Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

No no, wygląda świetnie, gratulacje! Ale... wydaje mi się, czy top jest lekko ścięty po prawej stronie zdjęcia? I czy tak bardzo oddalone od siebie śruby wystarczą?

Śruby oddalone od siebie napewno wystarcza, nie ma mozliwosci zeby odgiac samym oringiem tak gruby kawał metalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło będzie odbierać.. ale jak.. ? Wg mnie alu kontaktujące sie z ramem powinno być ściskane, np 2 katowniki alu, dociśkanie poprzez śruby na końcach czy jakoś tak..

Dobrze załozony scisk na ram trzyma tam mocno ze wyrwanie kostki jest praktycznie niemozliwe wiec mysle ze rozwniez w tym wypadku nie ma sie o co obawiac

 

Lista chetnych, prosze reszte o potwierdzenie checi zakupu

 

mattnick - potwierdzone

Diverse - potwierdzone

hilfiger - potwierdzone

aerial

Kosiarz_1987

hikari

lucek_lukasz - potwierdzone

Misyo

 

 

Czekam na reszte potwierdzen najlepiej na PW

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

kurcze kusi bloczek... jednak podobno ciężko fabryczne radia z ddr2 bga ściągnąć więc wole nie ryzykować

a szkoda :(

pozdr, bloczek b. ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no :D wreszcie to cudo ujrzało światło :D bardzo mi sie podoba :D i chyab powroce na liste :D aa mogl byś misiaqu zrobic foty rozkręconej cześci z kroccami ?? bo bardzo ciekawy jestem jak tam w srodku :D

Jak kolega sie ostatecznie zdecyduje to niech napisze do mnie na pw

Nie ma tam nic nadzwyczajnego, niedługo umieszcze takie zdjecie dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiou ja mam pytanie ile możena podpiąć kostek pamięci do jednego bloku mam dfi rdx 200 i 4 memorki jednostronne i tu pytanie czy to wszytsko bedzie współpracować ze sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiou ja mam pytanie ile możena podpiąć kostek pamięci do jednego bloku mam dfi rdx 200 i 4 memorki jednostronne i tu pytanie czy to wszytsko bedzie współpracować ze sobą?

Dosci jednostronne sa za ciekie musiał bys podłozyc z jednej strony jakis kawałek metalu

Blok obsługuje 2 kosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to juz wiem ze potrzebuje 2 bloczku a teraz pytanie o cene bo widze ze sie zmienia non stop jakas ostateczna?

Ktos to już kupił jak się prezentuje ??:)

Była by możliwość zrobienia topu z miedzi?

Planujesz wznowić Flow Pina ??:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Mo Boże ale wpadka :) z tym flowpinem ale mniejsza bo zmęczony byłem wybacz Misiu :)oto jak tam bloczek ma ktoś to zamontowane ?Jak się prezentuje?

 

Jak nbarazie to pewnie nikt go jeszcze nie ma, dopiero ci misiu go skonczyl. Jak szczescie dopisze to bede go mial w okolicach swiat i wtedy go zamontuje i dam jakies foty jak znajde jakis aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...