Skocz do zawartości
McBenner

Wyniki z 3dmarka 2003 (same wyniki)

Rekomendowane odpowiedzi

keiename - przeinstaluj tego marka.

Myslisz ze pomoze :?: Sprobowac nie zaszkodzi, szczegolnie ze nie moge opublikowac wynikow bo, zarejestrowalem tego 3dMarka (ktos rzuci seriala) i sie teraz na stronie pluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>1631<<<<<<<<<<<

i to wszystko co da sie wycisnac juz nie lubie tego 3DMArka wole wersje 01

Pomyslcie sobie jaki ten benchmark jest nieobjektywny. Kolega ma o wiele lepszy sprzet ode mnie, a tylo 163 pkt wiecej. Pewnie w 2001 masz z 13k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc?

Sorry, ze tutaj ale jestem troche w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony.

Ściagałem to na sdi nały dzien + dx9.0

instaluje i bład jakis CRC ze costam bład z jakims plikiem...

(mam proca podkreconego) imho plik sie ściagną dobrze, bo ściągałem go programem DAP.

mam dx9.0

Co to moze byc kurde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ktora wersje sciagnales. Czy ta ~32 mega czy ta kobyle 220. Dwa razy sciagalem ten plik 220Mb i za kazdym razem znajdywal blad :?. Z tym mniejszym plikiem nie bylo problemu.

3dmark 177mb, dx9.0 32mb

ps: mam detki 40.72 whql

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ktora wersje sciagnales. Czy ta ~32 mega czy ta kobyle 220. Dwa razy sciagalem ten plik 220Mb i za kazdym razem znajdywal blad :?. Z tym mniejszym plikiem nie bylo problemu.

3dmark 177mb, dx9.0 32mb
Jak masz mozliwosc moge Ci przez tlena przeslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam okolo 3400 na sprzecie w podpisie...

 

Z tym ze zauwazylem denerwujaca znowu rzecz - na standardowych ustawieniach pomijajac kwestie ilosci FPSow obraz dosc mocno SZARPIE - tak jak w niektorych grach - FPP na przyklad. Jest to bardzo irytujace. Co ciekawe - jest w tym benchmarku opcja 'fixed 30 fps' - wowczas jest IDEALNIE (pomijajac kwestie ze czasem jest tylko 10-15 FPSow ;)

Ale jest PLYNNIE dla oka przynajmniej w miare. Nie szarpie...

Czy ktos wie jak mozna taka opcje odpalic dla GIER?

 

Co prawda jak wlaczam ta opcje to wyniki 3d marka spadaja do 2800, ale jest plynniej dla oka ludzkiego a to jest najwazniejsze w grach, a nie jakies tam FPSY :) Co mi po 100 FPSach w 007 Nightfire, jak mi rwie ekran przy chodzeniu i strafe'owaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Co ciekawe - jest w tym benchmarku opcja 'fixed 30 fps' - wowczas jest IDEALNIE (pomijajac kwestie ze czasem jest tylko 10-15 FPSow ;)

Ale jest PLYNNIE dla oka przynajmniej w miare. Nie szarpie...

Czy ktos wie jak mozna taka opcje odpalic dla GIER? 

a nie zauważyłes ze test trwa długo długo dłużej po prostu zwalnia TEMPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam okolo 3400 na sprzecie w podpisie...

 

Z tym ze zauwazylem denerwujaca znowu rzecz - na standardowych ustawieniach pomijajac kwestie ilosci FPSow obraz dosc mocno SZARPIE - tak jak w niektorych grach - FPP na przyklad. Jest to bardzo irytujace. Co ciekawe - jest w tym benchmarku opcja 'fixed 30 fps' - wowczas jest IDEALNIE (pomijajac kwestie ze czasem jest tylko 10-15 FPSow ;)

Ale jest PLYNNIE dla oka przynajmniej w miare. Nie szarpie...

Czy ktos wie jak mozna taka opcje odpalic dla GIER? 

 

Co prawda jak wlaczam ta opcje to wyniki 3d marka spadaja do 2800, ale jest plynniej dla oka ludzkiego a to jest najwazniejsze w grach, a nie jakies tam FPSY :) Co mi po 100 FPSach w 007 Nightfire, jak mi rwie ekran przy chodzeniu i strafe'owaniu?

Hmmm, czasem mi się to też zdarza. Ale to przy kombinacjach z BIOS-em i podkręcaniem ;) Jak mi się takie coś robi to restart, zmiana FSB w BIOS i jakieś tam duperele i tego nie ma... Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć co to powoduje bo sam nie wiem, ale jakoś sobie z tym radzę :)

 

BTW Procek się prawie nie liczy, kartę mam minimalne podkręconą a wynik mam ponad 400 pkt wyższy... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja ma 924 wynik na nie podkreconym sprzecie jak cokolwiek podkrece czy grafe czy proca to na tescie cpu mi wywala i jest cały obraz zamazany co to moze byc ?? wie ktos ..a widze po pierwszych testach ze sporo " daje to podkrecenie mysle ze bym 1k przekroczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvidia wypusciła stery 42,68 pod 3dmarka -wzrost całkiem wysoki tylko ze 2 i 3 tescie jakis dziwny pasek poprzeczny jest cały czas (inny odcień) cos jak artefakt a testowalem na nie kreconej grafice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie robilem terstu, ale tak czytam, czytam i powiem ze nie bede robic. w zaden sposob mi sie on nie podoba... kurde jak na moim kompie bede mial 2000 to troszke lypa... nie bede mogl sie przyzwyczaci... ja wole 2001SE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom mam nowy wynik poprawiony o całe 150 markow beheb czyli ~1140 heheh a;e to jest fajny test normalnie jak wtedy gdy rive tnt 2 miałem i robiłem test na nowiutkim 3dsmarku 2001 i miałem podobny wynik tyle ze duren 850 a nie atlon napedzał moja maszynke

 

a tu compare http://service.futuremark.com/compare?2k3=146435

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wynik 1080 , nie podobają mi się liczby w tym nowym 3dmarku - za małe :D . To jest zwykly chwyt , teraz ludzie znowu beda gonic jak najwieksze wyniki kupujac nowy sprzet , bo sa przyzwyczajeni do 8-14tys , a tutaj 1-4tys .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a taki mały off topic ..zauwazył ktos ze jak sie tego 3dsmarka zapusci z frapsem (programik do pokazywania fps w aplikacjach 3d ..dla nie uswiadominonych ) to fraps pokazuje o kilka klatek wiecej a w 3dmarku 01 jest ok !!:| moze ten nowy 03 specjalnie oszkukuje aby faktycznie ludziska nowy sprzed od ati kupili ..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...