Skocz do zawartości
McBenner

Wyniki z 3dmarka 2003 (same wyniki)

Rekomendowane odpowiedzi

kto ma teraz wyniki wieksze odemnie oprocz lancera ?

Jakim cudem masz tyle punktow? 8O

Zawarlem pakt z diablem ;] Moglbym miec wiecej ale musialbym bardziej podkrecic procka i grafe, mialbym wiecej gdybym nie mial jakiegos <span style="color:red;">[ciach!]</span>ego bug'a w biosie karty ktory mi nie daje wiecej niz 1170mhz na pamieciach dac na karcie

 

bbc20000 - ty mnie przegonisz, ja cie dogonie ;] gdybym nie mial martwego mnoznika 10x i 10.5x / moda na vmem to bym mial wiecej ptk na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma teraz wyniki wieksze odemnie oprocz lancera ?

Jakim cudem masz tyle punktow? 8O

Zawarlem pakt z diablem ;] Moglbym miec wiecej ale musialbym bardziej podkrecic procka i grafe, mialbym wiecej gdybym nie mial jakiegos <font color="#FF0000">[ciach!]</font> bug'a w biosie karty ktory mi nie daje wiecej niz 1170mhz na pamieciach dac na karcie

 

bbc20000 - ty mnie przegonisz, ja cie dogonie ;] gdybym nie mial martwego mnoznika 10x i 10.5x / moda na vmem to bym mial wiecej ptk na 100%

te punkty z lewymi Nvidia optymalizacjami sa nic nie warte :) . Nvidia zaplacila futurowi by zatwierdzil ich nowe sterowniki a teraz znowu Ati dalo w lape futurowi i jakims dziwnym trafem futuremark zlikwidowal liste hall of fame :lol: i doszukuje sie kolejnych optymalizacji NV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...