Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

male finy moga byc, skoro i tak trzeba frezować.

wiesz ile czasu zajmie przefrezowanie spodu tak zeby zostalo pare wystajacych finow? pomnoz to sobie przez ilosc blokow jakie Misiu ma zamiar zrobic i zobaczysz ile h dodatkowej i zbednej roboty bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie sie pisze na 2 sztuki

 

Przydalyby sie jeszcze bloczki na DDR na grafike...

 

Co do konstrukcji to zgodze sie z CarsonPoland. Finy to:

- wiekszy koszt

- wiekszy opor

+ wieksza wydajnosc

 

Kwestia jest taka, ze w przypadku pamieci tej wydajnosci az tak nie potrzeba (testy tego typu konstrukcji i tak daja duzy spadek temperatury), a dodatkowy opor sprawi, ze moze spasc wydajnosc ukladu jako calosci. Imho srodek pusty lub ewentualnie z nawierceniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile czasu zajmie przefrezowanie spodu tak zeby zostalo pare wystajacych finow? pomnoz to sobie przez ilosc blokow jakie Misiu ma zamiar zrobic i zobaczysz ile h dodatkowej i zbednej roboty bedzie

dokladnie ;)

 

jak ktoś chce extreme wydajnosc to we własnym zakresie moze zrobić finy (np szlifierką :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tempo mi sie podoba. :wink: To poczatek nowej ery :lol: - tworzenia blokow na bierzaco konsultujac sie z ludzmi z forum, weryfikujac pomysly. Normalne to wygladalo tak ze byl jakis plan, pojawial sie gotowy blok po paru miesiacach zabawy, czesci robione przed podproducentow, praktycznie zerowe mozliwosci modyfikacji. Jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcieliscie robic prisona i dawac alumium miedzy ram a blok ?

Nikt nie chciał robic zadnego "pirsona"

Nigdy nigdzie nie widziałem takich katownikow miedzianych a aluminiowe jak najbardziej

EDIT

Kolejne czesci bloku jak widac projekt rozwija sie bardzo dynamicznie :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj :D coraz bardziej zaczyna mi sie to podobac :) he ale i tak czekam na wersje finalna :D z zamontowanymi ramkami :D aaa tak apropo to gwinty na krocce mam nadzieje ze beda 1/4 ???

Tak gwinty beda 1/4"

Juto postaram sie kupic odpowiednie katowniki aluminiowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...