Skocz do zawartości
Beereq

Obudowa Shinobi Z Allegro Za ~140zł

Rekomendowane odpowiedzi

Beereq - niestety tak jak pisałem wentylatory już leżą w domu wraz z kablami w oplotach i czekają na nową bude, także zostaną , co do głośności to mi to nie przeszkadza, mają chłodzić.

 

tak te 2 boczne wentylatory będą chłodzić mobo ramy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki:

 

(sorry za kiepską jakość niektórych z nich)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

edit: zapomniałem dodać - ten wentylator z tyłu nie miał takiego grilla w standardzie. Normalnie jest kratka, ale ja ją wyciąłem, bo BARDZO ograniczała przepływ. Teraz może nie wygląda to super, ale za to wieje 2x lepiej :D

 

Noi oczywiście ten przedni wentylator, to nie ten standardowo montowany w obudowie. Ten to Revoltec Dark Blue 120mm; polecam!

Edytowane przez Beereq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beereq - wielkie dzięki za fotki, już postanowione najpóźniej w połowie lutego jak będzie dostawa tych shinobi z czarnym przednim panelem zamawiam jedną sztuke, dużo masz napędów w budzie ja będe miał tylko dvd rw , a co do tego wentylatora z tyłu to przepływ na pewno jest lepszy, ale tak kastrować budy to już nie będe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad kupnem tej obudowy ale w podobnej cenie (bo za 90zł ) udało mi się znaleźć Aplusa Qubic'a który jesto niebo lepszy. Blacha solidnej grubości , wykonanie o wiele lepsze i jak dla mnie wygląd ok :)

 

Foty dla zainteresowanych :

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To są juz stare foty , te robiłem 2 dni temu :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Obudowa kosztowała mnie 90zł (allegro , koleś miał 5 takich , szybko sie sprzedały) i jak za tą cene jest znakomita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą Shinobi. Jest bardzo ładna i nic poza tym. Nie spodziewałem się że ta blacha jest tak badziewna - cieńka. Dolna kieszeń na CD jest krzywo znitowana, przez co nie można w nią wepchnąć napędu. Założyłem dodatkowo 2 wentyle 120 Acutake białe. Jeden na wylocie z tyłu i drugi na bocznej ściance na dole. Na górze bocznej ścianki już wentyla nie da rady wsadzić, bo upchałem do niej Pentagrama Karakorum 120 i jest bardzo blisko ok. 1-2cm od ścianki bocznej. Wentyl z przodu jest rzeczywiście głośny, ale i tak cichszy od Pentagrama (żółtego) Założyłem na nich regulację obrotów. Acha... i wentyla przedniego - tego świecącego nie można wymontować (chyba że coś pociąć).

Nie podoba mi się jeszcze bezśrubkowy sposób montowania kart PCI.

Jeżeli ktoś często będzie rozkręcał bude i wyciągał spod biurka to odradzam zakup. Jest bardzo delikatna. Ja kupiłem ze względu na wygląd i miejsca na wentyle 120mm.

 

Jeszcze jedno. Te czujniki od temperatury to montuje się między rdzeniem a radiatorem? Nie jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

Edytowane przez kqba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie pchajcie sie w jakies tajwańskie wynalazji typu shinobi czy inne bzdety, szkoda poprostu pieniedzy,i osobiscie nie dałbym nawet 5zł za taki szajs, za cene 199zł mozna kupić fajną firmową budke np. Antec Three Hundred albo jakiegos Chieftec'a Dragona.

 

http://zenfist.pl/antec-three-hundred-czar...wer-p-2189.html

http://zenfist.pl/chieftec-uni-lbx02bbb-p-571.html

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ale Szarkon jakością wykonania również nie grzeszy...

Już najtańszy CM wygląda solidniej. Porównując Rebel'a do CM 33x wybrał bym CM.

No ale sam mam Rebela a to ze względu na zatoki 5.25' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ale Szarkon jakością wykonania również nie grzeszy...

Już najtańszy CM wygląda solidniej. Porównując Rebel'a do CM 33x wybrał bym CM.

No ale sam mam Rebela a to ze względu na zatoki 5.25' :)

no to ci powiem ze dobrze wybrales, bo CM ma za cienkie blachy i strasznie telepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odgrzebuje trochę temat ponieważ potrzebuję pomocy. Zakupiłem obudowę Shinobi i wszystko fajnie jestem zadowolony tylko ten przedni wentyl mnie drażni- podświetlenie i hałas. Czytałem, że wymienialiście go- w jaki sposób? Pasuje tam każda 120? Trzeba coś ciąć, spawać, piłować?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba tylko przedni panel odkrecic

Dzięki za szybką odpowiedź. Przy okazji jakie modele wentylatorów 120x120 polecicie? Wiadomo liczy się żeby nie były za głośne i a były wydajne.

Edytowane przez five

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...