Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to wygląda, mam tylko nadzieje że wziąłeś pod uwage że te łby śrub nie mogą wystawać ponad powierzchnie profilu :>

 

Heat: rzeczywiście :mur:

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a całość z blokiem jak wygląda ?

 

i poproszę parę fotek z lotu ptaka i żabiej perspektywy :wink:

Wszystko bedzie dokładnie obfotografowane

Ten bloczek jest taki prototypowy w najblizszym czasie wykonam bloczek tak zwana wersje ostateczna ktora zaprezentuje razem z 2 uchwytami na ramy

Mam nadzieje ze zdaze sie uwinać w weekend

Potem pozostaje zrobienie takiej ilosci bloczkow ilu jest chetnych mysle ze potrwa to przynajmniej 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wziales pod uwage to, ze TSOP'y moga mies inna grubosc niz BGA? co z modulami jedno i dwustronnymi? kompatybilnosc bedzie mocno ograniczona....

Roznice pomiedzy bga a tsop sa tam małe ze moznha to pominac po za tym bloczke bedzia miał mozliwosc regulacji jakies 2mm wiec nie bedzie problemu

Bloczke jest przeznaczony do modułow z kosciami 2 stronnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna poprostu wsadzic jakiegos plastra/kartonika przy kosciach jednostronnych, jak to jest robione przy memkach w radiatorach?

Oczywiscie ze mozna. Moze byc byc np kawałek odpowiedniej grubosci tworzywa o grubosci mniejwiecej 1,5mm i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa w cooling.pl

Mowisz o tych akcesoriach od Coolaboratory ?

 

Chodzi Ci o taśmę ?? Przecież pasta lepsza...

Nie , nie chodzi mi o tasme , lol jak w ogole wyczytales z mojej wypowiedzi , ze moglo mi chodzic o tasme ;)

 

Chodzi mi dokladnie o takie cos jak jest montowane miedzy np. coolerem a memkami w x1900xtx i innych grafach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie będzei problem z wygięciem 1 mm płytki ?? Pamiętaj, że to musi jakoś sztyno trzymać ram....chyba,ze maja być oba katowniki aluminiowe i pomiędzy nie coś...w takim wypadku 1 mm to za mało...raczej byłbym za tym co pisze kszonek...włożyć ram w trzymaka wcisnąć sylikon i poczekać. Potem odciąć nadmiar i tyle

Edytowane przez mattnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie będzei problem z wygięciem 1 mm płytki ?? Pamiętaj, że to musi jakoś sztyno trzymać ram....chyba,ze maja być oba katowniki aluminiowe i pomiędzy nie coś...w takim wypadku 1 mm to za mało...raczej byłbym za tym co pisze kszonek...włożyć ram w trzymaka wcisnąć sylikon i poczekać. Potem odciąć nadmiar i tyle

Ta płytka bedzie scisnieta wiec nie ma mozliwosci zeby sie "wygieła"

1mm płytka nawet z jakiegos tworzywa wystarczy w zupełnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem ze sylikon przewodzi dobrze ciepło czy to prawda ??? bo nie chce mi się w to wieżyć

prawda, w koncu sa pasty sylikonowe. ale tutaj raczej nie chodzi o to zeby dobrze przewodzil tylko zeby wypelnic luke z jedne strony, a sylikon sie nadaje bo jest miekki, latwo dostepny i tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda, w koncu sa pasty sylikonowe. ale tutaj raczej nie chodzi o to zeby dobrze przewodzil tylko zeby wypelnic luke z jedne strony, a sylikon sie nadaje bo jest miekki, latwo dostepny i tani.

Moze masz racje jednak jest zbyt miekki a zeby wszystko sie trzymało na kosci trzeba to przycisnac wiec silnikon nie zda tu egzaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...