Skocz do zawartości
Tranquility

Router Wag200g - Problem Z Panelem Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie mogę się "zalogować" do panelu administratora - wpisuje prawidłowy IP w przeglądarce ale nie daje to żadnego efektu...

 

Router kupiłem wczoraj i bez problemu skonfigurowałem (wstępnie czyli z płyty instalacyjnej) go na 3 kompy jeden komp ( główny) przez kabel, drugi przez Wi-FI i trzeci notebook przez Wi-Fi wszystko działa stabilnie i elegancko - tylko ten problem z tym panelem choroba bo nie mogę nic skonfigurować ... Może ktoś coś poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resetowales go? tzn. odpinajac napiecie, bez resetu ustawien

 

Nie nie robiłem tego - zaraz sprawdzę...

 

BIG THX !!! - odłączenie napięcia na chwilę od routera pomogło :D :D :D Ja nie mogę taki banał :mur: Mogliby by chociaż napisać w instrukcji że wypada odłączyć i podłączyć router ech...

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie robiłem tego - zaraz sprawdzę...

 

BIG THX !!! - odłączenie napięcia na chwilę od routera pomogło :D :D :D Ja nie mogę taki banał :mur: Mogliby by chociaż napisać w instrukcji że wypada odłączyć i podłączyć router ech...

bo to nie jest normalne zachowanie, ale wiem ze pomaga z wlasnego doswiadczenia, tyle za ja mam asmaxa, i dawniej tez mi sie tak robilo, ale ostatnio jakos jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...