Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moze masz racje jednak jest zbyt miekki a zeby wszystko sie trzymało na kosci trzeba to przycisnac wiec silnikon nie zda tu egzaminu

imo to po scisnieciu sylikon bedzie zapobiegal poslizgowi i bedzie sie idelnie sprawaowal. Zalezy tez jak mocno to mozna scisnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo to po scisnieciu sylikon bedzie zapobiegal poslizgowi i bedzie sie idelnie sprawaowal. Zalezy tez jak mocno to mozna scisnac.

Trzeba to docisnac przed przykreceniem zeby sie trzymało i potem dokrecic srubki wiec silikon nie zda egzaminu bo musi byc to tworzywo ktore sie nie odkształca i nie wygina pod wpływem małych sił :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w ulubionych takie coś: http://www.sixdesign.de/ram.html - może się jeszcze przyda...

 

Bardzo fajne zdjęcia no to w takim razie chyba wiadomo że to comamy szanse zkupić bedzie podobne do bloczka z pierwszyh zdjęć:)

 

No chyba że sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewidujecie mozliwosc zamontowania bloczku na radiatorki ramek? bo jesli nie, jestem zmuszony wypisac sie z listy chetnych. troche nieplanowanie zanabylem gskille i radiatorow zdjac z memek nie moge bo zdaje sie nalepka na klipsie stanowi podstawe do ew. gwarancji. uccc grzeja sie na 2,6v bardziej niz bh6 na 3,5v :blink: . bez wentylatorka o stabilnosci na jakims wyzszym poziomie moge tylko pomarzyc :mur: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby pomyśleć też nad jakimś chłodzeniem mosfetow zasilania ramów na dfi, bo jak ram zasilany jest z linii 5V to się strasznie grzeją. Taki bloczek a las ten od Mips.Sądzę, że konstrukcja niezbyt wymyślna, a przy okazyjnej cenie znalazłoby się wielu nabywców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorku ;) mosfety na dfi lp grzeją się i to dosyć mocno, one bardziej wymagają bloku niż pamięci.

Miazguś :D Wiem o tym doskonale ;) Moja dygresja dotyczyła ilości bloków w układzie, która rośnie nam tutaj w zastraszającym tempie, a nie przydatności każdego z nich w układzie :P Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...