Skocz do zawartości
Szymoon

Kupilem sprzet i nie wiem czy dobry

Rekomendowane odpowiedzi

No kupiony jeszcze on nie jest, ale zaliczka i formalnosci juz porobione, wiec prawie kupiony. Troche lgupie pytanie, ale lepiej miec pewnosc, ze nie zrobilem akiegos bledu i ew. sie z tego wykrecac. Jaki sprzet ?

 

Kolumny Avence Omega 509

Wzmacniacz NAD C350

k. muzyczna Terratec DMX 6FireLt

 

Prosze jakiegos znawce o opinie. Mial byc sprzet do 5000 zl i tak mniej wiecej wyszlo. Jedyne czego nie jestem pewien do konca, to ten wzmacniacz. Bo kolumny na miejscu porownalem z Dali5005 i bardziej podobaly mi sie te co wybralem. Ale co z tym wzmacniaczem. Nie za slaby ? nie dosc dobry ? Kurcze takie zakupy to sie nie robi na rok-dwa, ale na 10 lat... wolalbym zeby wszystko bylo pewne. A o tej firmie Nad to dopiero w sklepie uslyszalem pierwszy raz...

 

Bardzo bardzo prosze o opinie. Od tego stresu to sie rochorowywuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma ten wzmacniacz noi swietna sprawa bardzo fajny sprzecik a co do głosnikow nie mam osobiscie przekonania aczkolwiek najlepszy model w tej klasie cenowej :? jednak zakup oceniam 8/10 poprostu w sumie dobrze trafiłes .. bedziesz zadowolony a co do wzmacniacza to mowie ze bardzo dobry jest a tej firmy sprzet widzialem jak bylem 2 lata temy w Dani i polecam naprawde ... to jest moja opinia i czekaj na innych

 

PS. zeby kazdy mogl sobie pozwolic na zakupik za 5000 : :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej klasie sprzętu audio to zdecydowanie preferowałbym zakup porządnego CD-Playera (np. Rotel), zamiast karty dźwiękowej...

Moze za jakis czas, narazie mam k. dzwiekowa ktora swoja klasa odpowiada CD-playerowi za 1500zl.

 

Ale ogolnie to nie mam to zle jak na ta okolice cenowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...