Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Alienware

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

Czesc.

Zastanawiam sie czy jest sens i czy mozna kupic laptopa tej firmy w sklepie w USA?

 

Chodzi mi o to ze laptopy tej firmy maja dobre karty graficzne choc za to nie grzesza cenami.

Czy wie ktos cos o jakosci tego sprzetu. Wydaje sie to byc sprzetem z najwyzszej pólki. Ale moze ktos cos napisze o jakosci matryc i wykonczeniu laptopow tej firmy:).

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sagere,alienware,rock i wiele innych firm(kiedy California Access i inne takie skadaki) kupowal kadlubki od firmy CLEVO www.clevo.com.tw ;)

Alienware doklada od siebie alienowska obudowe matrycy i ewentualnie lakieruje obudowe na wybrany przez ciebie kolor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienware to na pewno nie jest najwyzsza polka, Falcon Northwest albo WidowPC to moze, Alien to jedna z "tanszych" firm chociaz oczywiscie nie mowie, ze kiepska. Inna sprawa, ze maja podobno marny w ryj serwis, ale w naszym kraju to i tak bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K[' date= 3 sty 2007, 21:31' post='2452905]

Czesc.

Zastanawiam sie czy jest sens i czy mozna kupic laptopa tej firmy w sklepie w USA?

 

Dzieki

Chyba przewaznie w USA mozna je kupic. Jakosc jest calkiem niezla, maja fajny design. Co wydajnosci, sa to glownie lapki do grania wiec "troszku" wieksze i ciezsze. Ceny nie sa zbyt atrakcyjne ale trafiaja sie ladne promocje, pamietam ze w wakacje moglem za 1600 dolkow kupic model z GF7900GTX, taniej niz u Dell'a.

Co do serwisu to ponoc juz teraz nie leca w kulki, tzn w USA. W Europie kij wie.....

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

A wie moze ktos jakiej jakosci sa matryce ktore wkladajac? i czy karty graficzne ktore oni dokladaja mozna pozniej wymienic na inne?.

Lapek bedzie kupowany w USA i mam nadzieje ze da rade kupic w ich salonie albo a jakims sklepiej z lapkami bo nie dam 100$ za przesylke:/.

Cena moze nie jest najlepsza biorac po uwage to ze za 1300 mam tylko 512 ramu ale za to dobra grafe:).Cos za cos:).

Moze ktos ma inne propozycje na zakup sprzetu do chwilowego grania i do cad'ów? w cenie do 1300-1400$??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

mozliwe zeby ktos sprzedawal Alienware Aurora mALX za 1500$? mam oferte od kolesia i nie wiem czy sie skusic czy nie:/.

AMD Turion™ 64 2.4GHZ, 1GB Ram, Dual Graphics Cards 512MB Nvidia GeForce Go 7900 GTX SLI ENABLED, 100GB, 8x Dual Layer DVD±RW , Internal 802.11b/g Wireless, Bluetooth, Integrated Gigabit Ethernet RJ-45, 4 Speakers with SubWoofer, 5 Hi-speed USB 2.0, 19” Wide Screen, 1.3 MP camera.

 

Teoretycznie to handluje paroma laptopami ale chce przelew z gory za posrednictwem Western Union(wie ile oni sobie zycza za taka usluge?).Paczka ma przyjsc FedEx'em. Czy jest mozliwe ze z zachodu za ta cene przytaszcze takie cacko? czy moze lepiej za 700 Euro Alienware Aurora m9700 ??

 

Jesli ktos mialby jakies opinie wlasne to prosze pisac:)

poprostu nie chce utopic 1500$ :mur:

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam znasz odpowiedz na to pytanie. Ile kosztuje taka konfiguracja na stronie Alienware? 3000, 4000?

Poza tym chce calosc przelane Western Union, ktorego eBay oficialnie zabronil uzywac. Ja bym sie w to nie pchal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

czyli nie ma co sie napalac?

 

a odnosnie drugiej konfiguracji? m9700?

 

p.s

mlax kosztuje 4500$ na stronie alienware.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Adrenalinke lubie ale bez przesady:) 1500$ to kupa kasy:)

 

Jednak sadze ze Aurora m9700 za 700Euro to w miare rozsadna cena i wydaje sie bezpieczna ale czy oby napewno(to od innej osoby). Co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

wlasnie ze sie zastanawiam i nie wiem czemu:). Laptop podobno sprawny (m9700 to uzywany wiec sadze ze 700Euro to w miare ok cena?, nie sadziesz?)

 

p.s

 

czy to znaczy ze zachod to sami przestepcy internetowi??

 

p.s2

link do strony z alienwarem malx za 1500$

Laptopik

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze bys najpierw poszukal odpowiedzi na to pytanie? Bo juz bylo o tym nie raz, nie dwa i recka jest nawet. Wystarczy odrobina dobrej woli. :damage_wall:

sory szefie, nie pomyslalem.... tak czytałem ten wątek i na takiego spontana mi się zebrało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

no to kalpica. Zachcialo mi sie Aurory m7700 za 1000$.

I koniec...

Nie odzywa sie koles od srody wiec uwazam temat wysylki za zamkniety.

Mam nadzieje ze uda mi sie odzyskac przynajmniej czesc kasy. Mial ktos moze doczynienia kiedys z Alibaba.com??.Z checia przyjme pomoc jesli ktos sie na tym zna.

pozdro :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

wie ktos jak zlozyc zawiadomienie o takim precedensie na policje?. Dzis wyslalem maila(6:30) i mam nadzieje ze powiedza mi dokladnie gdzie sie zglosic w takich sprawach.

Wie ktos ile bank albo oddzialy finansowe przetrzymuja kasety z nagraniami?.

Czy dowiem sie od Western Union dokladnego miejsca odbioru kasy w Wielkiej Brytani?.

Mam nadzieje ze nawet jesli kasy nie odzyskam to zlapia tego buraka...

Legitymuje sie dowodem osobistym:

First name: Martin

Last name: Tellard

Address: 35 Penge Road

City: London

Postal code: SE25 4EJ

Country: United Kingdom

 

Poszukiwany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chill out...

 

Kase bedzie ciezko odzywac :( Idz na komisariat policji i oni ci powiedza co gdzie i jak.Wez ze soba wszelkie dokumenty ktore moga byc dowodem w sprawie.I modl sie zebys trafil na jakiegos pasjonata scigania bo inaczej to na tym komisariacie sie sprawa zacznie i skonczy :lol:

 

ps.skapy traci 2 razy niestety...

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...