Skocz do zawartości
McBenner

Wyniki z 3dmarka 2003 (same wyniki)

Rekomendowane odpowiedzi

moj wynik http://service.futuremark.com/compare?2k3=1815

 

Jak widac 1054 pkt. Troche to smieszne, bo wiekszosc gierek mi pomyka mistrzowo. Krotko mowiac, wczesniej mialem 10 k bez mala, a teraz ledwo ponad tysiac. Ludzie tragiedia.

 

Prosze moderatorow o kasowanie watkow w ktorych nie beda zamieszczone wyniki, a ludzi o to by po prostu nie zamieszczali takich postow.

 

P.S. Mowiac ze wiekszosc gierek mi poyka mistrzowo mialem na mysli gta3, mafie itd, a nie elementy 3dmarka. Bo jak mozna nazwac pomykaniem, pokaz slajdow z czestotliwoscia 6 fps?

 

P.S. 2 Pod koniec Dema, jest napis, 3dmark will return

 

Ciekawe, kiedy, w 2005?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1456 <- cpu @2194 ,GPU/MEM@315 ,Radeon 8500 64mb ,catalisty 3.1, Epox 8RDA. I cholera wie czemu brakj fast write bo z wlaczonym jest jedna wielka masakra na ekranie :?

--

Poki co nie moge uploadnac na futuremarka bo maja "maintance break" :/.

Sprawa 1sza, uwazam ze z tym markiem to dali ciala calkowicie, jak 2001 byl jeshcze OK to 2003 spaprali, demko to kpina,testy z muzyka ;/, najlepsze demo bylo w 2000 ,scenowe,artystyczne.Druga sprawa, sory batory ale 9x spadek ilosci punktow bo nie mam dx 9.0 ? MOCNA przesada, testy 2 i 3 to slideshow,a grafika tego bynajmniej nie usprawiedliwia :/, DOOM 3 mi chyba chodzi lepiej ;P.Ogolnie jestem zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik to 0, bo się nie da uruchomić nowego 3dMarka na kartach kyro:

"The per-pixel features used are available in DX7 compliant hardware, but require the use of Cube maps and MODULATE 2X texture blending -- the Cube map requirement will alienate PowerVR KYRO hardware from this test, and hence 3DMark2003 altogether."

Podaje za www.pvr-net.com, tam tez na forum jest temat poświęcony temu tematowi:

http://www.pvr-net.com/cgibin/forum/ikonbo...ct=ST;f=2;t=690

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój wynik http://service.futuremark.com/compare?2k3=35073 troche śmieszny szczerze mówiąc i przekłamany niemozliwe zeby było 5 fps w grze to jest oszustwo chwyt marketnigowy zebym leciał kupić Radeona 9700 PRO jak w Unreal 2 nie jest duzo gorsza grafika a mi pyka az miało!!

PS.Catalyst 3.0 Directx 9 SP 1 I zapchany system ba musiałem usuwac Antyvirusa bo bym nie zainstalował wogule tego szajsu :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eehh ten benchmark jest troche wy.. w kosmos

744 :(

 

ciekawe ktora gra wymaga tyle co ten benchmark, przegieli chlopaki

mi przecierz giery smigaja jak chca i to w 1600x1200

 

althon 1ghz , TI4200, 512 sdram,ECS k7s5a, winda niedawno zainstalowana,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z 3D Mark 2003 na sterownikach Catalyst 3.1

Na liście znanych problemów (znanych firmie ATi i oficjalnie opisanych na stronie) jakie towarzyszą najnowszym sterownikom Catalyst 3.1, są również dwa, które dotyczą najnowszego 3D Marka 2003.

GT4 działa nieco wolniej niż oczekiwano, w przypadku wielu chipsetów, w których wyłączone są szybkie zapisy AGP. Przyszła wersja sterowników CATALYST rozwiąże ten problem i zapewni wyższy rezultat tego benchmarka.

Mogą się również pojawić liczne błędy na kartach RADEON 9500 i RADEON 9700, gdy uruchomicie je w trybie Anti-Aliasingu. W tym jednak przypadku nie ma to wpływu na wyniki.

 

http://www.benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hothardware.com/

poczytajcie.  

Zgadzam sie z paroma kwestiami, ale pare jest smiesznych. Tymniemniej zauwazcie, ze celeron 800 z 9700pro ma 2x wiecej punktow od axp 2400+ i gf4ti4600. :lol: nonsens, stracili wiarygodnosc moim zdaniem

nie stracili żadnej wiarygodności, jak sama nazwa mówi 3dmark, czyli benchmark przede wszystkim kart graficznych, i wydaje mi sie że sukcesem jest uzyskanie podobnych wyników dla jednej karty przy różnych procesorach, nareszcie cóś !!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy smark nie bierze pod uwage roznych directxow, jak widze ze on mi pokazuje 1493 pkt na sprzecie ponizej a nie ok 4000 tylko dlatego ze nie mam ati i nie idzie mi test nr 4 to smiac mi sie chce z takiego bencha, bench zrobiony ewidentnie pod dx9 (oczywscie nie caly ale czesciowo) i od razu karty na 8.1 dostaja w dupe?, to ja mam gdzies takie punkty dopoki sie nie pokaza gry w pelni wykorzystujace dx 9, pomykam w BF w 1280x1024 bardzo elegancko, co prawda z AA 2x tylko ale z wysokim anizo, ale brak wys AA nie usprawiedliwia takiego ulozenia punktacji imho, zaznaczam na koniec ze wala mnie te punkty i sie o nie nie wyklocam tylko smiac mi sie zachcialo jak zobaczylem taki wynik a w rzeczywistych testach gier wypada to zupelnie inaczej, tak wiec nie ma co porownywac roznych generacji kart pod rozne dxy zwlascza w kontekscie dosc dziwnie zliczanej pukntacji, rozumiem ze zostalem ukarany za to ze mam karte sprzed 8 miesiecy a nie topowa za 2k zeta :D , dziekuje ci futuremark !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...