Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

Miazguś :D Wiem o tym doskonale ;) Moja dygresja dotyczyła ilości bloków w układzie, która rośnie nam tutaj w zastraszającym tempie, a nie przydatności każdego z nich w układzie :P

Prawda prawda, wc jest jak narkotyk ;)

 

koniec ot <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo co u mnie. z tego co mi wiadomo, gwarancja jest na podstawie nalepki, radiatory mozesz zdjac ale wtedy zniszczysz nalepke i gwara przepada.

 

 

 

zdaje sie ze bloczek koolance ktory kiedystam bazi sprzedawal na allegro daje mozliwosc zamontowania na ram z radiatorkami.

 

http://www.koolance.com/shop/default.php?cPath=29_56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal czekam:) ps jaka w końcu bedzie cena????

100 zł + kroćce za 1 bloczek, którym można chłodzić 2 kostki jednocześnie :) Nawet jeśli kostki pracują w slocie 1 i 3 [dual na dfi np :P] Info prosto od Misia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

wow robi się ciekawie... byćmoże na bloczek ram (skoro 1 starcza do duala) też się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczek ostatecznie jest gotowy, zamiast jednego uchwytu na kostke ram w zestawie sa oczywiscie 2 sztuki, jednak połamałem gwintowniki dlatego pokazuje tylko z 1 sztuka

Prosze pozostałe osoby ktore sie zdeklarowały o potwierdzenie checi zakupu bloczka, do wszystkich zainteresowanych rozesle stosowna wiadomosc na PW

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Wow, wygląda nieźle - testowałeś go u siebie na winbondach? Bo moim zdaniem ciepło będzie odbierał słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dokręcił top jeszcze dwiema dodatkowymi śrubkami na środku długości bo przy takim rozmiarze 4 śrubki na rogach wyglądają troche niepewnie, choć moge sie mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...