

czy da się coś zrobić żeby smochody bardziej reagowały na naciśnięcie klawisza skrętu ? Skręcają z opóźnieniem ok 1 sek, może ciut mniej. szukałem w opcjach ale nic nie znalazłem :-( Poradźcie coś !

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

właśnie zakupiłem gierkę, napalony jak szczebaty na suchary, wpadam, odpalam i... sterowanie !!!

czy da się coś zrobić żeby smochody bardziej reagowały na naciśnięcie klawisza skrętu ? Skręcają z opóźnieniem ok 1 sek, może ciut mniej. szukałem w opcjach ale nic nie znalazłem :-( Poradźcie coś !

 

pozdrawiam!

To zależy od samochodu i poziomu jego ulepszeń.

 

Poza tym czas reakcji układu kierowniczego można zmienić w zakładce "tune", przy modyfikowaniu planu wozu.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go nie uzywam a mimo to wyglada jak jeden slajd chodz fps jest duzo wiecej w porownaniu do starszych wersji nfsa. Do grafiki uzywam rivatuner ale nie sadze by to mialo wplyw

 

 

może bardzie tyczy się intela, może niech ktoś jeszcze wypowie się, a może mój sprzęt ma problem z tym tune, ale co ciekawsze na vista działa płynnie (easy tune nie instalowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, drugi Ever na forum :)

Ja także mam mobczaka od Gigabyte'a i bez Tune'a też czasami można zauważyć lekkie szarpnięcia.

Świeży XP SP2.

 

A w grę gram od wczoraj i ocena bez zmian: 7/10, owszem grafa całkiem znośna, zmiany lekkie są ale to za mało.

No i sporo błędów w grze (jak wnikający uszkodzony zderzak w auto, gdzieniegdzie kwadratowe cienie itd.)

 

Porównując do poprzednich części: (nie, nie chodzi mi nazwijmy to "klasyczną" część do NFS HP2) lepiej.

Aczkolwiek brakuje jednak możliwości jazdy po mieście...

 

A co dalej z NFS ?: ciężko mi coś wywróżyć: ponowa koncepcja jak w PS imo nie przyjmie się za dobrze...

Może mieszanina U1/U2/MW/C z PS ?:

czyli duże miasto + możliwość ścigania się:

- w dzień na legalnych imprezach itd. jak w PS

- w nocy na "ulicy". jak we wcześniejszych częściach gry

z ulepszoną policją itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieszanina U1/U2/MW/C z PS ?:

czyli duże miasto + możliwość ścigania się:

- w dzień na legalnych imprezach itd. jak w PS

- w nocy na "ulicy". jak we wcześniejszych częściach gry

z ulepszoną policją itd....

Arr, powstanie z tego Test Drive Unlimited w wielkim mieście.

 

A błędów jest o wiele więcej, z czasem je zauważysz.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Słaby ten Pro Street.Ten nowy Juiced 2 także.Jedyna wyścigówka która się liczy obecnie to DiRT :)

DiRT na kierownicy z widokiem z kokpitu na wąskich trasach daje mnóstwo frajdy. Pro Street jest emocjonujący jak wycieczka do Częstochowy z parafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ustawić kierownicę w tej grze.

Już za czasów demka je miałem.

Microsoft Precision Wheel bez FF.

Odpalam grę i gdy ustawiam kierownicę w kontrolsach obojętnie co wcisnę to nagle wskaźnik się porusza po menu jakby wcisnięty był cały czas pedał hamulca lub klawisz w dół.

Jeżeli już ustawie w ustawieniach sterownika połączyć osie (combinated) to w grze jest OK ale nie mam hamulca na pedale :/

Czy to błąd gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ustawić kierownicę w tej grze.

Już za czasów demka je miałem.

Microsoft Precision Wheel bez FF.

Odpalam grę i gdy ustawiam kierownicę w kontrolsach obojętnie co wcisnę to nagle wskaźnik się porusza po menu jakby wcisnięty był cały czas pedał hamulca lub klawisz w dół.

Jeżeli już ustawie w ustawieniach sterownika połączyć osie (combinated) to w grze jest OK ale nie mam hamulca na pedale :/

Czy to błąd gry ?

mam to samo na G25 i po prostu nic nie ruszam :D

 

 

Czym wypalic te gierke ? czy wejdzie mi na 1 płyte DVD ?

banem na forum :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Dobra panowie o co chodzi. Byłem w sklepie po Radeona 1950PRO wyjełem 7300GT usunełem stery, włożyłem 1950PRO wgrałem stery. NFS PS 15FPSów na najniższych detalach. Chodzi gorzej jak na 7300GT. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie o co chodzi. Byłem w sklepie po Radeona 1950PRO wyjełem 7300GT usunełem stery, włożyłem 1950PRO wgrałem stery. NFS PS 15FPSów na najniższych detalach. Chodzi gorzej jak na 7300GT. O co chodzi?

Po zmianie grafiki konieczny jest format, a ty zmieniłeś grafe z NV na ATI to tym bardziej, pewnie zostały w rejestrze lub jeszcze gdzieś jakieś śmieci po sterach od nv i dlatego masz takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie o co chodzi. Byłem w sklepie po Radeona 1950PRO wyjełem 7300GT usunełem stery, włożyłem 1950PRO wgrałem stery. NFS PS 15FPSów na najniższych detalach. Chodzi gorzej jak na 7300GT. O co chodzi?

U mnie toto chodziło średnio 30fps. Może nie lubi radków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie o co chodzi. Byłem w sklepie po Radeona 1950PRO wyjełem 7300GT usunełem stery, włożyłem 1950PRO wgrałem stery. NFS PS 15FPSów na najniższych detalach. Chodzi gorzej jak na 7300GT. O co chodzi?

Jak już wyjełeś 7300GT i usunełeś stery to jak kolega wspomina jeszcze przydałby się format bo przy zmienie ATI na NV i odwrotnie może się pojawić niezły bałagan.

 

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...